Prime Sporthorses

KRJ:n alaiset koulukisat 20.04.2015

  • Kilpailupäivä: 20.04.2015, VIP: 16.04.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime KRJ011-015
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Vaativa A (30/30 os) TT
    2. Intermediate I (20/30 os) TT
    3. Intermediate II (26/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.35, 17. huhtikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Minttunen (VRL-09065) - Dustin Ring xx VH12-006-0355 
    2. Titte (VRL-13600) - Røder NB 
    3. Rosanna (VRL-13268) - Aittohaaran Pikku-Eliitti VH15-018-0440 
    4. Sachiyo (VRL-11290) - Duren Merille VH14-040-0106 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046 
    6. Nalee (VRL-10484) - Mandragora
    7. nekota (VRL-09525) - Spite and Malice VH15-012-0192
    8. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Golden Xira VH15-031-0100
    9. Minttunen (VRL-09065) - Fairfox Feig VH13-006-0003
    10. nekota (VRL-09525) - Like It Rough VH06-044-0834
    11. Pierre (VRL-10531) - Super Red Chilina
    12. Nalee (VRL-10484) - VEL Calificada
    13. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    14. Minttunen (VRL-09065) - Zolana Ring xx VH13-006-0006
    15. Veera R. (VRL-10735) - Balderdash Thrill
    16. Nalee (VRL-10484) - Malibu Pompilius
    17. Mila (VRL-11936) - Sarjahurmaaja VH15-018-0439
    18. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
    19. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
    20. Pierre (VRL-10531) - Ring O' Fire
    21. Minna J. (VRL-01284) - Delicate Clarisse VH14-031-0051
    22. Sachiyo (VRL-11290) - Tinus v.d. Bellgrove VH14-040-0108
    23. Titte (VRL-13600) - Northe Estral
    24. Sachiyo (VRL-11290) - Ditmer van Holmes VH15-040-0043
    25. Emma P. (VRL-06525) - Natasha VH15-001-0040
    26. Veera R. (VRL-10735) - Try To Stop Me! LM
    27. Emma P. (VRL-06525) - Hanchik Misha VH15-001-0004
    28. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn
    29. Hamzi (VRL-02163) - Grashopper Experiment VH15-012-0137
    30. Miltsu (VRL-05564) - Electricia Rewa VH11-218-0018
    
    
    Luokka 2, Intermediate I (20 osallistujaa)
    1. nekota (VRL-09525) - Sateen Cherina VH06-044-6858 
    2. Sachiyo (VRL-11290) - Volmar v.d. Bellgrove VH14-040-0109 
    3. Nalee (VRL-10484) - Bendición 
    4. Minna J. (VRL-01284) - Oldfinion Golden Xira VH15-031-0100 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Mauricio da Trinco
    6. Nalee (VRL-10484) - Elocuente
    7. nekota (VRL-09525) - Devilish Bonedust VH05-044-7436
    8. Minni (VRL-10337) - Fligons Niandra
    9. murmur (VRL-14007) - Sokerikuun Blue Sugar
    10. Pierre (VRL-10531) - Pankraz
    11. Sachiyo (VRL-11290) - Nicolaas v.d. Bellgrove VH14-040-0112
    12. Minni (VRL-10337) - JB WinterSpell VH14-031-0626
    13. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa VH14-043-0026
    14. nekota (VRL-09525) - Melodioso Da VH06-011-485
    15. Pierre (VRL-10531) - Yukonia Prime VH15-066-0085
    16. Sachiyo (VRL-11290) - Sietsje v.d. Duren VH14-040-0107
    17. Miltsu (VRL-05564) - Melancholy Faith VH14-031-1138
    18. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
    19. Vader (VRL-14002) - Crash Boom Bang WAS VH11-031-0333
    20. Pierre (VRL-10531) - Grasena
    
    
    Luokka 3, Intermediate II (26 osallistujaa)
    1. Vader (VRL-14002) - Crash Boom Bang WAS VH11-031-0333
    2. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001 
    3. Pierre (VRL-10531) - Magellanic 
    4. Pierre (VRL-10531) - Lozenge 
    5. Sachiyo (VRL-11290) - Casimiro Feliciano VH15-033-0016 
    6. nekota (VRL-09525) - Sateen Cherina VH06-044-6858
    7. Miltsu (VRL-05564) - Talismán Rewa VH15-087-0003
    8. Miltsu (VRL-05564) - VEL Edgardo VH13-033-0057
    9. nekota (VRL-09525) - Melodioso Da VH06-011-485
    10. Mirks (VRL-06941) - Fidda von Lark VH15-230-0003
    11. Minni (VRL-10337) - JB WinterSpell VH14-031-0626
    12. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    13. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s O Tempora VH15-031-0172
    14. Minni (VRL-10337) - Fligons Niandra
    15. Veera R. (VRL-10735) - Rock Soloist Flow
    16. Pierre (VRL-10531) - Silversinger
    17. Mirks (VRL-06941) - Larenta Thrill VH15-044-0022
    18. Hamzi (VRL-02163) - Alatar vd Shadow
    19. nekota (VRL-09525) - Devilish Bonedust VH05-044-7436
    20. Veera R. (VRL-10735) - Opera's Rigel Thrill
    21. Sachiyo (VRL-11290) - Rieuwertsje Selle VH15-040-0062
    22. Hamzi (VRL-02163) - Creepy Candy Coating VH15-031-0248
    23. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    24. Veera R. (VRL-10735) - Aesar Viscount
    25. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Albanus VH14-033-0062
    26. Mirks (VRL-06941) - Cranleigh Alweria VH15-031-0337
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. honeythief (VRL-08852) - Clockwork Orange Vegas VH14-031-0877 
    2. nekota (VRL-09525) - Paikea LP VH06-044-6407
    3. Miltsu (VRL-05564) - Prestalgia Rewa VH13-021-0387 
    4. Emma P. (VRL-06525) - Florida Hellway Baron 
    5. Pierre (VRL-10531) - Jalastar 
    6. Miltsu (VRL-05564) - CHR Ylenda VH13-040-0364
    7. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve the Mad Hatter VH15-012-0194
    8. Veea (VRL-05805) - Arttoniir
    9. Veea (VRL-05805) - Eucarya Xarles
    10. murmur (VRL-14007) - Hukkapuron Choctail
    11. Veera R. (VRL-10735) - Crayon Ceviche
    12. nekota (VRL-09525) - Extreme Milkshake VH06-044-6022
    13. murmir (VRL-14007) - Elendur Fair
    14. Minttunen (VRL-09065) - Drama Princess Twist VH12-044-0118
    15. Pierre (VRL-10531) - Shocking Pinkie Prime
    16. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    17. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Dum Spiro
    18. Veea (VRL-05805) - Royan Corona
    19. Mila (VRL-11936) - Themonde v.d. Zelos VH15-031-0279
    20. Veera R. (VRL-10735) - Passion Flow
    21. Veera R. (VRL-10735) - Bryant Thrill
    22. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    23. murmur (VRL-14007) - Dessa Quidana
    24. Sachiyo (VRL-11290) - Sier Remmelt VH14-040-0110
    25. Minttunen (VRL-09065) - O'niell Taxam VH13-006-0005
    26. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Dauntless
    27. Miltsu (VRL-05564) - Beáta 'If VH13-056-0015
    28. Sachiyo (VRL-11290) - Frisger Jits VH15-040-0042
    29. Pierre (VRL-10531) - Heatwave
    30. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Claudia VH14-033-0063
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti