KRJ kouluratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 01.11.2019, VIP: 25.10.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KRJ021-030
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Helppo D (25/30) TT
    2. Helppo D (25/30) TT
    3. Helppo C (30/30) TT
    4. Helppo C (30/30) TT
    5. Helppo B (30/30) TT
    6. Helppo B (30/30) TT
    7. Prix St. Georges (10/30) TT
    8. Prix St. Georges (10/30) TT

    Päivitetty klo 13:00 27. lokakuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    021, 022, 023, 024, 025, 026, 027, 028, 029, 030

    Osallistujat

    Luokka 1. Helppo D (25 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali 
    2. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Mowhattan VH19-017-0188 
    3. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose 
    4. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom 
    5. Elli L. (VRL-14207) - Lily's Little Cinnamon Cherie VH19-017-0311 
    6. Elli L. (VRL-14207) - Tyfoon v.d. Zanneshof VH17-017-0316
    7. Serena (VRL-09334) - Jeilin Dazzletiger VH18-017-0589
    8. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
    9. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
    10. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104
    11. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
    12. Sylvi (VRL-08179) - Huvin Hallonhjärta VH19-017-0364
    13. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    14. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
    15. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
    16. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
    17. Disa (VRL-03335) - Glenwood Hermione
    18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    19. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Morag VH18-035-0104
    20. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
    21. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
    22. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
    23. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
    24. Elli L. (VRL-14207) - Wyat Call My Agent VH17-017-0323
    25. Serena (VRL-09334) - I Am Sherlocked VH18-024-0128 
    
    
    Luokka 2. Helppo D (25 osallistujaa)
    1. Elli L. (VRL-14207) - Lily's Little Cinnamon Cherie VH19-017-0311 
    2. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Morag VH18-035-0104 
    3. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482 
    4. Elli L. (VRL-14207) - Wyat Call My Agent VH17-017-0323 
    5. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010 
    6. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
    7. Serena (VRL-09334) - Jeilin Dazzletiger VH18-017-0589
    8. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    10. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    11. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
    12. JP (VRL-01948) - Fellbury Skip Jive
    13. Sylvi (VRL-08179) - Huvin Hallonhjärta VH19-017-0364
    14. Disa (VRL-03335) - Glenwood Hermione
    15. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
    16. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom
    17. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Mowhattan VH19-017-0188
    18. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
    19. Serena (VRL-09334) - I Am Sherlocked VH18-024-0128
    20. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
    21. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
    22. Elli L. (VRL-14207) - Tyfoon v.d. Zanneshof VH17-017-0316
    23. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
    24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    25. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104 
    
    
    Luokka 3. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411 
    2. Sisla (VRL-13099) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032 
    3. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452 
    4. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009 
    5. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481 
    6. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
    8. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003
    9. Satu (VRL-12808) - Fellbury Coral Color VH19-017-0478
    10. Kida (VRL-08368) - Roscoff Peach Crush VH19-027-0081
    11. Elli L. (VRL-14207) - Nips Pontypool VH17-024-0016
    12. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
    13. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Meiriona
    14. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385
    15. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
    16. Disa (VRL-03335) - Cedion Birdie VH17-022-0024
    17. Sylvi (VRL-08179) - Fellbury Disco Affair
    18. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    19. tvisha (VRL-01671) - Aura
    20. Elli L. (VRL-14207) - Topsham Wind Whistler VH17-024-0155
    21. JP (VRL-01948) - Aramis KH
    22. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
    23. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
    24. Satu (VRL-12808) - Snickers DLHS
    25. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084
    26. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002
    27. Kida (VRL-08368) - Marfleet Tutti Frutti
    28. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
    29. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    30. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Eleri VH17-024-0154 
    
    
    Luokka 4. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084 
    2. Satu (VRL-12808) - Fellbury Coral Color VH19-017-0478 
    3. Elli L. (VRL-14207) - Nips Pontypool VH17-024-0016 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi 
    5. Disa (VRL-03335) - Cedion Birdie VH17-022-0024
    6. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
    7. Elli L. (VRL-14207) - Topsham Wind Whistler VH17-024-0155
    8. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
    9. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
    10. Sylvi (VRL-08179) - Fellbury Disco Affair
    11. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003
    12. Sisla (VRL-13099) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
    13. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    14. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
    15. Satu (VRL-12808) - Snickers DLHS
    16. Kida (VRL-08368) - Marfleet Tutti Frutti
    17. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    18. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Eleri VH17-024-0154
    19. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Meiriona
    20. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385
    21. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    22. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
    23. JP (VRL-01948) - Aramis KH
    24. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
    25. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
    26. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002
    27. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
    28. Kida (VRL-08368) - Roscoff Peach Crush VH19-027-0081
    29. tvisha (VRL-01671) - Aura
    30. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek 
    
    
    Luokka 5. Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033 
    2. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
    3. Kida (VRL-08368) - West Bay Avienna VH19-027-0075 
    4. Elli L. (VRL-14207) - Runon Tyyne VH17-018-1327 
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927 
    6. Viixi (VRL-13923) - Syysheila
    7. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
    8. Serena (VRL-09334) - Bruichladdich VH16-026-0025
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
    11. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029
    12. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
    13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia
    14. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    15. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
    16. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
    17. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
    19. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
    20. Elli L. (VRL-14207) - Pikkuputti VH18-018-2010
    21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
    22. Kida (VRL-08368) - Castlecroft Nakia VH19-035-0092
    23. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
    24. Sisla (VRL-13099) - Liten Napoleon VH19-053-0033
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    26. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    27. Kida (VRL-08368) - Kingsnorth Roulette VH19-027-0073
    28. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
    29. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048
    30. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275 
    
    
    Luokka 6. Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Sisla (VRL-13099) - Liten Napoleon VH19-053-0033 
    2. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310 
    3. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald 
    4. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033 
    5. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan 
    6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    7. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia
    9. Serena (VRL-09334) - Bruichladdich VH16-026-0025
    10. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651
    11. Kida (VRL-08368) - Castlecroft Nakia VH19-035-0092
    12. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029
    13. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    14. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
    15. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
    16. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    17. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
    18. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048
    19. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    20. Kida (VRL-08368) - West Bay Avienna VH19-027-0075
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
    22. Viixi (VRL-13923) - Syysheila
    23. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
    24. Elli L. (VRL-14207) - Runon Tyyne VH17-018-1327
    25. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
    26. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
    27. Elli L. (VRL-14207) - Pikkuputti VH18-018-2010
    28. Kida (VRL-08368) - Kingsnorth Roulette VH19-027-0073
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866 
    
    
    Luokka 7. Prix St. Georges (10 osallistujaa)
    1. Layda (VRL-14488) - Hopless Citation VH17-013-0083 
    2. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
    3. Layda (VRL-14488) - The Golden End VH18-031-0356 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
    5. Disa (VRL-03335) - Amerigo
    6. felissa (VRL-04000) - Tirith Ziggy Stardust VH19-031-0263
    7. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
    8. Satu (VRL-12808) - Full of Faith VH16-044-0208
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Famona
    10. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023 
    
    
    Luokka 8. Prix St. Georges (10 osallistujaa)
    1. Satu (VRL-12808) - Full of Faith VH16-044-0208 
    2. Disa (VRL-03335) - Amerigo
    3. Layda (VRL-14488) - Hopless Citation VH17-013-0083 
    4. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
    5. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
    6. felissa (VRL-04000) - Tirith Ziggy Stardust VH19-031-0263
    7. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard
    8. Lissu T. (VRL-12701) - Famona
    9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
    10. Layda (VRL-14488) - The Golden End VH18-031-0356 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli