KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 26.04.2020, VIP: 04.04.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Prime Sporthorses Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 40 osallistujaa/luokka
  • 4 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ221-240 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
    4. Helppo (avoin kaikille)
    5. CIC3 (avoin hevosille)

    Päivitetty klo 20:05, 28. maaliskuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (14 osallistujaa)
    1. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605 
    2. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142 
    3. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Hilda 
    4. Pierre (VRL-10531) - Haloni
    5. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    6. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Halogeeni
    8. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
    9. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooch VH19-027-0069
    10. Cherry (VRL-12299) - Just Be Diamond VH18-017-0013
    11. Cherry (VRL-12299) - Marilynn AW VH12-028-0225
    12. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0 119
    13. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    14. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (13 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna 
    2. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226 
    3. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Vermont VH19-018-0788 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    5. Siguri (VRL-11290) - Ruskavaaran Talvitöppönen
    6. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    7. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
    8. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Wigwam VH18-027-0134
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
    10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Cha-Cha
    11. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
    12. Siguri (VRL-11290) - Hunajamäen Mustori
    13. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (19 osallistujaa)
    1. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859 
    2. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361 
    3. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii
    6. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
    7. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tuulentaittaja VH18-018-1637
    8. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
    9. sarqquu (VRL-04374) - Tulitoteemi VH18-018-1260
    10. sarqquu (VRL-04374) - Luminietos VH18-018-1607
    11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
    12. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
    13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Syvää Yötä
    16. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    17. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
    18. sarqquu (VRL-04374) - Hulahula VH18-018-1275
    19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
    
    
    Luokka 4. Helppo (38 osallistujaa)
    1. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887 
    2. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179 
    3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eveleen VH18-069-0019 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 
    5. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099 
    6. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206 
    7. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
    8. Siguri (VRL-11290) - Tiernan Aprilla VH16-018-2132
    9. sarqquu (VRL-04374) - Kuutamokävelijä VH18-018-1320
    10. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Jalokivivaras VH19-018-0547
    11. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
    12. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
    13. jodochus (VRL-01544) - Dol-Marduk
    14. sarqquu (VRL.04374) - Swanfall Mór Spirit VH18-035-0069
    15. Iida (VRL-12244) - Namys Abigael VH18-069-0020
    16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Hakuammunta
    18. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
    19. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
    20. Iida (VRL-12244) - Colehill Rabharta VH19-069-0001
    21. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
    22. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
    23. jodochus (VRL-01544) - Tournai
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Puuhastava Pelvoitus
    25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    26. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Kuunauru
    28. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
    29. sarqquu (VRL-04374) - Aallonharja VH18-018-1511
    30. Siguri (VRL-11290) - Kuunlumooja VH16-018-1608
    31. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
    32. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
    33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    34. Kida (VRL-08368) - Navajan Surukastanja VH19-018-0545
    35. Siguri (VRL-11290) - Kevätkuje VH16-018-1607
    36. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
    37. Iida (VRL-12244) - Cathair Thiar VH18-069-0010
    38. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
    
    
    Luokka 5. CIC3 (22 osallistujaa)
    1. Cherry (VRL-12299) - Tattoos & Tequila STC VH18-012-0327 
    2. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Milllenium VH14-031-0918 
    3. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002 
    4. Vibaja (VRL-00727) - Zaynah Riyad VH18-034-0022 
    5. sarqquu (VRL-04374) - Azari VH20-048-0001
    6. Vibaja (VRL-00727) - Annabelle Vegas xx VH15-006-0317
    7. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Six Feet Under
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Grimgrin
    10. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
    11. Sonja (VRL-11911) - Hydra Hood VH19-076-0004
    12. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
    13. Cherry (VRL-12299) - Spiderbite Wolf VH17-031-0556
    14. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
    15. Cherry (VRL-12299) - Milky Way VH18-121-0104
    16. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
    17. Knipse (VRL-14657) - Gleanntán Chewits VH19-209-0011
    18. sarqquu (VRL-04374) - Fatal Damage VH19-006-0043
    19. sarqquu (VRL-04374) - Bonemare VH20-044-0008
    20. Vibaja (VRL-00727) - Cashstrike
    21. sarqquu (VRL-04374) - Escorant Picasso VH19-021-0066
    22. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli