Prime Sporthorses

VVJ:n alaiset valjakkokisat 19.04.2015

  • Kilpailupäivä: 19.04.2015, VIP: 16.04.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi valjakko max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime VVJ021-025
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Yksilöluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
    Pariluokat: Luokka [rivinvaihto] Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH-00-000-0000

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    2. Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30/30 os) TT
    3. Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (21/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.40, 17. huhtikuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Veera R. (VRL-10735) - Lilymoor Spica
    2. felissa (VRL-04000) - Mewian Zera VH15-024-0069 
    3. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279 
    4. felissa (VRL-04000) - Välähdyksen Viljami VH03-017-1607 
    5. Milja (VRL-00692) - Myrskyn Tuho VH15-018-0607 
    6. Hamzi (VRL-02163) - Whoopsy Daisy
    7. Milja (VRL-00692) - Oldfinion Gisela VH15-013-0003
    8. yaren (VRL-04468) - Wyat Du Toit
    9. Minna J. (VRL-01284) - Éomer IC VH15-017-0270
    10. Cynoria (VRL-11723) - Myrtel SWE VH14-017-0289
    11. felissa (VRL-04000) - Ceridwen Nira VH15-024-0070
    12. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
    13. kuristaja (VRL-04374) - Calixte Aldrico VH14-110-0003
    14. Pierre (VRL-10531) - Pomeroy VH14-262-0001
    15. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
    16. lottis (VRL-13831) - Rivakan Rokkari VH13-017-0278
    17. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Fairy Wind
    18. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae VH15-017-0016
    19. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa
    20. Minna J. (VRL-01284) - Liljankukan Mr. Tucker VH01-017-7013
    21. Hamzi (VRL-02163) - Fake no More
    22. Pierre (VRL-10531) - Adelaide 5594 VH14-104-0038
    23. Pierre (VRL-10531) - Tamarice VH14-262-0002
    24. kuristaja (VRL-04374) - Pas Encore! VH14-110-0008
    25. yaren (VRL-04468) - Sumun Indirah II
    26. yaren (VRL-04468) - Sambastyle Dei VH15-017-0064
    27. Milja (VRL-00692) - Sernia Gull VH15-104-0016
    28. lottis (VRL-13831) - Wyat Mojito Madness VH15-017-0021
    29. kuristaja (VRL-04374) - Filip av Kleppur VH14-067-0003
    30. Minna J. (VRL-01284) - Lilymoor Phoenix VH15-017-0274
    
    
    Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksilövaljakko (30 osallistujaa)
    1. Cynoria (VRL-11723) - Derian Wendy VH15-053-0109 
    2. Milja (VRL-00692) - Mjølner VH15-053-0057 
    3. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö 
    4. Cynoria (VRL-11723) - Gunnhild VH15-053-0108 
    5. Hamzi (VRL-02163) - Hakunamatata 
    6. Pierre (VRL-10531) - Pirunkorven Konna VH15-018-0247
    7. Hamzi (VRL-02163) - Feel Free to Scream
    8. Veera R. (VRL-10735) - Diarmuid Dei
    9. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
    10. Milja (VRL-00692) - Lochlainn VH15-046-0047
    11. Hamzi (VRL-02163) - Walhall
    12. Minna J. (VRL-01284) - PS. Nobelle VH13-017-0481
    13. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732
    14. felissa (VRL-04000) - Március Nighthawk VH11-046-0014
    15. Frida (VRL-05826) - Chaos Nouveau F
    16. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303
    17. Veera R. (VRL-10735) - Pirunkorven Kastepisara
    18. Cynoria (VRL-11723) - Glowmoor Neptuna VH15-017-0130
    19. lottis (VRL-13831) - Fiktion Laina VH15-018-0056
    20. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Síofra VH14-046-0118
    21. kuristaja (VRL-04374)- Pirunkorven Taikatuuli VH15-018-0092
    22. Minna J. (VRL-01284) - Century CENS VH13-017-048
    23. felissa (VRL-04000) - Breandan Naomhán VH15-046-0055
    24. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
    25. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969
    26. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
    27. yaren (VRL-04468) - K.B. Hurmaus VH14-018-0162
    28. Pierre (VRL-10531) - Frieda VH14-153-0003
    29. Veera R. (VRL-10735) - GL Selene
    30. Milja (VRL-00692) - Kelda v. Ahlstedt VH15-053-0070
    
    
    Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksilövaljakko (21 osallistujaa)
    1. kuristaja (VRL-04374) - Inishowen LAC VH15-046-0006 
    2. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010 
    3. Titte (VRL-13600) - Guaram II
    4. felissa (VRL-04000) - Supremé Chocomel VH15-031-0158 
    5. yaren (VRL-04468) - Foxlight Hazel Bless
    6. Milja (VRL-00692) - Eleanor REB VH13-085-0016
    7. kuristaja (VRL-04374) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
    8. Pierre (VRL-10531) - Peach Passion Prime VH15-031-0343
    9. Titte (VRL-13600) - Maria de' Mecici
    10. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Joakim
    11. Pierre (VRL-10531) - Pure Platinum Prime VH15-031-0342
    12. kuristaja (VRL-04374) - Sukkanauhakäärme VH14-018-1445
    13. Antsu (VRL-09509) - Golden Starlight VH15-012-0147
    14. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    15. Titte (VRL-13600) - Dipendra
    16. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
    17. Veera R. (VRL-10735) - Søvnig LAC
    18. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Karoline VH15-053-0080
    19. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Arden
    20. lottis (VRL-13831) - Wicklow Delanie
    21. Pierre (VRL-10531) - Nouvion Valentijn
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti