KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 10.10.2019, VIP: 27.09.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ111-120 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 18:45, 28. syyskuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (15 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka 
    2. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774 
    3. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452 
    4. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    5. sarqquu (VRL-04374) - Syntisenmakea VH18-018-1851
    6. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
    8. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
    9. sarqquu (VRL-04374) - Nokikolari VH18-018-1947
    10. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
    11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
    12. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    13. tvisha (VRL-01671) - Aura
    14. Miltsu (VRL-05564) - B Blaze Bolt VH12-017-0705
    15. sarqquu (VRL-04374) - Haurasvalkeus VH18-018-1946 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (18 osallistujaa)
    1. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Pahatuomi VH19-018-0807 
    2. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    3. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Vihtatossu VH18-018-1606 
    5. jabberjinx (VRL-13570) - Lively Tea Time VH18-031-0308
    6. sarqquu (VRL-04374) - Liekitys VH18-018-1602
    7. jabberjinx (VRL-13570) - Jeilin Pahahalla VH18-018-2136
    8. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    9. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    10. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
    12. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752
    13. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    14. sarqquu (VRL-04374) - Makeaa Myrkkyä VH18-018-1599
    15. sarqquu (VRL-04374) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
    16. jabberjinx (VRL-13570) - Seppäjärven Varjolilja VH18-018-2151
    17. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Sinihalla VH19-018-0811
    18. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser 
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (32 osallistujaa)
    1. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Ensirouta VH19-018-0813 
    2. sarqquu (VRL-04374) - Meripihkaroihu VH18-018-1286 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Dandenton VH16-027-0003 
    4. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
    5. Pierre (VRL-10531) - Vokotti 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Shaunessa VH16-023-0023
    7. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hunninko
    9. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    10. Nerita (VRL-12557) - Tossavainen
    11. jabberjinx (VRL-13570) - Chaos Monkey VH18-031-0302
    12. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129
    13. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Meripihkakiitäjä VH18-018-1321
    14. Nerita (VRL-12557) - Sulosoihtu
    15. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    16. Nerita (VRL-12557) - Kuukarin Horkkaroo
    17. Miltsu (VRL-05564) - Valdur VH19-057-0012
    18. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Sointi VH15-018-2269
    19. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranlieko VH19-018-0816
    20. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
    21. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
    22. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    23. Nerita (VRL-12557) - Kuunsiirappi
    24. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
    25. Miltsu (VRL-05564) - Avksentiy Ionnyj VH18-020-0003
    26. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    27. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885
    28. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    29. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Koiranvirka VH18-018-2050
    30. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
    31. Upi (VRL-11967) - Dirty Mistress VH16-031-0316
    32. jabberjinx (VRL-13570) - Riemunkirjava Harmikatti VH18-018-1719
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli