KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 25.07.2019, VIP: 12.07.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ101-110 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 21:25, 5. heinäkuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (11 osallistujaa)
    1. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473 
    2. Tuire (VRL-00345) - Millie's Choice 
    3. jabberjinx (VRL-13570) - Brunnby Knucklehedd VH18-024-0116 
    4. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Sudenaikaero VH18-018-2150
    5. Tanja (VRL-07777) - C Mightoak VH06-006-8347
    6. Pierre (VRL-10531) - Vähäpellon Pakina
    7. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
    8. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
    9. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100
    10. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Abigail VH17-022-0068
    11. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Aurinkotuuli VH18-018-2149 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (26 osallistujaa)
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink 
    2. jabberjinx (VRL-13570) - Villahaan Hipatar VH18-018-1517
    3. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime 
    4. Nintsu (VRL-01851) - Breakdown MPB VH16-023-0055 
    5. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Unfair VH17-022-0050 
    6. Nintsu (VRL-01851) - What a Shame MPB VH16-023-0073
    7. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    8. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    9. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
    10. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946
    11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Sitruunaperhonen VH19-018-0476
    12. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
    14. Tanja (VRL-07777) - Vantablack x VH19-034-0003
    15. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    16. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
    17. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    18. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Huntuhurmaaja VH18-018-1015
    19. Tuire (VRL-00345) - Hengenvaaran Usvahukka VH18-018-1183
    20. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813
    21. Tuire (VRL-00345) - Sotamaalauksen Tiikeritär VH19-018-0502
    22. Tanja (VRL-07777) - Bunny Wabbit xx VH19-006-0009
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Valkokalma
    24. jabberjinx (VRL-13570) - Viisikon Hukkaputki VH18-018-1793
    25. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
    26. jabberjinx (VRL-13570) - Rhaith Liverswort VH18-024-0106 
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli