KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 06.11.2019, VIP: 25.10.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ141-160 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
    4. Helppo (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 19:45, 6. lokakuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (14 osallistujaa)
    1. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275 
    2. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282 
    3. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vempula
    5. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
    6. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    7. Serena (VRL-09334) - Kärmeniemen Mmmysteeri VH18-018-1515
    8. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    10. Serena (VRL-09334) - Darth Gaga '63 VH19-209-0002
    11. Serena (VRL-09334) - Maeleachlainn VH18-035-0004
    12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
    13. tvisha (VRL-01671) - Aura
    14. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (16 osallistujaa)
    1. Satu (VRL-12808) - Harmittoman Joska VH16-018-0885 
    2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps 
    3. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori 
    4. Satu (VRL-12808) - Tiilikan Sumuharja VH16-018-0897 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    7. Oresama (VRL-02753) - Calamity Trigger
    8. Jassu L. (VRL-08942) - Adore Uriah VH18-031-0127
    9. Oresama (VRL-02753) - Abraham
    10. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Pärlafink
    12. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
    13. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Valiokas
    15. Satu (VRL-12808) - Herranhukka VH19-018-0925
    16. Oresama (VRL-02753) - Peppero RSE
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (21 osallistujaa)
    1. Serena (VRL-09334) - Vähäpellon Snygge VH18-018-0153 
    2. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin 
    3. enna (VRL-14704) - Elohiljan Sudensurma VH18-018-1503 
    4. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Varjomuratti VH17-018-0387 
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ruutikreivi VH19-018-0744
    6. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    7. felissa (VRL-04000) - Kuinkas Sitten Kävikään VH18-102-0006
    8. Serena (VRL-09334) - Sugarcuff Valkyrie VH18-031-0191
    9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savuseepra VH19-018-0743
    10. enna (VRL-14704) - Lukutaidoton VH19-018-0464
    11. Serena (VRL-09334) - Cohkka VH18-018-0247
    12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hunninko
    13. enna (VRL-14704) - Julma-Roope VH18-018-1090
    14. enna (VRL-14704) - Katumuksen Kukkanen VH18-018-1647
    15. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Rosinja VH18-018-1364
    16. Serena (VRL-09334) - Newtborough Darcy VH18-027-0014
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    18. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive
    19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
    20. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029
    21. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser 
    
    
    Luokka 4. Helppo (43 osallistujaa)
    1. Elli L. (VRL-14207) - Ruskavaaran Tositumma VH17-018-2280 
    2. enna (VRL-14704) - Enteidennäkijä VH19-018-0109 
    3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Raparipa VH19-018-0712 
    4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866 
    5. Viixi (VRL-13923) - Usvan Helmi VH04-018-5516 
    6. Viixi (VRL-13923) - Raivoriimut VH19-018-0654 
    7. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Liekki VH19-018-0260
    8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Rinkeli VH17-018-1328
    9. Satu (VRL-12808) - Isilmë VH16-023-0020
    10. Satu (VRL-12808) - Kärmeniemen Jenkkikeisari VH19-018-0825
    11. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
    12. felissa (VRL-04000) - Snillin Lentolähetti VH16-018-0508
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
    14. Serena (VRL-09334) - Ketunkielo VH18-018-0246
    15. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Kepponen
    16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
    17. Satu (VRL-12808) - Hornanhovin Lakutaika VH19-018-0921
    18. Serena (VRL-09334) - Kaunon Hamajainen VH17-018-2183
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
    20. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
    21. Elli L. (VRL-14207) - Kievarinkujan Tähtikuvio VH19-018-0312
    22. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
    23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    24. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    25. Satu (VRL-12808) - Kilvan Karletta VH19-018-0849
    26. felissa (VRL-04000) - Ponipalleron Riesaksi VH18-018-0967
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
    28. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
    29. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153
    30. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
    31. felissa (VRL-04000) - Jeilin Pullapitkopentele VH19-018-0889
    32. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia
    33. Lissu T. (VRL-12701) - Luutarhuri
    34. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sydänsuruja VH19-018-0827
    35. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
    36. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    37. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136​
    38. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
    39. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tuvsnäppa VH19-018-0676
    40. Elli L. (VRL-14207) - Jädelmä VH18-018-1296
    41. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    42. enna (VRL-14704) - Rapatessa Roiskuu VH19-018-0602
    43. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime 
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli