ERJ:n alaiset estekilpailut

  • Kilpailupäivä: 01.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna ERJ161-170
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. 60 cm (37/50 os) TT
    2. 70 cm (50/50 os) TT

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170

    Osallistujat

    Luokka 1. 60 cm  (37 osallistujaa)
    1. Nintsu (VRL-01851) - Glenwood Mystical VH17-022-0069 
    2. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357 
    3. turjake (VRL-07415) - Heerlijkhoeve Windango 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Mistral Song VH12-063-0002 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Cefin Morwenna VH12-022-0138 
    6. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086 
    7. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541
    8. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888
    9. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Silver Shades
    10. Saaga (VRL-14712) - Witchcraft Z
    11. turjake (VRL-07415) - Greydapple Butterscotch
    12. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
    13. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
    14. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
    15. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
    16. Miltsu (VRL-05564) - Ponterosa VH16-018-1588
    17. turjake (VRL-07415) - Rosewood Narvella
    18. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    19. Saaga (VRL-14712) - Daimonion du Rotch Z
    20. Tierra (VRL-02841) - Kaneli VH16-018-2422
    21. Saaga (VRL-14712) - Vermilion Z
    22. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
    23. Miltsu (VRL-05564) - Lightwight Lucy VH13-024-0030
    24. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu
    25. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
    26. Saaga (VRL-14712) - Nutella du Rotch Z
    27. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253
    28. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    29. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020
    30. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
    31. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    32. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Day VH16-024-0125
    33. turjake (VRL-07415) - Enbärbackens Zircon
    34. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    35. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
    36. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    37. Saaga (VRL-14712) - Citrus du Rotch Z 
    
    
    Luokka 2. 70 cm  (50 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031 
    2. Saaga (VRL-14712) - Dexter Clover Z 
    3. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi 
    4. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Ahlgrens Picasso VH12-028-0074 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031 
    7. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas 
    8. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
    9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
    10. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida
    11. jabberjinx (VRL-13570) - Halipakko VH18-018-1792
    12. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Mintti VH17-018-0895
    13. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
    14. Sorel (VRL-00884) - Wydd Gwyneira VH19-024-0034
    15. Nerita (VRL-12557) - Kitinäkeisari
    16. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    17. Nerita (VRL-12557) - Fiktion Hopeahuurre
    18. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Huippupulma VH19-018-0766
    19. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    20. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody
    21. Saaga (VRL-14712) - Helia du Boux Z
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
    23. Saaga (VRL-14712) - Thunderstorm Z
    24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Griffeth
    25. turjake (VRL-07415) - Kernfield Smooshie
    26. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012
    27. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
    28. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Uniruno VH19-018-0682
    29. Nerita (VRL-12557) - Vetehinen
    30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
    31. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
    32. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541
    33. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
    34. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaloiste VH19-018-0763
    35. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
    36. sarqquu (VRL-04374) - Rhonin VH18-057-0007
    37. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
    38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
    39. Saaga (VRL-14712) - Oathkeeper Z
    40. felissa (VRL-04000) - Riiviöiden Roomeo VH11-018-1297
    41. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    42. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028
    43. Sorel (VRL-00884) - Maewydd Aerona VH19-024-0033
    44. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    45. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    46. Saaga (VRL-14712) - Lime de Rouge Z
    47. Nerita (VRL-12557) - Varismäen Taivaanhattara
    48. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253
    49. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
    50. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010 
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli | s-posti