KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 11.03.2020, VIP: 02.03.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 40 osallistujaa/luokka
  • 4 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ191-200 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
    4. Helppo (avoin kaikille)
    5. CIC2 (avoin kaikille pl. suomenhevoset)

    Päivitetty klo 11:50, 6. maaliskuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (17 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys 
    3. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052 
    4. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel VH20-046-0013 
    5. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021
    6. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Jojo
    7. Reprobate (VRL-01333) - Viherniity’s Sunny Boy VH14-027-0111
    8. Reprobate (VRL-01333) - Vipetiina VH14-018-1060
    9. Cherry (VRL-12299) - National N VH18-092-0028
    10. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
    11. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
    12. Cherry (VRL-12299) - First Carat VH17-024-0107
    13. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    14. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
    15. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
    16. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048
    17. Reprobate (VRL-01333) - Maisteri III VH19-029-0069
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (16 osallistujaa)
    1. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy 
    3. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa 
    4. Pierre (VRL-10531) - Haloni 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
    6. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
    7. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142
    8. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
    10. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
    11. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
    12. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    13. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
    14. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
    15. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
    16. Cherry (VRL-12299) - Wannabe Master VH17-024-0071
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (26 osallistujaa)
    1. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
    2. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361 
    3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä 
    6. enna (VRL-14704) - Katumuksen Kukkanen VH18-018-1647
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
    8. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
    9. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
    10. enna (VRL-14704) - Lukutaidoton VH19-018-0464
    11. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
    12. sarqquu (VRL-04374) - Täyskuukirous VH18-018-1638
    13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
    14. Siguri (VRL-11290) - Oskar VH16-018-2141
    15. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
    16. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    17. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tuulentaittaja VH18-018-1637
    18. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
    19. Siguri (VRL-11290) - Peikkolan Vanutta VH15-018-2643
    20. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
    21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Liekki VH19-018-0260
    22. enna (VRL-14704) - Hilipeähalla VH19-018-0611
    23. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
    24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    25. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
    26. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859
    
    
    Luokka 4. Helppo (40 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322 
    2. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984 
    3. enna (VRL-14704) - Kalmankierto VH19-018-0832 
    4. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545 
    5. Siguri (VRL-11290) - Keltinkiena VH16-018-1870 
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä 
    7. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
    8. alina (VRL-14858) - Heimdall Willi VH20-029-0008
    9. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
    10. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
    12. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
    13. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Kuunauru
    15. enna (VRL-14704) - Luunveistäjä VH19-018-0992
    16. tvisha (VRL-01671) - Glimmerwing Cirein
    17. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
    18. Lissu T. (VRL-12701) - Hakuammunta
    19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    20. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    21. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
    22. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
    23. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
    24. Sonja (VRL-11911) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    25. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
    26. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
    27. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    28. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
    29. sarqquu (VRL-04374) - Aallonharja VH18-018-1511
    30. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
    31. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
    32. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    33. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Jääkide VH19-018-0197
    34. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
    35. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
    36. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Jovina VH16-018-1857
    37. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
    38. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
    39. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
    40. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne VH20-035-0002
    
    
    Luokka 5. CIC2 (22 osallistujaa)
    1. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 
    2. Sylvi (VRL-08179) - Leona Coup xx 
    3. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439 
    4. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 
    5. Nikki (VRL-14085) - Boundwjin VH17-011-0198
    6. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime (CIC2)
    7. sarqquu (VRL-04374) - (N)ever VH16-013-0146
    8. Nikki (VRL-14085) - Pussy Galore VH18-155-0031
    9. tvisha (VRL-01671) - Rose&Romantic VH20-031-0047
    10. Reprobate (VRL-01333) - Gin Depressija VH13-001-0062
    11. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
    12. Cherry (VRL-12299) - Merci d’Avance VH17-121-0049
    13. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
    14. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043
    15. Eeva (VRL-14793) – Isabel VH19-031-0136
    16. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    17. Nikki (VRL-14085) - Temperia VH18-043-0024
    18. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
    19. sarqquu (VRL-04374) - Priton Klarnet VH18-039-0055
    20. Sylvi (VRL-08179) - Castlelyons Wicked Game VH19-209-0015
    21. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218
    22. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli