Kadotetut Suomenhevoset

KERJ:n alaiset kenttäkisat 25.07.2015

  • Kilpailupäivä: 25.07.2015, VIP: 23.07.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna KERJ60-69
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Harrasteluokka (avoin kaikille): ko Helppo C, re 80cm, me 80cm (13/30 os) TT
    2. Tutustumisluokka (avoin kaikille): ko Helppo C, re 90cm, me 90cm (18/30 os) TT
    3. Helppo (avoin kaikille): ko Helppo B, re 95cm, me 90cm (30/30 os) TT
    4. CIC1 (avoin kaikille): ko Helppo A, re 105cm, me 100cm (28/30 os) TT

    Päivitetty klo 10.31, 24. heinäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Harraste (13 osallistujaa)
    1. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Haltiamieli VH15-018-0465 
    2. Lunasi (VRL-03161) - Tempest VH04-021-2412 
    3. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri 
    4. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli
    5. Pierre (VRL-10531) - Ilokko VH13-018-0656
    6. alhippa (VRL-00064) - Ventoksen Puppua VH15-018-0185
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Kahveennaaraaja
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara
    9. Lunasi (VRL-03161) - Arvolaakson Kaapro VH12-018-0607
    10. annika n (VRL-10352) - Himputtiina
    11. Lunasi (VRL-03161) - Gold Fountain VH04-021-2610
    12. Lissu T. (VRL-12701) - Tuonenlohtu
    13. Creimeide (VRL-06904) - Elfengård Gamrahm 
    
    
    Luokka 2, Tutustumis (18 osallistujaa)
    1. Creimeide (VRL-06904) - Hollabar Hannibal 
    2. Creimeide (VRL-06904) - Cjansson Larsson Wyr 
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Aamukakkukahvi 
    4. Lunasi (VRL-03161) - HLK' Bless VH03-057-4810
    5. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Matami VH15-018-0074
    6. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Sirpale VH15-018-0632
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Leskenlempi
    8. alhippa (VRL-00064) - Reemeli VH14-018-1904
    9. dookie (VRL-04373) - Jupukka VH15-018-1458
    10. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Nuokkulilja VH14-018-1251
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vieteri VH15-018-0631
    12. dookie (VRL-04373) - Rohkean Kesäleijona VH15-018-0567
    13. Pierre (VRL-10531) - Tervatti
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Mustamieli
    15. tvisha (VRL-01671) - Marinan Lohdutar VH14-018-0957
    16. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
    17. dookie (VRL-04373) - Rohkean Mahtimatami VH15-018-0855
    18. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Halo VH14-018-1814 
    
    
    Luokka 3, Helppo (30 osallistujaa)
    1. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008 
    2. Yogi (VRL-00072) - Lakean Nuokku-Talvikki VH11-018-1215 
    3. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Liekko VH14-018-1815 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Harmoivale 
    5. narri (VRL-06046) - Kahvintuska 
    6. tvisha (VRL-01671) - Aidan Sparkling Maj VH15-035-0158
    7. Pierre (VRL-10531) - Huvin Elmeri
    8. dookie (VRL-04373) - Tyrmis-Tys VH15-018-1460
    9. Tiikeri (VRL-10741) - Hazelin Mistraali
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Kaamosukkonen
    11. Tiikeri (VRL-10741) - Sata Jalkaa Sota
    12. Lissu T. (VRL-12701) - Kummitusta Kutittaa
    13. annika n (VRL-10352) - Suvililja
    14. Wilhood (VRL-00201) - Söpö-Nuuti VH15-018-1359
    15. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Kuura VH14-018-1773
    16. dookie (VRL-04373) - Kalmiina VH15-018-1125
    17. narri (VRL-06046) - Luulievo
    18. Tiikeri (VRL-10741) - Astan Hiljaisuus
    19. annika n (VRL-10352) - Villimarge
    20. dookie (VRL-04373) - Luurankovilja VH15-018-0906
    21. annika n (VRL-10352) - Truu Satumörkö
    22. Iida (VRL-12244) - Wendell Eagle VH15-036-0010
    23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Martta
    24. Wilhood (VRL-00201) - Mömmönmömmö VH15-018-1246
    25. alhippa (VRL-00064) - Sylvin Unipossu VH14-018-1739
    26. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu VH14-018-1957
    27. narri (VRL-06046) - Enmeekuoppaan
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tentetti VH14-018-1967
    29. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
    30. Iida (VRL-12244) - Ranja TZ VH14-060-0016 
    
    
    Luokka 4, CIC1 (28 osallistujaa)
    1. Naxu (VRL-12320) - Moon Booris VH14-018-0854 
    2. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Rytmikäs Reuhaaja VH14-018-1839 
    3. Fiona (VRL-08736) - Turmeltajan Mörönsyötti VH15-018-1444 
    4. narri (VRL-06046) - Marrasmieli 
    5. Wilhood (VRL-00201) - Karhukainen VH15-018-1249 
    6. Yogi (VRL-00072) - Joogin Elonhenkäys VH15-018-0884
    7. Iida (VRL-12244) - Remmelt Dam VH15-036-0009
    8. Pierre (VRL-10531) - Jahdin Ilotar
    9. dookie (VRL-04373) - Ukkos-Tus VH14-018-1686
    10. Crimis (VRL-10480) - Duendecillo VH15-031-0841
    11. Wilhood (VRL-00201) - Kuuralehdon Lisette VH15-018-1074
    12. Fiona (VRL-08736) - Kieronvalhe VH15-018-1450
    13. narri (VRL-06046) - Kaamoskertomus
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Kuka Pelkää Paulaa
    15. Naxu (VRL-12320) - Mörkövaaran Tekila VH15-018-1384
    16. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjanpelko VH15-018-0882
    17. dookie (VRL-04373) - Voiskaituota VH14-018-1943
    18. Pierre (VRL-10531) - Ilon Poksu
    19. Iida (VRL-12244) - Michellangelo VH15-036-0008
    20. Wilhood (VRL-00201) - Turmeltajan Kujento VH15-018-1088
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Kohtalonpilkka
    22. dookie (VRL-04373) - Hurmusti VH14-018-1683
    23. narri (VRL-06046) - Herra Hauta
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Luurankopokeri
    25. Pierre (VRL-10531) - Tilsitti
    26. Naxu (VRL-12320) - Lumivuon Ranyafëaner VH14-029-0007
    27. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Riekko VH14-018-2040
    28. Steffy (VRL-13016) - Viisikon Kuiskaus VH15-018-0950 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti