KRJ kouluratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 08.11.2019, VIP: 25.10.2019
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KRJ021-030
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Helppo D (25/30) TT
    2. Helppo D (25/30) TT
    3. Helppo C (30/30) TT
    4. Helppo C (30/30) TT
    5. Helppo B (30/30) TT
    6. Helppo B (30/30) TT
    7. Prix St. Georges (10/30) TT
    8. Prix St. Georges (10/30) TT

    Päivitetty klo 13:00 27. lokakuuta 2019

    Kilpailusarjan muut kutsut

    021, 022, 023, 024, 025, 026, 027, 028, 029, 030

    Osallistujat

    Luokka 1. Helppo D (25 osallistujaa)
    1. Serena (VRL-09334) - I Am Sherlocked VH18-024-0128 
    2. Elli L. (VRL-14207) - Tyfoon v.d. Zanneshof VH17-017-0316 
    3. Disa (VRL-03335) - Glenwood Hermione 
    4. Sylvi (VRL-08179) - Huvin Hallonhjärta VH19-017-0364 
    5. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen 
    6. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Mowhattan VH19-017-0188
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    8. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom
    9. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
    10. JP (VRL-01948) - Fellbury Topaz
    11. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Morag VH18-035-0104
    12. Tuire (VRL-00345) - Mörkövaaran Murmur VH19-018-0501
    13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
    15. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Raikuli VH19-018-0511
    16. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry
    17. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
    18. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104
    19. Tuire (VRL-00345) - Kurjen Karneia VH19-018-0584
    20. Serena (VRL-09334) - Jeilin Dazzletiger VH18-017-0589
    21. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    22. Elli L. (VRL-14207) - Lily's Little Cinnamon Cherie VH19-017-0311
    23. Elli L. (VRL-14207) - Wyat Call My Agent VH17-017-0323
    24. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
    25. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin 
    
    
    Luokka 2. Helppo D (25 osallistujaa)
    1. Elli L. (VRL-14207) - Lily's Little Cinnamon Cherie VH19-017-0311 
    2. JP (VRL-01948) - Fellbury Skip Jive 
    3. Kida (VRL-08368) - Stormy Slush Flurry 
    4. Tuire (VRL-00345) - A.D. Sabriyya VH19-003-0037
    5. Sylvi (VRL-08179) - Huvin Hallonhjärta VH19-017-0364 
    6. Disa (VRL-03335) - Glenwood Hermione
    7. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Morag VH18-035-0104
    8. Serena (VRL-09334) - Jeilin Dazzletiger VH18-017-0589
    9. Sylvi (VRL-08179) - Playground's Jack O'Lantern VH18-017-0482
    10. Tuire (VRL-00345) - Neithiwr Rewa VH19-022-0015
    11. Tuire (VRL-00345) - A.D. Tigger VH19-053-0010
    12. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Fuchsia Rose
    13. JP (VRL-01948) - Fellbury Luminette
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
    15. JP (VRL-01948) - Fellbury Islay Rose
    16. Kida (VRL-08368) - Four Leaf B'dazzled Blue
    17. Disa (VRL-03335) - Brunnby Mint Blossom
    18. Viveka (VRL-14534) - Lemmetyinen
    19. Elli L. (VRL-14207) - Wyat Call My Agent VH17-017-0323
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    21. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Mowhattan VH19-017-0188
    22. Serena (VRL-09334) - Brunnby Berryrudd VH18-022-0104
    23. Elli L. (VRL-14207) - Tyfoon v.d. Zanneshof VH17-017-0316
    24. Pierre (VRL-10531) - Vappulan Ulpukka
    25. Serena (VRL-09334) - I Am Sherlocked VH18-024-0128
    
    
    Luokka 3. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002 
    2. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411 
    3. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084 
    4. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003 
    5. Disa (VRL-03335) - Cedion Birdie VH17-022-0024
    6. Kida (VRL-08368) - Roscoff Peach Crush VH19-027-0081
    7. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
    8. JP (VRL-01948) - Aramis KH
    9. Sylvi (VRL-08179) - Fellbury Disco Affair
    10. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    11. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
    12. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
    13. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Eleri VH17-024-0154
    14. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Meiriona
    15. Elli L. (VRL-14207) - Nips Pontypool VH17-024-0016
    16. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    17. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
    18. Sisla (VRL-13099) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
    19. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee
    20. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    21. Satu (VRL-12808) - Fellbury Coral Color VH19-017-0478
    22. tvisha (VRL-01671) - Aura
    23. Kida (VRL-08368) - Marfleet Tutti Frutti
    24. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    25. Elli L. (VRL-14207) - Topsham Wind Whistler VH17-024-0155
    26. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
    27. Satu (VRL-12808) - Snickers DLHS
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
    29. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
    30. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385 
    
    
    Luokka 4. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Sylvi (VRL-08179) - Maybecks Norelle VH19-017-0385 
    2. Elli L. (VRL-14207) - Topsham Wind Whistler VH17-024-0155 
    3. Kida (VRL-08368) - Roscoff Peach Crush VH19-027-0081 
    4. Kida (VRL-08368) - Rowanhill's Toffifee 
    5. tvisha (VRL-01671) - Aura 
    6. tvisha (VRL-01671) - Valkyrja frá Vijfhoek
    7. Sylvi (VRL-08179) - Fellbury Disco Affair
    8. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
    9. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003
    10. felissa (VRL-04000) - Vehkakorven Lyneth VH17-024-0009
    11. Sisla (VRL-13099) - Raitolan Suklaavanukas VH18-102-0032
    12. Serena (VRL-09334) - A.D. Dazzled VH18-017-0195
    13. Disa (VRL-03335) - Llancarfan Meiriona
    14. Sisla (VRL-13099) - Edin’s Dusky VH19-062-0002
    15. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    16. Serena (VRL-09334) - Jeilin Kuujekku VH19-018-0185
    17. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084
    18. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    19. JP (VRL-01948) - RWR Charleston
    20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Glitter Spritz VH19-017-0411
    21. tvisha (VRL-01671) - Huvin Raclette VH19-017-0452
    22. Elli L. (VRL-14207) - Nips Pontypool VH17-024-0016
    23. Elli L. (VRL-14207) - Llwydd Eleri VH17-024-0154
    24. Sylvi (VRL-08179) - Lily's Little Autumn Spell VH18-017-0481
    25. Satu (VRL-12808) - Snickers DLHS
    26. Satu (VRL-12808) - Fellbury Coral Color VH19-017-0478
    27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
    28. JP (VRL-01948) - Aramis KH
    29. Kida (VRL-08368) - Marfleet Tutti Frutti
    30. Disa (VRL-03335) - Cedion Birdie VH17-022-0024
    
    
    Luokka 5. Helppo B (30 osallistujaa)
    1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia 
    2. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan 
    3. Kida (VRL-08368) - Kingsnorth Roulette VH19-027-0073 
    4. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651 
    5. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029 
    6. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
    8. Serena (VRL-09334) - Bruichladdich VH16-026-0025
    9. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048
    10. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
    11. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    12. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    14. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
    15. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori
    16. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033
    17. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
    19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866
    20. Sisla (VRL-13099) - Liten Napoleon VH19-053-0033
    21. Kida (VRL-08368) - West Bay Avienna VH19-027-0075
    22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus
    23. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä
    24. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
    25. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
    26. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    27. Kida (VRL-08368) - Castlecroft Nakia VH19-035-0092
    28. Elli L. (VRL-14207) - Pikkuputti VH18-018-2010
    29. Viixi (VRL-13923) - Syysheila
    30. Elli L. (VRL-14207) - Runon Tyyne VH17-018-1327 
    
    
    Luokka 6. Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Viixi (VRL-13923) - Kapakkaruusu VH19-018-0651 
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Syystaikoja VH19-018-0866 
    3. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033 
    4. Pierre (VRL-10531) - Hornanhovin Jäljitelmä 
    5. Oresama (VRL-02753) - Memento Mori 
    6. Sorel (VRL-00884) - Maesgwyn Tegan
    7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Juorukyyhky VH19-018-0927
    8. Sisla (VRL-13099) - Muuksi Muut VH17-018-2048
    9. Sorel (VRL-00884) - Arentino Dael
    10. felissa (VRL-04000) - Cantaloupe Anf VH15-027-0275
    11. Viixi (VRL-13923) - Syysheila
    12. Kida (VRL-08368) - Castlecroft Nakia VH19-035-0092
    13. Kida (VRL-08368) - Kingsnorth Roulette VH19-027-0073
    14. Sisla (VRL-13099) - Liten Napoleon VH19-053-0033
    15. Serena (VRL-09334) - Bruichladdich VH16-026-0025
    16. Sisla (VRL-13099) - Keskééndör VH15-169-0001
    17. Kida (VRL-08368) - West Bay Avienna VH19-027-0075
    18. felissa (VRL-04000) - Midsummer Magic Dream VH18-029-0109
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
    20. Pierre (VRL-10531) - Kaunon Hiputti
    21. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Vaapukka
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
    23. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
    24. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
    25. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029
    26. Elli L. (VRL-14207) - Runon Tyyne VH17-018-1327
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Revontulia
    28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Wyann Bethesca
    29. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
    30. Elli L. (VRL-14207) - Pikkuputti VH18-018-2010 
    
    
    Luokka 7. Prix St. Georges (10 osallistujaa)
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Famona 
    2. Disa (VRL-03335) - Amerigo
    3. Layda (VRL-14488) - The Golden End VH18-031-0356 
    4. Satu (VRL-12808) - Full of Faith VH16-044-0208
    5. Layda (VRL-14488) - Hopless Citation VH17-013-0083
    6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
    7. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
    8. felissa (VRL-04000) - Tirith Ziggy Stardust VH19-031-0263
    9. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
    10. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
    
    
    Luokka 8. Prix St. Georges (10 osallistujaa)
    1. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113 
    2. Pierre (VRL-10531) - Stillegaards Garrard 
    3. felissa (VRL-04000) - Tirith Ziggy Stardust VH19-031-0263 
    4. Layda (VRL-14488) - The Golden End VH18-031-0356
    5. Disa (VRL-03335) - Amerigo
    6. sarqquu (VRL-04374) - Thoreador VH19-033-0023
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Famona
    8. Satu (VRL-12808) - Full of Faith VH16-044-0208
    9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Ugroza VH18-039-0065
    10. Layda (VRL-14488) - Hopless Citation VH17-013-0083 
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli