KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 17.12.2018, VIP: 15.12.2018
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ46-85 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Harrasteluokka (avoin kaikille) ko: heC / re: 80 cm / me: 80 cm | 21 / 30
    2. Helppo (avoin kaikille) ko: heB / re: 95 cm / me: 90 cm | 27 / 30

    Päivitetty klo 11:30, 16. joulukuuta 2018

    Kilpailusarjan muut kutsut

    046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, 055, 056, 057, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 067, 068, 069, 070, 071, 072, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085

    Osallistujat

    Luokka 1. Harrasteluokka (21 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Andrea Caracas VH16-061-0002
    2. Jannica (VRL-04799) - Quizle VH16-028-0024 
    3. birdie (VRL-14733) - Lagertha 
    4. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001 
    5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ketkuttaja VH18-018-1673
    6. dookie (VRL-04373) - Pisarapiirto VH18-018-0443
    7. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
    8. dookie (VRL-04373) - Rustika VH18-018-0861
    9. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
    10. birdie (VRL-14733) - Hallvard
    11. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Soda Pop VH15-027-0212
    12. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
    13. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    14. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
    15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hallusinaatio
    16. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
    17. Tuire (VRL-00345) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
    18. Tanja (VRL-07777) - Mana RVC xx VH05-006-4461
    19. Anna (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
    20. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    21. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347 
    
    
    Luokka 2. Helppo (27 osallistujaa)
    1. Tuire (VRL-00345) - Firelily VH13-178-0003 
    2. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630 
    4. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
    5. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008 
    6. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
    7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
    8. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
    9. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
    10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
    11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813
    12. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257
    13. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
    14. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    15. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni
    16. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
    17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
    18. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155
    19. birdie (VRL-14733) - Gerda VH18-011-0253
    20. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
    21. Miltsu (VRL-05564) - Streetscape Feig VH13-006-0034
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Sirkli
    23. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
    24. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
    25. birdie (VRL-14733) - Radiation
    26. Decne (VRL-00785) - Kashiya
    27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli