Kadotetut Suomenhevoset

ERJ:n alaiset estekisat 25.06.2014

  • Kilpailupäivä: 25.06.2014, VIP: 15.06.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna ERJ91-99
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. 90cm (30/30 os) TT
    2. 90cm (30/30 os) TT
    3. 100cm (30/30 os) TT
    4. 100cm (30/30 os) TT
    5. 110cm (30/30 os) TT
    6. 110cm (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.45, 12. kesäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Dora (VRL-13090) - Uniriepu 
    2. turjake (VRL-07415) - Clausholms Mary Poppins 
    3. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069 
    4. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Ffion 
    5. turjake (VRL-07415) - Huggalump Brier 
    6. minttu (VRL-10261) - Fashion Statement HILL!
    7. turjake (VRL-07415) - Clausholms Stinkhorn
    8. Susanna (VRL-03881) - Camelont Liud
    9. Nora (VRL-02066) - Starlight Dawn VH13-023-0163
    10. Cin. (VRL-01441) - Eileifr av Rågkross VH12-053-0084
    11. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    12. Cin. (VRL-01441) - Målfrid HAH VH13-053-0093
    13. Soarin (VRL-10086) - Perpetua Lilah
    14. Nora (VRL-02066) - Saskia Deirdre VH14-023-0001
    15. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
    16. minttu (VRL-10261) - Sugartrick Circus
    17. Susanna (VRL-03881) - Huvin Emil
    18. Kida (VRL-08368) - Pencalow Meliden
    19. Cin. (VRL-01441) - Fáfnir av Rågkross VH12-053-0083
    20. Kolibri (VRL-12569) - Hadiyya al Wadi VH14-003-0168
    21. minttu (VRL-10261) - Blackwoods RELOAD
    22. narri (VRL-06046) - Ruiskatkero
    23. Pierre (VRL-10531) - Reposaaren Sihinä VH14-018-0752
    24. narri (VRL-06046) - Harhankaipuu
    25. narri (VRL-06046) - Viehättävän Polkkaaja
    26. Axel (VRL-13550) - Ulapan Taikausko VH14-018-0791
    27. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina
    28. Kida (VRL-08368) - Pencalow Ceirios
    29. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
    30. Kolibri (VRL-12569) - Sa'id al Wadi VH14-003-0180
    
    
    Luokka 2, 90cm (30 osallistujaa)
    1. Axel (VRL-13550) - Ulapan Taikausko VH14-018-0791 
    2. turjake (VRL-07415) - Zorro von Feigen 
    3. Cin. (VRL-01441) - Eileifr av Rågkross VH12-053-0084 
    4. turjake (VRL-07415) - Waldo DHF 
    5. Soarin (VRL-10086) - Perpetua Lilah 
    6. minttu (VRL-10261) - Fashion Statement HILL!
    7. Pierre (VRL-10531) - Reposaaren Sihinä VH14-018-0752
    8. narri (VRL-06046) - Ruiskatkero
    9. Susanna (VRL-03881) - Camelont Liud
    10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Ffion
    11. minttu (VRL-10261) - Blackwoods RELOAD
    12. Nora (VRL-02066) - Starlight Dawn VH13-023-0163
    13. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina
    14. Cin. (VRL-01441) - Målfrid HAH VH13-053-0093
    15. Kida (VRL-08368) - Pencalow Ceirios
    16. turjake (VRL-07415) - Pinehill's Patrick
    17. narri (VRL-06046) - Harhankaipuu
    18. Kolibri (VRL-12569) - Hadiyya al Wadi VH14-003-0168
    19. Susanna (VRL-03881) - Huvin Emil
    20. minttu (VRL-10261) - Sugartrick Circus
    21. Kida (VRL-08368) - Pencalow Meliden
    22. narri (VRL-06046) - Viehättävän Polkkaaja
    23. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    24. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
    25. Nora (VRL-02066) - Saskia Deirdre VH14-023-0001
    26. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
    27. suba (VRL-12468) - Thorleif
    28. Cin. (VRL-01441) - Fáfnir av Rågkross VH12-053-0083
    29. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
    30. Kolibri (VRL-12569) - Sa'id al Wadi VH14-003-0180
    
    
    Luokka 3, 100cm (30 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - Istria Dandelion 
    2. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela 
    3. Susanna (VRL-03881) - Hetken Tiikerililja 
    4. Dora (VRL-13090) - Kuuraraakku 
    5. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513 
    6. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Sugarcoat It! VH14-029-0199
    7. Kida (VRL-08368) - Pencalow Elidir
    8. narri (VRL-06046) - Viehättävän Uneton
    9. Kida (VRL-08368) - Pencalow Boreugwyn
    10. turjake (VRL-07415) - Istria Baltimora
    11. vaapu. (VRL-00193) - Sandi's Braveheart
    12. minttu (VRL-10261) - Aidan Candida
    13. narri (VRL-06046) - Harmoiri
    14. vaapu. (VRL-00193) - Candykiss Random
    15. narri (VRL-06046) - Petkele
    16. Nora (VRL-02066) - Piparina HUI VH12-018-0622
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
    18. Axel (VRL-13550) - Herkkuhetki VH14-018-0782
    19. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
    20. Axel (VRL-13550) - Vuoripeikko VH14-018-0788
    21. Melle (VRL-13179) - Oceanside VAL
    22. Pierre (VRL-10531) - Potsojoo VH14-018-0150
    23. Nora (VRL-02066) - Helmiäinen VH13-018-1031
    24. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661
    25. vaapu. (VRL-00193) - Nurias Aragorn
    26. Kida (VRL-08368) - Pencalow Eirlys
    27. turjake (VRL-07415) - Istria Donkeyboy
    28. Melle (VRL-13179) - Angelo 'd
    29. Melle (VRL-13179) - Boogie Woogie Jux
    30. minttu (VRL-10261) - Huckleberry Bella
    
    
    Luokka 4, 100cm (30 osallistujaa)
    1. Axel (VRL-13550) - Vuoripeikko VH14-018-0788 
    2. Melle (VRL-13179) - Boogie Woogie Jux 
    3. Kida (VRL-08368) - Pencalow Boreugwyn 
    4. minttu (VRL-10261) - Aidan Candida
    5. turjake (VRL-07415) - Carusos Kermit 
    6. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hituri
    7. Melle (VRL-13179) - Angelo 'd
    8. Susanna (VRL-03881) - Hetken Tiikerililja
    9. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
    10. Nora (VRL-02066) - Helmiäinen VH13-018-1031
    11. Melle (VRL-13179) - Oceanside VAL
    12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Elidir
    13. turjake (VRL-07415) - Istria Conamidoprop
    14. narri (VRL-06046) - Harmoiri
    15. Nora (VRL-02066) - Piparina HUI VH12-018-0622
    16. narri (VRL-06046) - Petkele
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
    18. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami VH14-018-0661
    19. narri (VRL-06046) - Viehättävän Uneton
    20. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
    21. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Sugarcoat It! VH14-029-0199
    22. vaapu. (VRL-00193) - Breezy Diction
    23. Axel (VRL-13550) - Herkkuhetki VH14-018-0782
    24. vaapu. (VRL-00193) - Hemingway Random
    25. Pierre (VRL-10531) - Potsojoo VH14-018-0150
    26. vaapu. (VRL-00193) - Peaches Random
    27. Kida (VRL-08368) - Pencalow Eirlys
    28. minttu (VRL-10261) - Huckleberry Bella
    29. Dora (VRL-13090) - Kuuraraakku
    30. turjake (VRL-07415) - Istria Bonnie
    
    
    Luokka 5, 110cm (30 osallistujaa)
    1. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mustapekka 
    2. Melle (VRL-13179) - Just Unthinkable 
    3. narri (VRL-06046) - Verjnärri 
    4. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
    5. narri (VRL-06046) - Kalavaras 
    6. áreena (VRL-13610) - Koston Janoinen VH14-018-0740
    7. narri (VRL-06046) - Moon Annikki
    8. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Muutikka VH14-018-0662
    10. Melle (VRL-13179) - Terracotta Roofl
    11. Nora (VRL-02066) - Breezy Jackrabbit VH13-027-0333
    12. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia
    13. Pipsa (VRL-08409) - Slecna Žofka VH13-243-0005
    14. turjake (VRL-07415) - Istria Highlander
    15. Soarin (VRL-10086) - Flash Sentry N
    16. Kida (VRL-08368) - Pencalow Alcam Blaise
    17. vaapu. (VRL-00193) - Kelmin Ikaros
    18. Nora (VRL-02066) - Aidan Carade VH13-035-0079
    19. Dora (VRL-13090) - Halovilna
    20. Kida (VRL-08368) - Clydach Dawn
    21. Nora (VRL-02066) - Nerian Galaxy Cruiser VH13-027-0143
    22. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
    23. Melle (VRL-13179) - Oldsfell's Neela
    24. turjake (VRL-07415) - Istria Odelinde
    25. minttu (VRL-10261) - Llygedyn Colwyn VH14-026-0086
    26. vaapu. (VRL-00193) - Random's Little Hope
    27. vaapu. (VRL-00193) - Roundchild Alfrodite
    28. Kida (VRL-08368) - Rhown Arthian VH14-026-0038
    29. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
    30. minttu (VRL-10261) - Benjamin VH14-026-0076
    
    
    Luokka 6, 110cm (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL! 
    2. minttu (VRL-10261) - Benjamin VH14-026-0076 
    3. Melle (VRL-13179) - Oldsfell's Neela 
    4. narri (VRL-06046) - Verjnärri 
    5. vaapu. (VRL-00193) - Roundchild Alfrodite 
    6. Kida (VRL-08368) - Pencalow Alcam Blaise
    7. áreena (VRL-13610) - Koston Janoinen VH14-018-0740
    8. turjake (VRL-07415) - Gronborg's Mandy May
    9. vaapu. (VRL-00193) - Tajs Romeo
    10. turjake (VRL-07415) - Tinkabella NYC
    11. Nora (VRL-02066) - Breezy Jackrabbit VH13-027-0333
    12. Nora (VRL-02066) - Nerian Galaxy Cruiser VH13-027-0143
    13. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714
    14. Melle (VRL-13179) - Terracotta Roofl
    15. Dora (VRL-13090) - Halovilna
    16. minttu (VRL-10261) - Llygedyn Colwyn VH14-026-0086
    17. narri (VRL-06046) - Moon Annikki
    18. Kida (VRL-08368) - Clydach Dawn
    19. Soarin (VRL-10086) - Flash Sentry N
    20. vaapu. (VRL-00193) - Random's Little Hope
    21. Kida (VRL-08368) - Rhown Arthian VH14-026-0038
    22. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
    23. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Muutikka VH14-018-0662
    24. Melle (VRL-13179) - Just Unthinkable
    25. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
    26. Pipsa (VRL-08409) - Slecna Žofka VH13-243-0005
    27. turjake (VRL-07415) - Rio Ria KN
    28. Nora (VRL-02066) - Aidan Carade VH13-035-0079
    29. narri (VRL-06046) - Kalavaras
    30. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mustapekka
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti