KRJ:n alaiset koulukisat 08.04.2014
  • Kilpailupäivä: 08.04.2014, VIP 28.03.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ61-70
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo C (30/30 os) TT
    2. vaativa A (30/30 os) TT
    3. intermediate I (30/30 os) TT
    4. intermediate II (30/30 os) TT
    5. Grand Prix (30/30 os) TT
    6. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18.00, 28. maaliskuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo C (30 osallistujaa)
    1. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma 
    2. Arnika (VRL-01371) - Zyniker Ion VH12-057-0009 
    3. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Armada
    4. Arnika (VRL-01371) - Monark VH06-051-7896 
    5. Soneü (VRL-09386) - Kartanon Benjamin 
    6. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
    7. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
    8. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182
    9. Arnika (VRL-01371) - Javier Pop VH06-057-4972
    10. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Melli
    11. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
    12. Kim (VRL-12557) - Osito de Peluche VH14-046-0006
    13. honeythief (VRL-08852) - Sabina v. Moons VH13-017-0515
    14. Juli (VRL-07270) - Eryri Ffiona
    15. Sylvester (VRL-00483) - Mangmarenque
    16. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Smilla VH13-053-0181
    17. satu (VRL-00124) - Blackwoods Leon
    18. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022
    19. Soneü (VRL-09386) - Blueberry Spot VH14-017-0160
    20. suba (VRL-12468) - Elton v. Moons
    21. Soneü (VRL-09386) - Melmiira
    22. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
    23. Ljusia (VRL-02751) - Harley v. Moons
    24. suba (VRL-12468) - Traum
    25. Ljusia (VRL-02751) - Lilleman v. Moons
    26. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
    27. Wolf (VRL-06256) - Remedia Ion VH12-004-0008
    28. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582
    29. Juli (VRL-07270) - Bleind Aneira
    30. Juli (VRL-07270) - Rhedeg O Euphory
    
    
    
    
    Luokka 2, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044 
    2. Melle (VRL-13179) - Polyfino 
    3. Cion (VRL-13494) - Khoroshiya
    4. Jenny (VRL-12948) - Nepenthe's Charming VH14-044-0071 
    5. Juli (VRL-07270) - Vaapukan Tolius VH14-018-0216 
    6. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
    7. Amanda (VRL-10878) - Moonwalk Flow
    8. Sylvester (VRL-00483) - Ce's Nectarine VH13-011-0162
    9. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
    10. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
    11. Amanda (VRL-10878) - Insidious Vertigo
    12. Melle (VRL-13179) - Alderneldon
    13. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Kantikoy VH14-031-0197
    14. Kim (VRL-12557) - Suopöllön Unisieppari VH14-018-0383
    15. Arnika (VRL-01371) - Dijanne v.d. Roemer VH12-040-0020
    16. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    17. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
    18. Juli (VRL-07270) - ILO Minnihiiri
    19. Wolf (VRL-06256) - Moerdijk Ceresca VH14-040-0030
    20. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
    21. Cion (VRL-13494) - Sherstyano
    22. Ljusia (VRL-02751) - Concepción Qiturah VH13-001-0129
    23. Arnika (VRL-01371) - Eszti Radon VH12-049-0001
    24. Cion (VRL-13494) - D'yavola
    25. Jenny (VRL-12948) - Ponipalleron Pikku-Nella VH13-018-1401
    26. Amanda (VRL-10878) - Boneheart
    27. Sylvester (VRL-00483) - Black On Black
    28. Arnika (VRL-01371) - Gizi Fruzsina VH06-049-4575
    29. Juli (VRL-07270) - Shahhaar al Rayad VH06-003-4930
    30. Sylvester (VRL-00483) - Iris Leya VH05-031-1249
    
    
    
    
    Luokka 3, intermediate I (30 osallistujaa)
    1. gatinha (VRL-13023) - Raven Voices VH13-031-0090 
    2. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035 
    3. Arnika (VRL-01371) - Zirconia VH06-021-8435 
    4. Emilie (VRL-09880) - Quastro VH14-109-0001 
    5. Sylvester (VRL-00483) - Adora Belle Dearheart Vegas 
    6. Emilie (VRL-09880) - Konnigin Pefectie VH14-012-0002
    7. turjake (VRL-07415) - Mad Man in a Box
    8. Sylvester (VRL-00483) - Cirion Círdan
    9. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
    10. Chaonna (VRL-01279) - Terese di Cremlin
    11. turjake (VRL-07415) - Pradaboy
    12. Chaonna (VRL-01279) - Dolce Lolita
    13. Sylvester (VRL-00483) - Bellatrine
    14. Emilie (VRL-09880) - Pacifist Case VH12-021-0375
    15. Tea (VRL-12751) - VEL Turrón
    16. Amanda (VRL-10878) - Terrormind BAP
    17. Ljusia (VRL-02751) - Chemeré Merietta
    18. Chaonna (VRL-01279) - Quastro
    19. Arnika (VRL-01371) - Axl v. Shock VH12-021-0014
    20. Pierre (VRL-10531) - Brigadore
    21. Ljusia (VRL-02751) - Diablerie
    22. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    23. turjake (VRL-07415) - Simply Ricalina II
    24. Husky (VRL-12630) - Never Say Never ox
    25. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    26. Pierre (VRL-10531) - Chnumet
    27. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
    28. Amanda (VRL-10878) - Against All Rules
    29. Arnika (VRL-01371) - Anders de Poemé VH12-013-0004
    30. Ljusia (VRL-02751) - Homesick Blues
    
    
    
    
    Luokka 4, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Amanda (VRL-10878) - Against All Rules 
    2. Pierre (VRL-10531) - Brigadore 
    3. Emilie (VRL-09880) - Honest Broker VH12-021-0376 
    4. turjake (VRL-07415) - Quantanmo Bay 
    5. Pierre (VRL-10531) - Chnumet 
    6. Chaonna (VRL-01279) - Quastro
    7. Arnika (VRL-01371) - Apachean MS VH06-044-4631
    8. Ljusia (VRL-02751) - Diablerie
    9. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    10. Sylvester (VRL-00483) - Adora Belle Dearheart Vegas
    11. Arnika (VRL-01371) - Bleed It Out DD VH06-044-4658
    12. turjake (VRL-07415) - Don Danish Prince
    13. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
    14. Emilie (VRL-09880) - Human Fall VH06-011-9851
    15. turjake (VRL-07415) - Nightmare In Silver
    16. Arnika (VRL-01371) - Asquire VW VH05-044-5366
    17. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    18. Kim (VRL-12557) - Cadiz Aurora VH14-031-0288
    19. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035
    20. Ljusia (VRL-02751) - Martell Vegas VH14-031-0269
    21. Amanda (VRL-10878) - Terrormind BAP
    22. Hanne (VRL-03518) - Kingston Tigris VH14-021-0081
    23. Sylvester (VRL-00483) - Bellatrine
    24. Chaonna (VRL-01279) - Terese di Cremlin
    25. Hanne (VRL-03518) - Wincent Venice VH13-012-0050
    26. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
    27. Ljusia (VRL-02751) - Homesick Blues
    28. Sylvester (VRL-00483) - Cirion Círdan
    29. Chaonna (VRL-01279) - Dolce Lolita
    30. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    
    
    
    
    Luokka 5, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - September de Carbon 
    2. Cion (VRL-13494) - Dreamtwister VH14-012-0056 
    3. turjake (VRL-07415) - Rhinestone Scarlet 
    4. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse 
    5. Ljusia (VRL-02751) - Symphonic Error Vegas VH14-031-0271 
    6. turjake (VRL-07415) - Crayon Mary
    7. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas
    8. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
    9. Oona (VRL-11983) - La-La Liar
    10. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
    11. Oona (VRL-11983) - Villeneuve Hexen
    12. Amanda (VRL-10878) - Shocking Beast Halden
    13. Soneü (VRL-09386) - Lanyal Catch BER
    14. Arnika (VRL-01371) - Tropica Tinkerbell VH05-044-6588
    15. Soneü (VRL-09386) - Nalayen NON
    16. Sylvester (VRL-00483) - Rosetanz II
    17. Arnika (VRL-01371) - Jazzgraf VH06-013-8092
    18. Ljusia (VRL-02751) - Winifred Vegas VH14-011-0173
    19. Sylvester (VRL-00483) - Rustica Inc
    20. Cion (VRL-13494) - Holographic VH14-012-0053
    21. Ljusia (VRL-02751) - Siegfried von Ark VH14-066-0006
    22. suba (VRL-12468) - GL Nostalgia
    23. Cion (VRL-13494) - Leeuwerik VH14-012-0054
    24. Kim (VRL-12557) - Silvermoon’s Matador VH14-031-0218
    25. Sylvester (VRL-00483) - Ramiro ZAP VH13-031-0115
    26. Oona (VRL-11983) - Nemosia rourei FEI
    27. Kim (VRL-12557) - Noble Tesfie MET VH14-031-0239
    28. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper
    29. Soneü (VRL-09386) - Lowbeat BER
    30. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio
    
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - Cocobee 
    2. Oona (VRL-11983) - Villeneuve Hexen 
    3. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Storm In A Teacup VH14-021-0152 
    4. Kim (VRL-12557) - Silvermoon’s Matador VH14-031-0218 
    5. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas 
    6. Soneü (VRL-09386) - Nalayen NON
    7. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper
    8. Sylvester (VRL-00483) - Ramiro ZAP VH13-031-0115
    9. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
    10. Soneü (VRL-09386) - Lanyal Catch BER
    11. Ljusia (VRL-02751) - Mendeva Vegas VH14-021-0136
    12. Cion (VRL-13494) - Nederweert VH14-012-0059
    13. Kim (VRL-12557) - Noble Tesfie MET VH14-031-0239
    14. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
    15. Cion (VRL-13493) - Isidora VH13-011-0289
    16. turjake (VRL-07415) - Scifi Woods
    17. Oona (VRL-11983) - La-La Liar
    18. Arnika (VRL-01371) - Jazzgraf VH06-013-8092
    19. turjake (VRL-07415) - Scaon Syrup
    20. Arnika (VRL-01371) - Tropica Tinkerbell VH05-044-6588
    21. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse
    22. suba (VRL-12468) - GL Nostalgia
    23. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio
    24. Cion (VRL-13494) - Golden Gal VH14-012-0058
    25. Sylvester (VRL-00483) - Rustica Inc
    26. Amanda (VRL-10878) - Shocking Beast Halden
    27. Ljusia (VRL-02751) - Arrabique Vegas VH14-031-0272
    28. Soneü (VRL-09386) - Lowbeat BER
    29. Oona (VRL-11983) - Nemosia rourei FEI
    30. Sylvester (VRL-00483) - Rosetanz II