KERJ kenttäratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 22.12.2020, VIP: 20.12.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Aittotaipaleen Tila Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KERJ271-280 alla olevassa muodossa:

    Luokka[rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille)
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille)
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille)

    Kilpailusarjan muut kutsut

    271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280

    Osallistujat

    Luokka 1. Aloittelijaluokka (23 osallistujaa)
    1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chocolate VH14-040-0121 
    2. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Nutcase VH15-028-0030 
    3. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003 
    4. Lithy (VRL-07127) - Rillå VH14-028-0414
    5. Nikki (VRL-14085) - Härdellin Jyrki 69 VH18-017-0353
    6. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016
    7. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055
    9. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
    10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Myytti
    11. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0 119
    12. Pierre (VRL-10531) - Närhen Halippa
    13. Siguri (VRL-11290) - Sinette VH19-018-0604
    14. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
    15. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004
    16. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
    17. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    18. Pierre (VRL-10531) - Snillin Aino
    19. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
    20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
    21. Cherry (VRL-12299) - Just Be Diamond VH18-017-0013
    22. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
    23. Cherry (VRL-12299) - Marilynn AW VH12-028-0225 
    
    
    Luokka 2. Harrasteluokka (38 osallistujaa)
    1. Siguri (VRL-11290) - Mysteria VH19-018-0606 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi 
    3. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko 
    4. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070 
    5. enna (VRL-14704) - Kadon Kyrassieeri VH20-018-0551 
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689 
    7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
    8. Cee (VRL-01288) - Kamira ox VH14-003-0342
    9. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
    10. Siguri (VRL-11290) - Kontiainen VH16-018-1580
    11. Siguri (VRL-11290) - Taivaankulkija VH19-018-0605
    12. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
    13. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaaranmaan Terhikki VH17-018-0561
    15. lottis (VRL-13831) - Kanelitaneli VH20-018-1006
    16. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa VH20-018-0532
    17. Miltsu (VRL-05564) - RWR Curse Reversed VH16-034-0001
    18. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
    19. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
    20. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Wigwam VH18-027-0134
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
    22. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
    23. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kermikkä VH16-018-2747
    25. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
    26. Nikki (VRL-14085) - Haamuvelho VH20-018-0515
    27. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    28. Veera R. (VRL-10735) - Janez du Dhabi ox VH13-003-0335
    29. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
    30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oravanmarja
    31. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
    32. Miltsu (VRL-05564) - Kisenda Rewa VH16-057-0001
    33. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Hallan Hillahaamu VH16-018-2280
    35. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
    36. Veera R. (VRL-10735) - Jeanna LL VH06-057-1333
    37. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
    38. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
    
    
    Luokka 3. Tutustumisluokka (28 osallistujaa)
    1. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001 
    2. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022 
    3. Cee (VRL-01288) - Nzarina ox VH15-003-0066 
    4. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 
    5. Cee (VRL-01288) - Kelmer ox VH15-003-0067 
    6. sarqquu (VRL-04374) - Routaruusun Kalmanheleä
    7. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
    9. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752
    10. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Taigantähti VH20-018-0742
    11. Cee (VRL-01288) - Karafa ox VH14-003-0341
    12. Miltsu (VRL-05564) - Andrea Caracas VH16-061-0002
    13. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
    14. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
    15. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
    16. Nicky (VRL-14087) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta
    18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini
    19. Siguri (VRL-11290) - Sudetar VH17-018-1471
    20. Miltsu (VRL-05564) - Avksentiy Ionnyj VH18-020-0003
    21. Miltsu (VRL-05564) - Valdur VH19-057-0012
    22. Miltsu (VRL-05564) - Shaunessa VH16-023-0023
    23. Hazel (VRL-14333) - Ps. Halataan Kun Tavataan
    24. Pierre (VRL-10531) - Imprezzei Prime
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Unimurros VH17-018-0598
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
    27. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
    28. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli