Prime Sporthorses

KRJ:n alaiset koulukisat 18.04.2015

  • Kilpailupäivä: 18.04.2015, VIP: 16.04.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime KRJ011-015
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Vaativa A (30/30 os) TT
    2. Intermediate I (20/30 os) TT
    3. Intermediate II (26/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.35, 17. huhtikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Nalee (VRL-10484) - Mandragora 
    2. Titte (VRL-13600) - Northe Estral 
    3. Emma P. (VRL-06525) - Hanchik Misha VH15-001-0004 
    4. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046 
    6. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
    7. Pierre (VRL-10531) - Super Red Chilina
    8. Rosanna (VRL-13268) - Aittohaaran Pikku-Eliitti VH15-018-0440
    9. Pierre (VRL-10531) - Ring O' Fire
    10. Sachiyo (VRL-11290) - Ditmer van Holmes VH15-040-0043
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Tinus v.d. Bellgrove VH14-040-0108
    12. Minttunen (VRL-09065) - Fairfox Feig VH13-006-0003
    13. Emma P. (VRL-06525) - Natasha VH15-001-0040
    14. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
    15. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Golden Xira VH15-031-0100
    16. Minna J. (VRL-01284) - Delicate Clarisse VH14-031-0051
    17. Nalee (VRL-10484) - Malibu Pompilius
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Duren Merille VH14-040-0106
    19. Nalee (VRL-10484) - VEL Calificada
    20. Hamzi (VRL-02163) - Grashopper Experiment VH15-012-0137
    21. Veera R. (VRL-10735) - Balderdash Thrill
    22. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    23. nekota (VRL-09525) - Spite and Malice VH15-012-0192
    24. Minttunen (VRL-09065) - Zolana Ring xx VH13-006-0006
    25. Minttunen (VRL-09065) - Dustin Ring xx VH12-006-0355
    26. Titte (VRL-13600) - Røder NB
    27. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
    28. Veera R. (VRL-10735) - Try To Stop Me! LM
    29. Miltsu (VRL-05564) - Electricia Rewa VH11-218-0018
    30. nekota (VRL-09525) - Like It Rough VH06-044-0834
    
    
    Luokka 2, Intermediate I (20 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Grasena 
    2. Sachiyo (VRL-11290) - Nicolaas v.d. Bellgrove VH14-040-0112 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Volmar v.d. Bellgrove VH14-040-0109 
    4. Nalee (VRL-10484) - Bendición 
    5. Nalee (VRL-10484) - Elocuente
    6. nekota (VRL-09525) - Sateen Cherina VH06-044-6858
    7. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Golden Xira VH15-031-0100
    8. Miltsu (VRL-05564) - Melancholy Faith VH14-031-1138
    9. Minni (VRL-10337) - JB WinterSpell VH14-031-0626
    10. Sachiyo (VRL-11290) - Sietsje v.d. Duren VH14-040-0107
    11. nekota (VRL-09525) - Devilish Bonedust VH05-044-7436
    12. Miltsu (VRL-05564) - Mauricio da Trinco
    13. murmur (VRL-14007) - Sokerikuun Blue Sugar
    14. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa VH14-043-0026
    15. Minni (VRL-10337) - Fligons Niandra
    16. nekota (VRL-09525) - Melodioso Da VH06-011-485
    17. Vader (VRL-14002) - Crash Boom Bang WAS VH11-031-0333
    18. Pierre (VRL-10531) - Yukonia Prime VH15-066-0085
    19. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
    20. Pierre (VRL-10531) - Pankraz
    
    
    Luokka 3, Intermediate II (26 osallistujaa)
    1. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow 
    2. Mirks (VRL-06941) - Larenta Thrill VH15-044-0022 
    3. nekota (VRL-09525) - Melodioso Da VH06-011-485 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Talismán Rewa VH15-087-0003 
    5. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s O Tempora VH15-031-0172 
    6. Miltsu (VRL-05564) - VEL Edgardo VH13-033-0057
    7. Vader (VRL-14002) - Crash Boom Bang WAS VH11-031-0333
    8. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    9. Veera R. (VRL-10735) - Aesar Viscount
    10. Hamzi (VRL-02163) - Alatar vd Shadow
    11. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    12. Pierre (VRL-10531) - Magellanic
    13. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Albanus VH14-033-0062
    14. Minni (VRL-10337) - JB WinterSpell VH14-031-0626
    15. Pierre (VRL-10531) - Silversinger
    16. Hamzi (VRL-02163) - Creepy Candy Coating VH15-031-0248
    17. Veera R. (VRL-10735) - Opera's Rigel Thrill
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Rieuwertsje Selle VH15-040-0062
    19. nekota (VRL-09525) - Devilish Bonedust VH05-044-7436
    20. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
    21. nekota (VRL-09525) - Sateen Cherina VH06-044-6858
    22. Pierre (VRL-10531) - Lozenge
    23. Mirks (VRL-06941) - Fidda von Lark VH15-230-0003
    24. Minni (VRL-10337) - Fligons Niandra
    25. Mirks (VRL-06941) - Cranleigh Alweria VH15-031-0337
    26. Sachiyo (VRL-11290) - Casimiro Feliciano VH15-033-0016
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. nekota (VRL-09525) - Paikea LP VH06-044-6407
    2. murmur (VRL-14007) - Hukkapuron Choctail 
    3. Veera R. (VRL-10735) - Passion Flow 
    4. Veera R. (VRL-10735) - Bryant Thrill 
    5. murmir (VRL-14007) - Elendur Fair 
    6. Miltsu (VRL-05564) - CHR Ylenda VH13-040-0364
    7. Veera R. (VRL-10735) - Crayon Ceviche
    8. Minttunen (VRL-09065) - Drama Princess Twist VH12-044-0118
    9. Emma P. (VRL-06525) - Florida Hellway Baron
    10. Minttunen (VRL-09065) - O'niell Taxam VH13-006-0005
    11. Pierre (VRL-10531) - Shocking Pinkie Prime
    12. Veea (VRL-05805) - Royan Corona
    13. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve the Mad Hatter VH15-012-0194
    14. Pierre (VRL-10531) - Jalastar
    15. Sachiyo (VRL-11290) - Frisger Jits VH15-040-0042
    16. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    17. murmur (VRL-14007) - Dessa Quidana
    18. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Claudia VH14-033-0063
    19. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Dum Spiro
    20. Veea (VRL-05805) - Eucarya Xarles
    21. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Dauntless
    22. nekota (VRL-09525) - Extreme Milkshake VH06-044-6022
    23. honeythief (VRL-08852) - Clockwork Orange Vegas VH14-031-0877
    24. Pierre (VRL-10531) - Heatwave
    25. Miltsu (VRL-05564) - Prestalgia Rewa VH13-021-0387
    26. Mila (VRL-11936) - Themonde v.d. Zelos VH15-031-0279
    27. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    28. Veea (VRL-05805) - Arttoniir
    29. Sachiyo (VRL-11290) - Sier Remmelt VH14-040-0110
    30. Miltsu (VRL-05564) - Beáta 'If VH13-056-0015
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti