ERJ:n alaiset estekilpailut

  • Kilpailupäivä: 05.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna ERJ161-170
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. 60 cm (37/50 os) TT
    2. 70 cm (50/50 os) TT

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170

    Osallistujat

    Luokka 1. 60 cm  (37 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - Rosewood Narvella 
    2. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107 
    3. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Lightwight Lucy VH13-024-0030 
    5. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Mistral Song VH12-063-0002 
    7. Saaga (VRL-14712) - Daimonion du Rotch Z
    8. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu
    9. Saaga (VRL-14712) - Citrus du Rotch Z
    10. Saaga (VRL-14712) - Nutella du Rotch Z
    11. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
    12. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    13. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253
    14. Saaga (VRL-14712) - Witchcraft Z
    15. turjake (VRL-07415) - Heerlijkhoeve Windango
    16. Saaga (VRL-14712) - Vermilion Z
    17. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
    18. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
    19. Miltsu (VRL-05564) - Ponterosa VH16-018-1588
    20. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    21. Miltsu (VRL-05564) - Cefin Morwenna VH12-022-0138
    22. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
    23. turjake (VRL-07415) - Enbärbackens Zircon
    24. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888
    25. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
    26. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
    27. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541
    28. turjake (VRL-07415) - Greydapple Butterscotch
    29. Nintsu (VRL-01851) - Glenwood Mystical VH17-022-0069
    30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Day VH16-024-0125
    31. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Silver Shades
    32. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
    33. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    34. Tierra (VRL-02841) - Kaneli VH16-018-2422
    35. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020
    36. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    37. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009 
    
    
    Luokka 2. 70 cm  (50 osallistujaa)
    1. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010 
    2. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006 
    3. Saaga (VRL-14712) - Dexter Clover Z 
    4. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031 
    5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028 
    6. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253 
    7. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Uniruno VH19-018-0682 
    8. felissa (VRL-04000) - Riiviöiden Roomeo VH11-018-1297
    9. Saaga (VRL-14712) - Thunderstorm Z
    10. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
    11. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
    12. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    13. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
    14. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
    15. Saaga (VRL-14712) - Oathkeeper Z
    16. turjake (VRL-07415) - Kernfield Smooshie
    17. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida
    18. Sorel (VRL-00884) - Maewydd Aerona VH19-024-0033
    19. Nerita (VRL-12557) - Fiktion Hopeahuurre
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
    21. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Griffeth
    23. Nerita (VRL-12557) - Vetehinen
    24. Miltsu (VRL-05564) - Ahlgrens Picasso VH12-028-0074
    25. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
    26. Sorel (VRL-00884) - Wydd Gwyneira VH19-024-0034
    27. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
    29. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    30. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    31. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
    32. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
    33. sarqquu (VRL-04374) - Rhonin VH18-057-0007
    34. Saaga (VRL-14712) - Lime de Rouge Z
    35. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaloiste VH19-018-0763
    36. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody
    37. jabberjinx (VRL-13570) - Halipakko VH18-018-1792
    38. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar
    39. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
    40. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    41. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
    42. Nerita (VRL-12557) - Kitinäkeisari
    43. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Mintti VH17-018-0895
    44. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Huippupulma VH19-018-0766
    45. Saaga (VRL-14712) - Helia du Boux Z
    46. Nerita (VRL-12557) - Varismäen Taivaanhattara
    47. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541
    48. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
    49. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012
    50. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli | s-posti