KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 29.12.2018, VIP: 15.12.2018
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ46-85 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Harrasteluokka (avoin kaikille) ko: heC / re: 80 cm / me: 80 cm | 21 / 30
    2. Helppo (avoin kaikille) ko: heB / re: 95 cm / me: 90 cm | 27 / 30

    Päivitetty klo 11:30, 16. joulukuuta 2018

    Kilpailusarjan muut kutsut

    046, 047, 048, 049, 050, 051, 052, 053, 054, 055, 056, 057, 058, 059, 060, 061, 062, 063, 064, 065, 066, 067, 068, 069, 070, 071, 072, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085

    Osallistujat

    Luokka 1. Harrasteluokka (21 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti 
    2. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Soda Pop VH15-027-0212 
    3. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070 
    4. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259 
    5. birdie (VRL-14733) - Lagertha
    6. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
    7. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    8. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
    9. birdie (VRL-14733) - Hallvard
    10. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    11. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347
    12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ketkuttaja VH18-018-1673
    13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hallusinaatio
    14. dookie (VRL-04373) - Rustika VH18-018-0861
    15. dookie (VRL-04373) - Pisarapiirto VH18-018-0443
    16. Tanja (VRL-07777) - Mana RVC xx VH05-006-4461
    17. Anna (VRL-14657) - Prince Caramel VH18-046-0111
    18. Miltsu (VRL-05564) - Andrea Caracas VH16-061-0002
    19. Tuire (VRL-00345) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
    20. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
    21. Jannica (VRL-04799) - Quizle VH16-028-0024 
    
    
    Luokka 2. Helppo (27 osallistujaa)
    1. birdie (VRL-14733) - Mercury VH18-057-0008 
    2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kuningastaika VH18-018-0813 
    3. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257 
    4. Tuire (VRL-00345) - Firelily VH13-178-0003 
    5. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni 
    6. birdie (VRL-14733) - Radiation
    7. birdie (VRL-14733) - Gerda VH18-011-0253
    8. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174
    9. Jannica (VRL-04799) - Jacky pKH VH18-035-0092
    10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514
    11. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    12. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630
    13. Decne (VRL-00785) - Kalman Leikkimieli VH18-018-2228
    14. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509
    15. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746
    16. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224
    17. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
    18. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118
    19. Miltsu (VRL-05564) - Streetscape Feig VH13-006-0034
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Sirkli
    21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
    22. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
    23. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
    24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472
    25. Decne (VRL-00785) - Kashiya
    26. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
    27. Jannica (VRL-04799) - Adinan Ninni VH18-018-1155 
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli