KRJ:n alaiset koulukisat 19.02.2014
  • Kilpailupäivä: 19.02.2014, VIP 13.02.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ51-55
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo C (30/30 os) TT
    2. helppo C (30/30 os) TT
    3. helppo B (30/30 os) TT
    4. helppo B (30/30 os) TT
    5. helppo A (30/30 os) TT
    6. helppo A (30/30 os) TT
    7. vaativa B (30/30 os) TT
    8. vaativa B (30/30 os) TT
    9. vaativa A (30/30 os) TT
    10. vaativa A (30/30 os) TT
    11. intermediate II (30/30 os) TT
    12. Grand Prix (30/30 os)
    TT
    Päivitetty klo 15.22, 31. tammikuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo C (0 osallistujaa)
    1. Daivive (VRL-05706) - Cinderbella Dei VH11-017-0613 
    2. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Royalis 
    3. Meeri N. (VRL-02160) - Gravity of Life VH13-038-0067 
    4. noah (VRL-00224) - Art Foxx Wilde 
    5. Riitsu (VRL-10749) - Riihikorven Verona 
    6. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Moritz
    7. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Päivärinteen Vienna
    9. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Barona
    10. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Melinna
    11. lyllis (VRL-11109) - Noland LAC VH13-017-0211
    12. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dundee Don
    13. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Elyse VH12-027-0017
    14. villaSukka (VRL-11950) - PP's Neppandella VH12-053-0078
    15. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Melony
    16. Kim (VRL-12557) – Osito de Peluche VH14-046-0006
    17. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun
    18. villaSukka (VRL-11950) - Little Diana DF VH13-017-0520
    19. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582
    20. lyllis (VRL-11109) - Moonbeam v. Saka VH13-017-0679
    21. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin VH11-017-0568
    22. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006
    23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene
    24. Pierre (VRL-10531) - Murkula VH13-018-0587
    25. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
    26. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004
    27. noah (VRL-00224) - Art Toby Wing
    28. Daivive (VRL-05706) - Bonnie And Shy Dei VH11-017-0612
    29. Daivive (VRL-05706) - Hwai Christabel VH11-017-0611
    30. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Bertil 
    
    
    
    
    Luokka 2, helppo C (0 osallistujaa)
    1. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004 
    2. Larissa (VRL-13140) - Charm Capone W 
    3. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin VH11-017-0568 
    4. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582
    5. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006 
    6. lyllis (VRL-11109) - Peachy Pearls MO VH13-017-0680
    7. EmmiN. (VRL-03385) - Remukylän Bertil
    8. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Melinna
    9. Daivive (VRL-05706) - Mallaidh Eleanor
    10. Kim (VRL-12557) – Osito de Peluche VH14-046-0006
    11. Daivive (VRL-05706) - Idya Eilish
    12. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
    13. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Melony
    14. lyllis (VRL-11109) - Sleepless Beauty Mist VH13-017-0524
    15. EmmiN. (VRL-03385) - Päivärinteen Vienna
    16. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Royalis
    17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Barona
    18. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
    19. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Elyse VH12-027-0017
    20. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dundee Don
    21. Riitsu (VRL-10749) - Riihikorven Verona
    22. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Moritz
    23. noah (VRL-00224) - Art Foxx Wilde
    24. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun
    25. Meeri N. (VRL-02160) - Gravity of Life VH13-038-0067
    26. lyllis (VRL-11109) - Peace r. Poppy VH13-017-0280
    27. villaSukka (VRL-11950) - Little Diana DF VH13-017-0520
    28. Daivive (VRL-05706) - Young Rebel Dei VH11-017-0610
    29. noah (VRL-00224) - Art Toby Wing
    30. villaSukka (VRL-11950) - PP's Neppandella VH12-053-0078
    
    
    
    
    
    Luokka 3, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Latu (VRL-01436) - Velhon Oppipoika NU 
    2. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä 
    3. Paula (VRL-00008) - Siberian Divide X 
    4. dumi (VRL-00218) - Fifth Pretty Deadly 
    5. Kim (VRL-12557) - Alegre's Prosit VH13-001-0049 
    6. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH11-017-0886
    7. Pierre (VRL-10531) - Jantteri VH13-018-0585
    8. Huttis (VRL-03370) - Cresendo's Tindra VH14-028-0002
    9. noah (VRL-00224) - Art Monk's Madness
    10. noah (VRL-00224) - Art Brass Monkey VH14-029-0038
    11. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Lorenzo VH13-017-0205
    12. Pierre (VRL-10531) - Kaksnelonen VH13-018-0583
    13. Riitsu (VRL-10749) - Kuurakan Ruletti
    14. Meeri N. (VRL-02160) - Mic Layla VH12-017-0012
    15. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden Solina
    16. Huttis (VRL-03370) - Amiral v. LAC VH14-017-0006
    17. dumi (VRL-00218) - Fifth Lions in London
    18. Paula (VRL-00008) - Sheelin VH12-036-0007
    19. Kim (VRL-12557) – Vetonaula VH12-018-1256
    20. Paula (VRL-00008) - Enya VH12-036-0006
    21. Pierre (VRL-10531) - Kolmijono VH13-018-0584
    22. noah (VRL-00224) - Tuohimäen Benjamin VH14-029-0043
    23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Andriú VH13-046-0177
    24. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda VH13-017-0706
    25. Latu (VRL-01436) - Firelily
    26. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Katiska
    27. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Edvin VH11-017-0906
    28. Kim (VRL-12557) – Curly Allah VH13-053-0186
    29. Crystal (VRL-00628) - Pirunkorven Jamssi
    30. Riitsu (VRL-10749) - Aelton LAC 
    
    
    
    
    Luokka 4, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Meeri N. (VRL-02160) - Mic Layla VH12-017-0012 
    2. Paula (VRL-00008) - Sheelin VH12-036-0007 
    3. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Lorenzo VH13-017-0205 
    4. Huttis (VRL-03370) - Cresendo's Tindra VH14-028-0002 
    5. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku 
    6. Paula (VRL-00008) - Enya VH12-036-0006
    7. Kim (VRL-12557) – Vetonaula VH12-018-1256
    8. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti
    9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Edvin VH11-017-0906
    10. Kim (VRL-12557) - Alegre's Prosit VH13-001-0049
    11. Pierre (VRL-10531) - Ilokko VH13-018-0656
    12. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
    13. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden Solina
    14. Latu (VRL-01436) - Velhon Oppipoika NU
    15. Pierre (VRL-10531) - Jekkulanka VH13-018-0586
    16. dumi (VRL-00218) - Fifth Lions in London
    17. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059
    18. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Ninya
    19. Riitsu (VRL-10749) - Aelton LAC
    20. Kim (VRL-12557) – Curly Allah VH13-053-0186
    21. noah (VRL-00224) - Tuohimäen Benjamin VH14-029-0043
    22. Riitsu (VRL-10749) - Demonin Ruiskaunotar
    23. noah (VRL-00224) - Art Monk's Madness
    24. Ipsu (VRL-07145) - Twiggs Jackpot
    25. Huttis (VRL-03370) - Amiral v. LAC VH14-017-0006
    26. dumi (VRL-00218) - Fifth Pretty Deadly
    27. Paula (VRL-00008) - Siberian Divide X
    28. noah (VRL-00224) - Art Brass Monkey VH14-029-0038
    29. Latu (VRL-01436) - Firelily
    30. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH11-017-0886 
    
    
    
    
    Luokka 5, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Viljaana VH13-018-1432 
    2. Meeri N. (VRL-02160) - Saarnituvan Lennokki VH13-018-1081 
    3. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Katiska 
    4. Lumikirsikka (VRL-13331) - Rosmariini VH13-018-1358
    5. Riitsu (VRL-10749) - Morwoods Keavy VH11-035-0039 
    6. Crystal (VRL-00628) - Pirunkorven Jamssi
    7. noah (VRL-00224) - Sandi's Elvenking VH14-029-0044
    8. Huttis (VRL-03370) - Morwenna LAC VH13-026-0200
    9. Kim (VRL-12557) – Tinkerbell VH13-035-0186
    10. Kim (VRL-12557) - Eronna VH13-022-0103
    11. Latu (VRL-01436) - Ahlak
    12. noah (VRL-00224) - Sandi's Scatterheart VH14-027-0013
    13. Latu (VRL-01436) - Za Zu
    14. Paula (VRL-00008) - Nightfighter X
    15. Lumikirsikka (VRL-13331) - Hemmo-Poika VH13-018-1357
    16. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
    17. Paula (VRL-00008) - American Victory X
    18. KurasaOsore (VRL-11602) - Vinhan-Veikko VH13-018-1383
    19. Paula (VRL-00008) - Bliss Bliss X
    20. dumi (VRL-00218) - Brigårds Barbara
    21. Kim (VRL-12557) - Taatelin Samurai VH11-018-1172
    22. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
    23. Riitsu (VRL-10749) - Painswick Galvin VH12-035-0208
    24. Pierre (VRL-10531) - Veskariina
    25. Huttis (VRL-03370) - Eilina EC VH14-053-0003
    26. Riitsu (VRL-10749) - Riihikorven Peikko
    27. dumi (VRL-00218) - Fifth Phampilos
    28. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Sulkapallokuningas VH13-018-0818
    29. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
    30. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä 
    
    
    
    
    Luokka 6, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Ipsu (VRL-07145) - Bradfords Lewis VH14-027-0007 
    2. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Pekuri VH13-018-0696 
    3. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti 
    4. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Viljaana VH13-018-1432 
    5. Paula (VRL-00008) - Bliss Bliss X 
    6. noah (VRL-00224) - Sandi's Elvenking VH14-029-0044
    7. Kim (VRL-12557) – Royal VH12-001-0045
    8. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
    9. Latu (VRL-01436) - Ahlak
    10. dumi (VRL-00218) - Fifth Phampilos
    11. Riitsu (VRL-10749) - Morwoods Keavy VH11-035-0039
    12. KurasaOsore (VRL-11602) - Vinhan-Veikko VH13-018-1383
    13. Riitsu (VRL-10749) - Painswick Galvin VH12-035-0208
    14. Meeri N. (VRL-02160) - Saarnituvan Lennokki VH13-018-1081
    15. Pierre (VRL-10531) - Veskariina
    16. Latu (VRL-01436) - Za Zu
    17. dumi (VRL-00218) - Brigårds Barbara
    18. Huttis (VRL-03370) - Morwenna LAC VH13-026-0200
    19. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Marianne VH14-027-0002
    20. Kim (VRL-12557) – Amor de Vida VH12-003-0951
    21. Paula (VRL-00008) - Nightfighter X
    22. Kim (VRL-12557) – Leimun Loiste VH13-018-1263
    23. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Sulkapallokuningas VH13-018-0818
    24. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
    25. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Jekku
    26. noah (VRL-00224) - Sandi's Scatterheart VH14-027-0013
    27. Paula (VRL-00008) - American Victory X
    28. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
    29. Riitsu (VRL-10749) - Viehättävän Katrina
    30. Huttis (VRL-03370) - Eilina EC VH14-053-0003
    
    
    
    
    Luokka 7, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723 
    2. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus 
    3. abyss. (VRL-01372) - Sinnocence PB 
    4. abyss. (VRL-01372) - Mrs. Crowley PB 
    5. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Juippi-Hippi VH13-018-0350 
    6. Paula (VRL-00008) - Never too Late for Love
    7. Kim (VRL-12557) - Typhoon VH13-022-0047
    8. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Tirri
    9. Huttis (VRL-03370) - Aidan Sevenna VH13-035-0008
    10. Natalia (VRL-05175) - Wickerthorn Cyrus
    11. Paula (VRL-00008) - Continental Divide X VH13-209-0007
    12. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erebor VH14-023-0006
    13. Huttis (VRL-03370) - Darogan LAC VH13-026-0191
    14. Riitsu (VRL-10749) - P.O. Rajaruhtinas
    15. Natalia (VRL-05175) - Balestra
    16. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju
    17. abyss. (VRL-01372) - Beryllstern PB
    18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Tikseri
    19. Riitsu (VRL-10749) - Wounted Richard
    20. Huttis (VRL-03370) - Moon Nuppunen VH13-018-0282
    21. Kim (VRL-12557) - Appendix Algae VH13-001-0019
    22. Lumikirsikka (VRL-13331) - Brassclaw WK
    23. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694
    24. Riitsu (VRL-10749) - Mutkalan Pon Pon
    25. Latu (VRL-01436) - Ideg-Sorag VEC
    26. Kim (VRL-12557) - Leevi VH13-027-0103
    27. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Nikolas
    28. Meeri N. (VRL-02160) - Hiekan Gabiela VH13-031-0392
    29. Paula (VRL-00008) - Stonetown Celia VH13-209-0004
    30. dumi (VRL-00218) - Fifth Froth Flip
    
    
    
    
    Luokka 8, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. abyss. (VRL-01372) - Sinnocence PB 
    2. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Tikseri 
    3. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Nikolas 
    4. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694 
    5. Kim (VRL-12557) - Noble Obvious VH13-001-0017 
    6. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723
    7. Latu (VRL-01436) - Ideg-Sorag VEC
    8. Riitsu (VRL-10749) - P.O. Rajaruhtinas
    9. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Tirri
    10. Paula (VRL-00008) - Stonetown Celia VH13-209-0004
    11. Riitsu (VRL-10749) - Wounted Richard
    12. Huttis (VRL-03370) - Moon Nuppunen VH13-018-0282
    13. abyss. (VRL-01372) - Beryllstern PB
    14. Riitsu (VRL-10749) - Mutkalan Pon Pon
    15. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erebor VH14-023-0006
    16. Natalia (VRL-05175) - Wickerthorn Cyrus
    17. Natalia (VRL-05175) - Balestra
    18. Meeri N. (VRL-02160) - Hiekan Gabiela VH13-031-0392
    19. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju
    20. Paula (VRL-00008) - Continental Divide X VH13-209-0007
    21. Huttis (VRL-03370) - Darogan LAC VH13-026-0191
    22. abyss. (VRL-01372) - Mrs. Crowley PB
    23. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Juippi-Hippi VH13-018-0350
    24. dumi (VRL-00218) - Fifth Froth Flip
    25. Kim (VRL-12557) - Appendix Algae VH13-001-0019
    26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus
    27. Lumikirsikka (VRL-13331) - Moon Varjostaja
    28. Kim (VRL-12557) - Leevi VH13-027-0103
    29. Paula (VRL-00008) - Never too Late for Love
    30. Huttis (VRL-03370) - Aidan Sevenna VH13-035-0008 
    
    
    
    
    Luokka 9, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001 
    2. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044 
    3. Frida (VRL-05826) - Ferana F 
    4. Paula (VRL-00008) - Clonterlough Theo 
    5. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza 
    6. Riitsu (VRL-10749) - Usvatar HIP
    7. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET VH14-043-0003
    8. Crystal (VRL-00628) - Shogun SIN
    9. Huttis (VRL-03370) - Kareltje v.d. Duren VH13-040-0341
    10. abyss. (VRL-01372) - From Hell PB
    11. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno VH13-043-0067
    12. Paula (VRL-00008) - Way To Go VH12-006-0338
    13. abyss. (VRL-01372) - Tartaros
    14. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Ciara
    15. Kim (VRL-12557) - Cloud of Dream VH13-001-0018
    16. abyss. (VRL-01372) - Niabell
    17. Pierre (VRL-10531) - Hämminki
    18. villaSukka (VRL-11950) - Ponipalleron Pikku-Lissu VH13-018-0945
    19. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen
    20. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    21. Susanna (VRL-03881) - Felicity DON
    22. wishmaster (VRL-02889) - Wish of Chaos VH14-044-0003
    23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington VH14-043-0004
    24. Riitsu (VRL-10749) - Moon Armas
    25. wishmaster (VRL-02889) - Liana
    26. Paula (VRL-00008) - Hickory Wind X VH13-209-0018
    27. Crystal (VRL-00628) - Wien Waltz PIC
    28. wishmaster (VRL-02889) - Glückspiel
    29. Crystal (VRL-00628) - Chimaira SIN
    30. Sarpa (VRL-11415) - Randalf Woods VH13-011-0092
    
    
    
    
    Luokka 10, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen 
    2. Riitsu (VRL-10749) - Moon Armas 
    3. wishmaster (VRL-02889) - Liana 
    4. villaSukka (VRL-11950) - Ponipalleron Pikku-Lissu VH13-018-0945 
    5. Crystal (VRL-00628) - Verschieden 
    6. Paula (VRL-00008) - Way To Go VH12-006-0338
    7. Paula (VRL-00008) - Hickory Wind X VH13-209-0018
    8. abyss. (VRL-01372) - From Hell PB
    9. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044
    10. Crystal (VRL-00628) - Galanthus Roel GER
    11. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
    12. Kim (VRL-12557) - Cloud of Dream VH13-001-0018
    13. Susanna (VRL-03881) - Felicity DON
    14. Cannabia (VRL-00033) - Aracnathea PB
    15. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Ciara
    16. Huttis (VRL-03370) - Kareltje v.d. Duren VH13-040-0341
    17. Juulia (VRL-09918) - Dancing Queen
    18. wishmaster (VRL-02889) - Glückspiel
    19. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    20. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    21. villaSukka (VRL-11950) - Gazzu Gaz VH14-043-0011
    22. Sarpa (VRL-11415) - Randalf Woods VH13-011-0092
    23. abyss. (VRL-01372) - Niabell
    24. Paula (VRL-00008) - Clonterlough Theo
    25. Frida (VRL-05826) - Ferana F
    26. Pierre (VRL-10531) - Hämminki
    27. Riitsu (VRL-10749) - Usvatar HIP
    28. abyss. (VRL-01372) - Tartaros
    29. Crystal (VRL-00628) - CSB Francilles
    30. wishmaster (VRL-02889) - Wish of Chaos VH14-044-0003 
    
    
    
    
    Luokka 11, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Lumikirsikka (VRL-13331) - Malagrei Halden 
    2. Frida (VRL-05826) - Cadence NON 
    3. Frida (VRL-05826) - Iréne 
    4. Diamonte (VRL-05186) - Cirion Círdan 
    5. abyss. (VRL-01372) - Moristel 
    6. Natalia (VRL-05175) - Monster
    7. abyss. (VRL-01372) - Jaqueminot
    8. Cannabia (VRL-00033) - Aracnathea PB
    9. Diamonte (VRL-05186) - Cirion Rudiarius
    10. wishmaster (VRL-02889) - Opalescent Cersei VH13-031-0659
    11. Crystal (VRL-00628) - Tropica Mohawk
    12. Susanna (VRL-03881) - Aksel de Poemé
    13. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
    14. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    15. abyss. (VRL-01372) - Poulsard
    16. Crystal (VRL-00628) - Kocoum PB
    17. Crystal (VRL-00628) - Silverbrand Paco Mix
    18. Cirus (VRL-12925) - Dexter VH14-021-0044
    19. villaSukka (VRL-11950) - Look Beautiful VH14-021-0032
    20. Frida (VRL-05826) - Mesmer Vegas
    21. Susanna (VRL-03881) - Louart de Poemé
    22. Natalia (VRL-05175) - Zombie Party Solo
    23. Susanna (VRL-03881) - TuuHa's Eminent
    24. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641
    25. Huttis (VRL-03370) - Loving Hate LAC VH14-031-0008
    26. Meeri N. (VRL-02160) - Skardeline RTA VH12-031-0562
    27. wishmaster (VRL-02889) - Devilish Rotfuchs VH14-044-0053
    28. Natalia (VRL-05175) - Castamere PB
    29. Meeri N. (VRL-02160) - Rose's Julius VH13-043-0047
    30. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003 
    
    
    
    
    Luokka 12, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Diamonte (VRL-05186) - Cirion Rudiarius 
    2. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes VH13-040-0372 
    3. Riitsu (VRL-10749) - Woutred F
    4. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded VH14-043-0006 
    5. Natalia (VRL-05175) - Zombie Party Solo 
    6. abyss. (VRL-01372) - Poulsard
    7. Diamonte (VRL-05186) - Cirion Círdan
    8. wishmaster (VRL-02889) - Devilish Rotfuchs VH14-044-0053
    9. abyss. (VRL-01372) - Jaqueminot
    10. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia
    11. Frida (VRL-05826) - Cyndara F
    12. Crystal (VRL-00628) - Wien Waltz PIC
    13. Crystal (VRL-00628) - Chimaira SIN
    14. Natalia (VRL-05175) - Monster
    15. Riitsu (VRL-10749) - Elken Deather
    16. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander
    17. Frida (VRL-05826) - Jewelberry
    18. Susanna (VRL-03881) - Isadora F
    19. Crystal (VRL-00628) - Shogun SIN
    20. wishmaster (VRL-02889) - Opalescent Cersei VH13-031-0659
    21. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
    22. Riitsu (VRL-10749) - Black Tears
    23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast VH14-043-0008
    24. Natalia (VRL-05175) - Castamere PB
    25. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641
    26. Huttis (VRL-03370) - Loving Hate LAC VH14-031-0008
    27. abyss. (VRL-01372) - Moristel
    28. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    29. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    30. Ros. (VRL-00757) - RLA Sonata VH12-031-0162