KERJ:n alaiset kenttäkisat 22.05.2014
  • Kilpailupäivä: 22.05.2014, VIP 17.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit [148cm ja alle rotuun katsomatta] saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KERJ03-05
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. Aloittelijaluokka: ko Helppo C, re60cm, me50cm (avoin) (13/30 os) TT
    2. Harrasteluokka: ko Helppo C, re80cm, me80cm (avoin) (30/30 os) TT
    3. Tutustumisluokka: ko Helppo C, re90cm, me90cm (avoin) (30/30 os) TT
    4. Helppo: ko Helppo B, re95cm, me90cm (avoin) (30/30 os) TT
    5. CIC1: ko Helppo A, re105cm, me100cm (avoin) (30/30 os) TT
    6. CIC2: ko Helppo A, re110cm, me100cm (avoin) (30/30 os) TT
    7. CIC3: ko Vaativa B, re125cm, me120cm (he) (29/30 os) TT
    8. CIC4: ko Vaativa A, re125cm, me120cm (he) (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 00.30, 18. toukokuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, Aloittelijaluokka (13 osallistujaa)
    1. narri (VRL-06046) - Vakava Vetinen Hengenlähtö 
    2. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221 
    3. Miltsu - B Blaze Bolt VH12-017-0705 
    4. narri (VRL-06046) - Hallanvaara VH13-018-0641
    5. Jenna S. (VRL-00766) - Ashina B VH11-028-0116
    6. Jenna S. (VRL-00766) - Anastasia KIS VH03-017-0104
    7. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
    8. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028
    9. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024
    10. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hartwig's Trigger VH14-029-0008
    11. narri (VRL-06046) - Kalamiehen Toveri
    12. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426
    13. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027
    
    
    Luokka 2, Harrasteluokka (30 osallistujaa)
    1. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi 
    2. Susi (VRL-00465) - Tyrskyn Ellinoora VH13-018-0853 
    3. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763 
    4. namusetä (VRL-00801) - Krumeluuri VH13-018-0352 
    5. Susanna (VRL-03881) - Hetken Lohtu 
    6. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Loorea
    7. Susanna (VRL-03881) - Hetken Elohopea
    8. narri (VRL-06046) - Rotvallin Idris VH14-027-0045
    9. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä VH12-018-0508
    10. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu
    11. Cin. (VRL-01441) - Chinook's Eithan
    12. namusetä (VRL-00801) - Särmäkäs Hurjatar VH14-018-0667
    13. narri (VRL-06046) - Lounatuuli
    14. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Nelmi VH14-018-0609
    15. Cella (VRL-08526) - Kimbel's Babiina
    16. alhippa (VRL-00064) - Pirunkorven Virvatuli VH14-018-0114
    17. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022
    18. Susanna (VRL-03881) - Unisielu
    19. narri (VRL-06046) - Hämyhalla VH13-018-1389
    20. Tinúvel (VRL-05594) - DD Durmuş Perişde VH11-001-0017
    21. Jenna S. (VRL-00766) - Adanné Milan VH05-024-3152
    22. *lumienkuli* (VRL-03491) - Lassie VH05-029-2953
    23. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
    24. Susi (VRL-00465) - Armoton Surmaaja UK VH06-018-7398
    25. namusetä (VRL-00801) - Salovuoren Kumman Kaa VH14-018-0666
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
    27. matty (VRL-00816) - Foxvale Valar Morghulis VH14-209-0050
    28. Tinúvel (VRL-05594) - Vampire Heart 5594 VH13-029-0234
    29. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
    30. Kolibri (VRL-12569) - TAL Ashwaq bint Thaqib VH13-003-0173
    
    
    Luokka 3, Tutustumis (30 osallistujaa)
    1. matty (VRL-00816) - Pessi VH13-018-0605 
    2. mori-mori (VRL-11325) - Esme von Feigen VH13-061-0118 
    3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surupusero VH14-018-0433 
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Unikeko VH06-018-5456 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441 
    6. Chaonna (VRL-01279) - Total Migliore VH14-109-0006
    7. Anniina N. (VRL-09182) - Runopoika
    8. narri (VRL-06046) - Hallankaipuu VH13-018-0842
    9. Chaonna (VRL-01279) - Lorellini VH14-109-0004
    10. Jazz (VRL-07223) - K.B. Hurmaus
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
    12. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
    13. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK
    14. Arnika (VRL-01371) - Riiviöiden Rontti VH13-018-1074
    15. Chaonna (VRL-01279) - Odoya VH14-109-0005
    16. narri (VRL-06046) - Kummas-Tus VH14-018-0275
    17. Tea (VRL-12751) - Mörkövaaran Taika
    18. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    19. Hapero (VRL-06115) - Grayscale BB VH06-010-3325
    20. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
    21. mori-mori (VRL-11325) - Dead But Rising
    22. namusetä (VRL-00801) - Vennamon Tina VH14-018-0665
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
    24. namusetä (VRL-00801) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
    25. namusetä (VRL-00801) - Pirenja VH13-018-0975
    26. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
    27. mori-mori (VRL-11325) - Irafinn VH13-029-0455
    28. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
    29. narri (VRL-06046) - Ruutiterrori VH14-018-0290
    30. Susi (VRL-00465) - Armoton Zumbaaja UK
    
    
    Luokka 4, Helppo (30 osallistujaa)
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241 
    2. Susanna (VRL-03881) - Hetken Vilmeri 
    3. mori-mori (VRL-11325) - Gottesfurcht VH14-029-0165 
    4. Pierre (VRL-10531) - Taikakuun Helmikkä VH13-018-0174 
    5. Susi (VRL-00465) - Wendla VH13-018-0791 
    6. *lumienkuli* (VRL-03491) - Gabriella VH14-029-0048
    7. Susi (VRL-00465) - Taavilan Tykkimies VH13-018-0789
    8. namusetä (VRL-00801) - Koivuniemen Herra VH13-018-0354
    9. Susanna (VRL-03881) - Hetken Tiikerililja
    10. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anton SE
    11. mori-mori (VRL-11325) - Fifth Beyonceism VH14-029-0033
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
    13. Susi (VRL-00465) - Suhinan Taivaallinen VH13-018-0854
    14. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
    15. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
    16. gatinha (VRL-13023) - CLAr Emran VH13-003-0256
    17. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
    18. Arnika (VRL-01371) - Valetta VH13-018-0141
    19. Arnika (VRL-01371) - Camdenn Odd VH06-036-9452
    20. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hituri
    21. Freetu (VRL-01534) - Kaksinaismoralisti
    22. Freetu (VRL-01534) - Sennin Justus
    23. Pierre (VRL-10531) - Tiilikan Torden VH13-018-0288
    24. Arnika (VRL-01371) - Temperance Ion VH06-036-9660
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ilmarinen VIM VH03-018-5936
    26. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513
    27. Freetu (VRL-01534) - Parodian Prinsessaprospekti
    28. namusetä (VRL-00801) - Vennamon Eutanasia VH13-018-0391
    29. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
    30. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    
    
    Luokka 5, CIC1 (30 osallistujaa)
    1. Amanda (VRL-10878) - Deznera Wreath 
    2. Ricky (VRL-10328) - Roosan Tyttö 
    3. Amanda (VRL-10878) - Wifmera 
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425 
    5. ​satu (VRL-00124) - Quiero's Never Ever VH14-006-0114 
    6. Susi (VRL-00465) - UK Kauhuriina VH13-018-0790
    7. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri
    8. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
    9. mori-mori (VRL-11325) - Ghettobooty VH14-006-0020
    10. Arnika (VRL-01371) - Peeveliina VH13-018-0146
    11. Ricky (VRL-10328) - Kärmeniemen Rimakauhu
    12. Arnika (VRL-01371) - Enneuni VH13-018-0154
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Muutikka
    15. Ricky (VRL-10328) - Joogin Savusurma
    16. Amanda (VRL-10878) - Salaphise Wreath
    17. Sachiyo (VRL-11290) - Kärmeniemen Inari
    18. mori-mori (VRL-11325) - Ashton Royal Blue
    19. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska
    20. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Unikuva VH13-018-1024
    21. satu (VRL-00124) - Blackwoods Leon VH14-023-0051
    22. gatinha (VRL-13023) - Marttojen Majesteettinen Majoneesi
    23. Susi (VRL-00465) - Purppuran Kuuveli VH04-018-5501
    24. Hapero (VRL-06115) - Lothario VH11-035-0086
    25. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
    27. Pierre (VRL-10531) - Potsojoo VH14-018-0150
    28. Susi (VRL-00465) - Muiston Painajainen VH13-018-0792
    29. mori-mori (VRL-11325) - Schatzgräber
    30. Pierre (VRL-10531) - E.C. Vivviliini VH12-018-0505
    
    
    Luokka 6, CIC2 (30 osallistujaa)
    1. Jenna S. (VRL-00766) - Broderick III IB VH04-027-4636 
    2. Amanda (VRL-10878) - Halimera 
    3. Susanna (VRL-03881) - Exotic Win Feig 
    4. Julle (VRL-12892) - Oldsfell's Just a Dream VH14-029-0179 
    5. Jenna S. (VRL-00766) - Scarlett VH05-027-1185 
    6. Susanna (VRL-03881) - Xereta Feig
    7. Arnika (VRL-01371) - RMS' Lord Eobrand xx VH05-006-5530
    8. narri (VRL-06046) - Badham
    9. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Tomatoes VH14-029-0185
    10. Arnika (VRL-01371) - Unconditional ESC VH12-006-0020
    11. Arnika (VRL-01371) - Atlantis xx VH06-006-9440
    12. Ricky (VRL-10328) - Oddy Rewan
    13. mori-mori (VRL-11325) - Evermore Blonde VH14-029-0164
    14. mori-mori (VRL-11325) - Bridezilla VH13-029-0458
    15. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169
    16. narri (VRL-06046) - Succesfully Buried Alive VH14-006-0013
    17. Susanna (VRL-03881) - Enigma PB
    18. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anastasia SE
    19. *lumienkuli* (VRL-03491) - Lumivuon Sirion VH14-029-0004
    20. Ricky (VRL-10328) - Manikin Min
    21. Tinúvel (VRL-05594) - Nymfadora II VH13-035-0057
    22. Cella (VRL-08526) - Nervous Shape xx
    23. narri (VRL-06046) - Vor Karina VH13-011-0346
    24. Julle (VRL-12892) - Poisonflight X
    25. *lumienkuli* (VRL-03491) - Delicate Nadango VH13-031-0496
    26. Amanda (VRL-10878) - Savarna
    27. Ricky (VRL-10328) - Zegjar
    28. Amanda (VRL-10878) - Calidanea
    29. alhippa (VRL-00064) - Lumivuon Uruitië VH13-029-0329
    30. Julle (VRL-12892) - Prince London VH13-033-0035
    
    
    Luokka 7, CIC3 (29 osallistujaa)
    1. Susanna (VRL-03881) - Casino Royale Feig 
    2. Sussu (VRL-12636) - Quaint Carlos VH13-202-0036 
    3. Arnika (VRL-01371) - Gezenge II VH06-099-6060 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Carrlet Rewa xx VH11-006-0156 
    5. Arnika (VRL-01371) - Magdolna Ion VH12-195-0002 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Rousseau Ion VH13-253-0002
    7. mori-mori (VRL-11325) - Passion 'n' Tango VH14-006-0217
    8. Pierre (VRL-10531) - Catway SdGER VH13-011-0131
    9. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Fleming x VH13-034-0016
    10. Ricky (VRL-10328) - Shogi SZ x VH13-034-0054
    11. Amanda (VRL-10878) - Morwenna
    12. Tinúvel (VRL-05594) - Suprant Jazz VH13-031-0468
    13. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Everheard x VH12-034-0036
    14. Amanda (VRL-10878) - Damned Calypso
    15. narri (VRL-06046) - Rain in Ukraine
    16. narri (VRL-06046) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
    17. Tinúvel (VRL-05594) - Saint Jimmy 5594 VH14-031-0375
    18. mori-mori (VRL-11325) - I'll Ink You Mine VH14-006-0216
    19. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Alfie
    20. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    21. Pierre (VRL-10531) - Tempah SdGER VH13-031-0156
    22. Catherine (VRL-12894) - Second Chance VH14-012-0103
    23. Tinúvel (VRL-05594) - Suprant Moira VH13-031-0467
    24. Arnika (VRL-01371) - Janos Ion VH12-070-0002
    25. Miltsu (VRL-05564) - DD Merili
    26. mori-mori (VRL-11325) - Marilyn Monsoon
    27. Susanna (VRL-03881) - Lonely Highway Feig
    28. narri (VRL-06046) - Still in Closet
    29. Amanda (VRL-10878) - Incaico
    
    
    Luokka 8, CIC4 (30 osallistujaa)
    1. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
    2. Amanda (VRL-10878) - Calinero 
    3. Susanna (VRL-03881) - Suprant Xela 
    4. Susanna (VRL-03881) - Suprant Mozambique 
    5. minttu (VRL-10261) - Roadrunner 331 
    6. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022
    7. Arnika (VRL-01371) - Marionette xx VH02-006-0611
    8. Pierre (VRL-10531) - Eurydike II VH13-151-0001
    9. narri (VRL-06046) - Vladislav Rozhkov VH13-039-0043
    10. minttu (VRL-10261) - Never Ending War
    11. Ricky (VRL-10328) - Eternity
    12. Ricky (VRL-10329) - Schandeblume
    13. Julle (VRL-12892) - Fairytale Need Us Love VH13-006-0140
    14. Amanda (VRL-10878) - Kawurr
    15. Arnika (VRL-01371) - Phobie VH12-021-0206
    16. Arnika (VRL-01371) - 8th Deadly Sin VH12-021-0189
    17. matty (VRL-00816) - Wayward Wind X
    18. mori-mori (VRL-11325) - Arctic Express VH14-006-0198
    19. narri (VRL-06046) - Sicilia Ring xx
    20. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Goliat x VH13-034-0017
    21. satu (VRL-00124) - Brigitte von Ark
    22. Veera R. (VRL-10735) - Narcolepsy VH13-066-0017
    23. narri (VRL-06046) - Foxvale Mhysa
    24. Pierre (VRL-10531) - Grafton Ring x
    25. minttu (VRL-10261) - Huckleberry Bella
    26. satu (VRL-00124) - Icarus X
    27. satu (VRL-00124) - Armscye X
    28. Amanda (VRL-10878) - Insidious Vertigo
    29. Susanna (VRL-03881) - Flamethrower X
    30. Pierre (VRL-10531) - Libanon Ring x