Prime Sporthorses

KERJ:n alaiset kenttäkisat 08.03.2015

  • Kilpailupäivä: 08.03.2015, VIP: 03.03.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit [148cm ja alle rotuun katsomatta] saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime KERJ001-010
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. CIC1: ko Helppo A, re 105cm, me 100cm (avoin) (30/30 os)
    2. CIC2: ko Helppo A, re 110cm, me 100cm (avoin) (30/30 os)
    3. CIC3: ko Vaativa B, re 125cm, me 120cm (he) (25/30 os)
    4. CIC4: ko Vaativa A, re 125cm, me 120cm (he) (29/30 os)

    Päivitetty klo 15.35, 9. maaliskuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, CIC1 (30 osallistujaa)
    1. Hamzi (VRL-02163) - Luxus Rubiini VH14-018-0321 
    2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan VH15-018-0136 
    3. indy (VRL-06701) - Saltcoats Purple Vein VH13-029-0410 
    4. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu VH15-018-0370 
    5. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri VH11-018-102 
    6. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija
    7. Gabi (VRL-12080) - V.I Crystal VH14-056-0020
    8. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Sancerre
    9. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Uniaika VH15-018-0372
    10. Nintsu (VRL-01851) - Cherry Champagne MPB VH14-023-0185
    11. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
    12. Zael (VRL-13888) - Argon X
    13. Dimma (VRL-08204) - Hedelmähuppeli VH14-018-1791
    14. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Talventuoja
    16. narri (VRL-06046) - Jumalharha
    17. Lashrael (VRL-12379) - Arochmere VH15-001-0018
    18. Hamzi (VRL-02163) - Niiskuneiti VH-13-018-0919
    19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sinirikko
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Hiienhauta
    21. Nintsu (VRL-01851) - Busy Walter MPB VH13-023-0126
    22. Gabi (VRL-12080) - Valiant Danburite VH14-031-1026
    23. indy (VRL-06701) - Crownrock Sirocco VH12-029-0494
    24. indy (VRL-06701) - Prada van de Wyonn VH13-029-0169
    25. narri (VRL-06046) - Talvihauta
    26. Gabi (VRL-12080) - Temptress Whisper VH14-263-0006
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Saunavihtahousu
    28. Nintsu (VRL-01851) - Lumivuon Ferveren VH15-023-0004
    29. narri (VRL-06046) - Kohtalonpilkka
    30. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska VH14-018-2023
    
    
    Luokka 2, CIC2 (30 osallistujaa)
    1. narri (VRL-06046) - Fantaco 
    2. Tiikeri (VRL-10741) - Alegre's Grigiana 
    3. Nintsu (VRL-01851) - Old-fashioned MPB VH12-023-0054 
    4. Hamzi (VRL-02163) - BothAnd WAS VH12-012-0004 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Ryszard 
    6. Dimma (VRL-08204) - Dyveke Egor VH14-001-0129
    7. Dimma (VRL-08204) - DT Särkymätön Tuomenkukka VH14-035-0281
    8. Pierre (VRL-10531) - Blue Waiting Game VH14-031-1012
    9. Pierre (VRL-10531) - Leave No Trace VH14-021-0299
    10. Zael (VRL-13888) - Zakhvat
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Succesfully Buried Alive
    12. narri (VRL-06046) - Catcall
    13. Zael (VRL-13888) - Nadenka
    14. Tiikeri (VRL-10741) - All My People
    15. narri (VRL-06046) - Iamnomortalwitch
    16. Lashrael (VRL-12379) - Gurban VH14-001-0145
    17. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Shannon VH14-031-0638
    18. Nintsu (VRL-01851) - Ginger Candy MPB VH14-023-0181
    19. Zael (VRL-13888) - Marinochka
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Vor Karina
    21. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
    22. Gabi (VRL-12080) - Arman Ring VH14-006-0315
    23. Hamzi (VRL-02163) - ML Shern VH15-031-0002
    24. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
    25. Lashrael (VRL-12379) - DD Gongur Jady VH11-001-0023
    26. Nintsu (VRL-01851) - Gwalch Cherry Berry VH13-023-0056
    27. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
    28. Pierre (VRL-10531) - Odilia Spider VH07-066-0135
    29. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Dalton VH14-006-0314
    30. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
    
    
    Luokka 3, CIC3 (25 osallistujaa)
    1. Tiikeri (VRL-10741) - Ruususen Aselonia der Vizinx 
    2. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak 
    3. Lashrael (VRL-12379) - Gojamere VH15-015-0001 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Black Swan Ballet 
    5. Amanda (VRL-10878) - Salaphise de Vallée 
    6. Pierre (VRL-10531) - Durant Prime VH14-031-0725
    7. Gabi (VRL-12080) - Temper Whisper VH14-073-0001
    8. Helo (VRL-13822) - Monster's Roar
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Sovereign Splitsville
    10. Tiikeri (VRl-10741) - Snow Tiger
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Strix Reverse Venice
    12. Lashrael (VRL-12379) - Misarmere VH15-001-0005
    13. Amanda (VRL-10878) - Raphaël de Vallée
    14. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Zombie Ocean VH14-031-0640
    15. Tiikeri (VRL-10741) - Elly Jelly
    16. Zael (VRL-13888) - Celzip X
    17. Amanda (VRL-10878) - Désirée de Vallée
    18. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
    19. Zael (VRL-13888) - Breezeblocks X
    20. Hamzi (VRL-02163) - Raindance Maggie VH15-031-0147
    21. Lashrael (VRL-12379) - Arnirmere
    22. Helo (VRL-13822) - Hurricane Venus VH15-031-0062
    23. Pierre (VRL-10531) - Nowitna
    24. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Cascade VH14-031-0639
    25. Helo (VRL-13822) - Miss Atomic Bomb VH15-121-0003
    
    
    Luokka 4, CIC4 (29 osallistujaa)
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Uncle Creepy 
    2. Amanda (VRL-10878) - Marsion de Vallée 
    3. Helo (VRL-13822) - Bang X2 
    4. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Dwarven Secrets VH15-031-0009 
    5. Tiikeri (VRL-10741) - Bobbie Harley 
    6. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Memphis Dream VH15-031-0150
    7. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Sneak Preview VH14-006-0313
    8. Tiikeri (VRL-10741) - Parent TI
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Upsidetowntown
    10. Pierre (VRL-10531) - Feidelm DON VH14-031-0601
    11. Helo (VRL-13822) - Beatutiful Deformity
    12. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight
    13. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Remedy VH14-031-0561
    14. indy (VRL-06701) - Calixte de Vallée
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Where Were We
    16. Pierre (VRL-10531) - Athabasca
    17. Amanda (VRL-10878) - Camerdan de Vallée
    18. Ireth (VRL-03777) - Dunkel's Blade VH01-077-8854
    19. Tiikeri (VRL-10741) - Formoj Moomins RSE
    20. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
    21. Lashrael (VRL-12379) - Silverbrand Vanilla Ice VH15-044-0101
    22. Pierre (VRL-10531) - Yereven
    23. Amanda (VRL-10878) - Ivdros de Vallée
    24. Zael (VRL-13888) - Oblivion's Corwin
    25. indy (VRL-06701) - Warlord VH15-209-0001
    26. Zael (VRL-13888) - Silver Holly
    27. Gabi (VRL-12080) - Victory Route Ring VH14-006-0316
    28. Zael (VRL-13888) - Battle Of Alamo
    29. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti