Prime Sporthorses

KERJ:n alaiset kenttäkisat 10.03.2015

  • Kilpailupäivä: 10.03.2015, VIP: 03.03.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan
  • Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin CIC1 tasolle asti.
  • Ponit [148cm ja alle rotuun katsomatta] saavat kilpailla maksimissaan CIC2 tasolla.

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna Prime KERJ001-010
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. CIC1: ko Helppo A, re 105cm, me 100cm (avoin) (30/30 os)
    2. CIC2: ko Helppo A, re 110cm, me 100cm (avoin) (30/30 os)
    3. CIC3: ko Vaativa B, re 125cm, me 120cm (he) (25/30 os)
    4. CIC4: ko Vaativa A, re 125cm, me 120cm (he) (29/30 os)

    Päivitetty klo 15.35, 9. maaliskuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1, CIC1 (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sinirikko 
    2. narri (VRL-06046) - Jumalharha 
    3. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija 
    4. Hamzi (VRL-02163) - Luxus Rubiini VH14-018-0321 
    5. Gabi (VRL-12080) - Temptress Whisper VH14-263-0006 
    6. Nintsu (VRL-01851) - Cherry Champagne MPB VH14-023-0185
    7. Nintsu (VRL-01851) - Busy Walter MPB VH13-023-0126
    8. Hamzi (VRL-02163) - Niiskuneiti VH-13-018-0919
    9. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
    10. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Sancerre
    11. Dimma (VRL-08204) - Hedelmähuppeli VH14-018-1791
    12. Lissu T. (VRL-12701) - Hiienhauta
    13. Lashrael (VRL-12379) - Arochmere VH15-001-0018
    14. Zael (VRL-13888) - Argon X
    15. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina
    16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan VH15-018-0136
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Saunavihtahousu
    18. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska VH14-018-2023
    19. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu VH15-018-0370
    20. indy (VRL-06701) - Crownrock Sirocco VH12-029-0494
    21. indy (VRL-06701) - Prada van de Wyonn VH13-029-0169
    22. Gabi (VRL-12080) - Valiant Danburite VH14-031-1026
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Talventuoja
    24. Gabi (VRL-12080) - V.I Crystal VH14-056-0020
    25. narri (VRL-06046) - Kohtalonpilkka
    26. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri VH11-018-102
    27. narri (VRL-06046) - Talvihauta
    28. indy (VRL-06701) - Saltcoats Purple Vein VH13-029-0410
    29. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Uniaika VH15-018-0372
    30. Nintsu (VRL-01851) - Lumivuon Ferveren VH15-023-0004
    
    
    Luokka 2, CIC2 (30 osallistujaa)
    1. Dimma (VRL-08204) - Dyveke Egor VH14-001-0129 
    2. Zael (VRL-13888) - Zakhvat 
    3. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Shannon VH14-031-0638 
    4. Pierre (VRL-10531) - Odilia Spider VH07-066-0135 
    5. Nintsu (VRL-01851) - Gwalch Cherry Berry VH13-023-0056 
    6. narri (VRL-06046) - Iamnomortalwitch
    7. Zael (VRL-13888) - Marinochka
    8. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
    9. Nintsu (VRL-01851) - Ginger Candy MPB VH14-023-0181
    10. Gabi (VRL-12080) - Arman Ring VH14-006-0315
    11. Lashrael (VRL-12379) - DD Gongur Jady VH11-001-0023
    12. Lashrael (VRL-12379) - Gurban VH14-001-0145
    13. Tiikeri (VRL-10741) - All My People
    14. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Dalton VH14-006-0314
    15. Dimma (VRL-08204) - Claridge Fluffy Ambience VH14-035-0282
    16. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
    17. Pierre (VRL-10531) - Blue Waiting Game VH14-031-1012
    18. Pierre (VRL-10531) - Leave No Trace VH14-021-0299
    19. Zael (VRL-13888) - Nadenka
    20. Tiikeri (VRL-10741) - Alegre's Grigiana
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Ryszard
    22. Hamzi (VRL-02163) - ML Shern VH15-031-0002
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Succesfully Buried Alive
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Vor Karina
    25. Ireth (VRL-03777) - Ljuban Yemn VH15-120-0002
    26. narri (VRL-06046) - Catcall
    27. Nintsu (VRL-01851) - Old-fashioned MPB VH12-023-0054
    28. narri (VRL-06046) - Fantaco
    29. Dimma (VRL-08204) - DT Särkymätön Tuomenkukka VH14-035-0281
    30. Hamzi (VRL-02163) - BothAnd WAS VH12-012-0004
    
    
    Luokka 3, CIC3 (25 osallistujaa)
    1. Lashrael (VRL-12379) - Gojamere VH15-015-0001 
    2. Amanda (VRL-10878) - Salaphise de Vallée 
    3. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001 
    4. Amanda (VRL-10878) - Raphaël de Vallée 
    5. Helo (VRL-13822) - Monster's Roar
    6. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak
    7. Pierre (VRL-10531) - Durant Prime VH14-031-0725
    8. Zael (VRL-13888) - Breezeblocks X
    9. Zael (VRL-13888) - Celzip X
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Black Swan Ballet
    11. Helo (VRL-13822) - Miss Atomic Bomb VH15-121-0003
    12. Lashrael (VRL-12379) - Arnirmere
    13. Lashrael (VRL-12379) - Misarmere VH15-001-0005
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Strix Reverse Venice
    15. Tiikeri (VRl-10741) - Snow Tiger
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Sovereign Splitsville
    17. Tiikeri (VRL-10741) - Ruususen Aselonia der Vizinx
    18. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Zombie Ocean VH14-031-0640
    19. Helo (VRL-13822) - Hurricane Venus VH15-031-0062
    20. Pierre (VRL-10531) - Nowitna
    21. Amanda (VRL-10878) - Désirée de Vallée
    22. Tiikeri (VRL-10741) - Elly Jelly
    23. Gabi (VRL-12080) - Temper Whisper VH14-073-0001
    24. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Cascade VH14-031-0639
    25. Hamzi (VRL-02163) - Raindance Maggie VH15-031-0147
    
    
    Luokka 4, CIC4 (29 osallistujaa)
    1. indy (VRL-06701) - Calixte de Vallée 
    2. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Memphis Dream VH15-031-0150 
    3. Helo (VRL-13822) - Bang X2 
    4. Lashrael (VRL-12379) - Silverbrand Vanilla Ice VH15-044-0101 
    5. Amanda (VRL-10878) - Camerdan de Vallée 
    6. Tiikeri (VRL-10741) - Formoj Moomins RSE
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Upsidetowntown
    8. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028
    9. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Dwarven Secrets VH15-031-0009
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Where Were We
    11. Tiikeri (VRL-10741) - Parent TI
    12. Amanda (VRL-10878) - Ivdros de Vallée
    13. Gabi (VRL-12080) - Victory Route Ring VH14-006-0316
    14. Pierre (VRL-10531) - Yereven
    15. indy (VRL-06701) - Warlord VH15-209-0001
    16. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Sneak Preview VH14-006-0313
    17. Pierre (VRL-10531) - Feidelm DON VH14-031-0601
    18. Ireth (VRL-03777) - Dunkel's Blade VH01-077-8854
    19. Zael (VRL-13888) - Silver Holly
    20. Zael (VRL-13888) - Battle Of Alamo
    21. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
    22. Gabi (VRL-12080) - Silverlode Remedy VH14-031-0561
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Uncle Creepy
    24. Tiikeri (VRL-10741) - Bobbie Harley
    25. Pierre (VRL-10531) - Athabasca
    26. Amanda (VRL-10878) - Marsion de Vallée
    27. Helo (VRL-13822) - Beatutiful Deformity
    28. Zael (VRL-13888) - Oblivion's Corwin
    29. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © BDRS | virtuaalitalli / virtuaalihevonen | s-posti