KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 04.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ111-120 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (15 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula 
    3. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946 
    4. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    5. sarqquu (VRL-04374) - Syntisenmakea VH18-018-1851
    6. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
    7. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    8. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
    9. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    10. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
    11. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001
    12. Miltsu (VRL-05564) - B Blaze Bolt VH12-017-0705
    13. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    14. tvisha (VRL-01671) - Aura
    15. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (18 osallistujaa)
    1. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pahatuomi VH19-018-0807 
    2. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa 
    3. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin 
    4. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser 
    5. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
    6. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
    7. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    8. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    9. sarqquu (VRL-04374) - Vihtatossu VH18-018-1606
    10. sarqquu (VRL-04374) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
    11. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    12. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    13. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Sinihalla VH19-018-0811
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
    15. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
    16. sarqquu (VRL-04374) - Liekitys VH18-018-1602
    17. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752
    18. sarqquu (VRL-04374) - Makeaa Myrkkyä VH18-018-1599 
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (32 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hunninko 
    2. Miltsu (VRL-05564) - Valdur VH19-057-0012 
    3. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275 
    4. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967 
    5. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime 
    6. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
    7. Miltsu (VRL-05564) - Dandenton VH16-027-0003
    8. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Sointi VH15-018-2269
    9. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    10. sarqquu (VRL-04374) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
    11. Miltsu (VRL-05564) - Shaunessa VH16-023-0023
    12. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki
    13. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    14. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302
    15. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
    16. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Meripihkakiitäjä VH18-018-1321
    17. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
    18. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    19. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    20. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Ensirouta VH19-018-0813
    21. Miltsu (VRL-05564) - Avksentiy Ionnyj VH18-020-0003
    22. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    23. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    24. Nerita (VRL-12557) - Kuukarin Horkkaroo
    25. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    26. Pierre (VRL-10531) - Vokotti
    27. Nerita (VRL-12557) - Kuunsiirappi
    28. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranlieko VH19-018-0816
    29. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
    30. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    31. Upi (VRL-11967) - Dirty Mistress VH16-031-0316
    32. Nerita (VRL-12557) - Sulosoihtu 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli