KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 03.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ111-120 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (15 osallistujaa)
    1. tvisha (VRL-01671) - Aura
    2. sarqquu (VRL-04374) - Syntisenmakea VH18-018-1851 
    3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946
    5. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
    6. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    7. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
    8. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001
    9. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    10. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
    11. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    12. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    13. Miltsu (VRL-05564) - B Blaze Bolt VH12-017-0705
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
    15. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (18 osallistujaa)
    1. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas 
    3. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752 
    4. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser 
    5. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Sinihalla VH19-018-0811
    6. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
    7. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    8. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    9. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pahatuomi VH19-018-0807
    10. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    11. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    12. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    13. sarqquu (VRL-04374) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
    14. sarqquu (VRL-04374) - Vihtatossu VH18-018-1606
    15. sarqquu (VRL-04374) - Makeaa Myrkkyä VH18-018-1599
    16. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
    17. sarqquu (VRL-04374) - Liekitys VH18-018-1602
    18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (32 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime 
    2. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranlieko VH19-018-0816 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Dandenton VH16-027-0003 
    4. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109 
    5. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302 
    6. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
    7. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    8. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
    9. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    10. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    11. Miltsu (VRL-05564) - Shaunessa VH16-023-0023
    12. Nerita (VRL-12557) - Kuukarin Horkkaroo
    13. sarqquu (VRL-04374) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
    14. Nerita (VRL-12557) - Sulosoihtu
    15. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
    16. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki
    17. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hunninko
    19. Miltsu (VRL-05564) - Valdur VH19-057-0012
    20. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Sointi VH15-018-2269
    21. Pierre (VRL-10531) - Vokotti
    22. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Ensirouta VH19-018-0813
    23. Upi (VRL-11967) - Dirty Mistress VH16-031-0316
    24. Miltsu (VRL-05564) - Avksentiy Ionnyj VH18-020-0003
    25. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    26. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    27. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
    28. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
    29. Nerita (VRL-12557) - Kuunsiirappi
    30. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Meripihkakiitäjä VH18-018-1321
    31. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    32. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli