KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 16.07.2020, VIP: 04.07.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 40 osallistujaa/luokka
  • 4 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ241-255 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)

    Päivitetty klo 18:05, 27. kesäkuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (17 osallistujaa)
    1. Korppi (VRL-14824) - Sierra Rockstar VH20-022-0028 
    2. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko 
    3. Alisé (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054 
    4. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193 
    5. S (VRL-00329) - Aerys Ion VH15-092-0002
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Lempo
    7. Knipse (VRL-14657) - Lindel VH13-028-0070
    8. Alisé (VRL-13542) - Catherine XV VH20-035-0051
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini
    11. S (VRL-00329) - Cheshire Cat Ion VH15-092-0012
    12. Miltsu (VRL-05564) - B Blaze Bolt VH12-017-0705
    13. Lithy (VRL-07127) - Kingsfall Pipevine VH17-209-0007
    14. Lithy (VRL-07127) - Zemniak Zoran VH17-039-0071
    15. S (VRL-00329) - Eleyna Ion VH20-092-0002
    16. Lithy (VRL-07127) - Virgo Coup VH20-209-0010
    17. S (VRL-00329) - Catelyn Ion VH20-092-0001 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (32 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna 
    2. Lithy (VRL-07127) - FGW Del Deryn VH17-025-0040 
    3. Knipse (VRL-14657) - Candy’s Rose VH13-028-0195 
    4. Alisé (VRL-13542) - Vester VH20-035-0050 
    5. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva 
    6. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    7. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooth VH19-027-0069
    8. S (VRL-00329) - Aelinor Ion VH16-092-0005
    9. Dimma (VRL-08204) - Tuutelistuiskis VH16-018-0750
    10. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
    11. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052
    12. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    13. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
    14. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
    15. S (VRL-00329) - Alaric Ion VH16-092-0016
    16. Alisé (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059
    17. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Valma VH17-018-0958
    18. S (VRL-00329) - Caetlin Ion VH16-092-0006
    19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
    20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
    21. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
    22. Knipse (VRL-14657) - Colorado’s Daffodil VH13-027-0173
    23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
    24. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
    25. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
    26. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
    27. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa
    28. S (VRL-00329) - Cornell Ion VH16-092-0002
    29. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
    30. Alisé (VRL-13542) - Talisman VH20-035-0060
    31. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
    32. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Jojo 
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (28 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Andrea Caracas VH16-061-0002 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia 
    3. Alisé (VRL-13542) - Revolution of the Kingdom VH20-035-0057 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Avksentiy Ionnyj VH18-020-0003 
    5. S (VRL-00329) - Hunter Ion VH16-092-0004 
    6. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
    7. Miltsu (VRL-05564) - Valdur VH19-057-0012
    8. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
    9. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Tahmatassu VH18-018-0080
    10. S (VRL-00329) - Cefnmoor Spike VH18-092-0013
    11. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Cha-Cha
    12. Alisé (VRL-13542) - Fifth Element VH20-035-0058
    13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
    14. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
    15. S (VRL-00329) - Hammond Ion VH16-092-0003
    16. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
    17. Lithy (VRL-07127) - Paint-Face VH17-058-0001
    18. Lithy (VRL-07127) - Mans Cara Mia VH20-164-0001
    19. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
    20. Alisé (VRL-13542) - Golden Sunrise VH20-035-0066
    21. S (VRL-00329) - Tommen Ion VH15-092-0009
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
    23. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
    24. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
    25. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
    26. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505
    27. Miltsu (VRL-05564) - Shaunessa VH16-023-0023
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli