ERJ:n alaiset estekilpailut

  • Kilpailupäivä: 07.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna ERJ161-170
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. 60 cm (37/50 os) TT
    2. 70 cm (50/50 os) TT

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170

    Osallistujat

    Luokka 1. 60 cm  (37 osallistujaa)
    1. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541 
    2. Saaga (VRL-14712) - Vermilion Z 
    3. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser 
    4. turjake (VRL-07415) - Mangonoodle's Silver Shades 
    5. turjake (VRL-07415) - Rosewood Narvella 
    6. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888 
    7. Nintsu (VRL-01851) - Glenwood Mystical VH17-022-0069
    8. Nintsu (VRL-01851) - Spicy-n-Sweet MPB VH17-023-0086
    9. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
    10. Tierra (VRL-02841) - Kaneli VH16-018-2422
    11. Saaga (VRL-14712) - Daimonion du Rotch Z
    12. Miltsu (VRL-05564) - Ponterosa VH16-018-1588
    13. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
    14. Miltsu (VRL-05564) - Cefin Morwenna VH12-022-0138
    15. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    16. Saaga (VRL-14712) - Nutella du Rotch Z
    17. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    18. jabberjinx (VRL-13570) - Lily's Dreamcatcher VH18-017-0439
    19. Saaga (VRL-14712) - Witchcraft Z
    20. Miltsu (VRL-05564) - Mistral Song VH12-063-0002
    21. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253
    22. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149
    23. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Sunny Day VH16-024-0125
    24. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
    25. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Little Beauty VH18-022-0020
    26. turjake (VRL-07415) - Greydapple Butterscotch
    27. Miltsu (VRL-05564) - Lightwight Lucy VH13-024-0030
    28. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
    29. Saaga (VRL-14712) - Citrus du Rotch Z
    30. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    31. Nerita (VRL-12557) - Rohkean Herrahuu
    32. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
    33. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    34. jabberjinx (VRL-13570) - Fridan Blairsol VH18-017-0426
    35. turjake (VRL-07415) - Heerlijkhoeve Windango
    36. turjake (VRL-07415) - Enbärbackens Zircon
    37. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus 
    
    
    Luokka 2. 70 cm  (50 osallistujaa)
    1. Nerita (VRL-12557) - Vetehinen 
    2. turjake (VRL-07415) - Kernfield Wafflewar 
    3. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Idwal Tarquin VH19-024-0012 
    4. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006 
    5. Nerita (VRL-12557) - Kitinäkeisari 
    6. sarqquu (VRL-04374) - Rhonin VH18-057-0007 
    7. Miltsu (VRL-05564) - Capso wyn Meiglh VH13-024-0031
    8. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    9. sarqquu (VRL-04374) - Antonidas
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
    11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Griffeth
    12. jabberjinx (VRL-13570) - Halipakko VH18-018-1792
    13. Tierra (VRL-02841) - Moon Sinisointu VH15-018-1357
    14. Pierre (VRL-10531) - M.B. Osmi
    15. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
    16. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Huippupulma VH19-018-0766
    17. Tierra (VRL-02841) - Lille Brilled VH16-028-0253
    18. Saaga (VRL-14712) - Oathkeeper Z
    19. felissa (VRL-04000) - Varismäen Vilmiira VH17-018-0736
    20. turjake (VRL-07415) - Cadogan Ciannair
    21. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010
    22. Tierra (VRL-02841) - Hunajamäen Hunajaton VH16-018-2541
    23. Sorel (VRL-00884) - Maewydd Aerona VH19-024-0033
    24. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Hukkaloiste VH19-018-0763
    25. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Nedelya VH19-024-0011
    26. Saaga (VRL-14712) - Lime de Rouge Z
    27. Saaga (VRL-14712) - Thunderstorm Z
    28. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Uniruno VH19-018-0682
    29. Nerita (VRL-12557) - Varismäen Taivaanhattara
    30. Saaga (VRL-14712) - Dexter Clover Z
    31. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    32. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    33. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
    34. felissa (VRL-04000) - Riiviöiden Roomeo VH11-018-1297
    35. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Ghostbuster VH18-024-0028
    36. Miltsu (VRL-05564) - Ahlgrens Picasso VH12-028-0074
    37. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
    38. Sorel (VRL-00884) - Wydd Gwyneira VH19-024-0034
    39. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
    40. Tierra (VRL-02841) - Pontypridd Lancelot VH16-089-0021
    41. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    42. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsody
    43. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Aida
    44. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    45. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
    46. Miltsu (VRL-05564) - PP's Zodiac VH16-057-0031
    47. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Mintti VH17-018-0895
    48. Saaga (VRL-14712) - Helia du Boux Z
    49. Nerita (VRL-12557) - Fiktion Hopeahuurre
    50. turjake (VRL-07415) - Kernfield Smooshie 
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli | s-posti