KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 12.03.2020, VIP: 02.03.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 40 osallistujaa/luokka
  • 4 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ191-200 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
    4. Helppo (avoin kaikille)
    5. CIC2 (avoin kaikille pl. suomenhevoset)

    Päivitetty klo 18:00, 24. helmikuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (17 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys 
    2. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002 
    3. tvisha (VRL-01671) - Aura VH19-104-0021 
    4. Eeva (VRL-14793) – Ponipolun Lotte VH19-028-0048 
    5. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    6. tvisha (VRL-01671) - Dyntha’s Arctic Angel VH20-046-0013
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii
    8. Cherry (VRL-12299) - National N VH18-092-0028
    9. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek VH19-030-0033
    10. Cherry (VRL-12299) - First Carat VH17-024-0107
    11. Reprobate (VRL-01333) - Viherniity’s Sunny Boy VH14-027-0111
    12. Reprobate (VRL-01333) - Maisteri III VH19-029-0069
    13. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
    14. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
    15. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
    16. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Jojo
    17. Reprobate (VRL-01333) - Vipetiina VH14-018-1060
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (16 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Haloni 
    2. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette 
    3. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima 
    4. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
    6. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
    8. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
    9. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
    10. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
    11. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
    12. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
    13. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142
    14. Cherry (VRL-12299) - Wannabe Master VH17-024-0071
    15. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
    16. Reprobate (VRL-01333) - Patrick VH19-029-0068
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (26 osallistujaa)
    1. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859 
    2. enna (VRL-14704) - Katumuksen Kukkanen VH18-018-1647 
    3. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar
    4. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni 
    6. sarqquu (VRL-04374) - Täyskuukirous VH18-018-1638
    7. Siguri (VRL-11290) - Oskar VH16-018-2141
    8. sarqquu (VRL-04374) - Kristallikyynel VH18-018-1699
    9. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    10. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
    11. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Liekki VH19-018-0260
    12. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
    13. Sylvi (VRL-08179) - Lappas VH19-018-0136
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
    15. enna (VRL-14704) - Lukutaidoton VH19-018-0464
    16. enna (VRL-14704) - Hilipeähalla VH19-018-0611
    17. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
    18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
    19. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tuulentaittaja VH18-018-1637
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    21. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
    23. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
    24. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
    25. Siguri (VRL-11290) - Peikkolan Vanutta VH15-018-2643
    26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
    
    
    Luokka 4. Helppo (40 osallistujaa)
    1. enna (VRL-14704) - Luunveistäjä VH19-018-0992 
    2. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887 
    3. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne VH20-035-0002 
    4. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Jääkide VH19-018-0197 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus 
    6. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus 
    7. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
    8. sarqquu (VRL-04374) - Aallonharja VH18-018-1511
    9. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    10. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
    11. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
    12. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
    13. tvisha (VRL-01671) - Glimmerwing Cirein
    14. Sonja (VRL-11911) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    15. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Jovina VH16-018-1857
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Kuunauru
    17. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
    18. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
    19. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
    20. enna (VRL-14704) - Kalmankierto VH19-018-0832
    21. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
    22. Siguri (VRL-11290) - Keltinkiena VH16-018-1870
    23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    24. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139
    25. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
    26. sarqquu (VRL-04374) - Tuhkimotarina VH18-018-1324
    27. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215
    28. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
    29. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
    30. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
    31. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
    32. Viixi (VRL-13923) - Mörkövaaran Mustikkamurmeladi VH19-018-0892
    33. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
    34. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
    35. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
    36. Lissu T. (VRL-12701) - Hakuammunta
    37. alina (VRL-14858) - Heimdall Willi VH20-029-0008
    38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
    39. Lissu T. (VRL-12701) - Tähtipeitto
    40. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    
    
    Luokka 5. CIC2 (22 osallistujaa)
    1. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218 
    2. Nikki (VRL-14085) - Boundwjin VH17-011-0198 
    3. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Rasskaztšik VH18-039-0081 
    5. Nikki (VRL-14085) - Temperia VH18-043-0024
    6. Cherry (VRL-12299) - Merci d’Avance VH17-121-0049
    7. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime (CIC2)
    8. Nikki (VRL-14085) - Pussy Galore VH18-155-0031
    9. Reprobate (VRL-01333) - Gin Depressija VH13-001-0062
    10. sarqquu (VRL-04374) - (N)ever VH16-013-0146
    11. Eeva (VRL-14793) – Jasmiina VH19-031-0137
    12. tvisha (VRL-01671) - Rose&Romantic VH20-031-0047
    13. Sylvi (VRL-08179) - Castlelyons Wicked Game VH19-209-0015
    14. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
    15. sarqquu (VRL-04374) - Priton Klarnet VH18-039-0055
    16. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
    17. Cherry (VRL-12299) - Fascinating VH17-202-0031
    18. Sylvi (VRL-08179) - Leona Coup xx
    19. Eeva (VRL-14793) – Isabel VH19-031-0136
    20. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
    21. sarqquu (VRL-04374) - Bellatrix VH19-039-0002
    22. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli