KRJ kouluratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 13.04.2020, VIP: 04.04.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KRJ071-080
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Helppo D (raviohjelma)
    2. Helppo C
    3. Helppo B
    4. Helppo A
    5. Vaativa B

    Päivitetty klo 20:30 28. maaliskuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    071, 072, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080

    Osallistujat

    Luokka 1. Helppo D (14 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Lempo 
    2. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368 
    3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini 
    4. JP (VRL-01948) - Fellbury Melon Rose
    5. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    6. JP (VRL-01948) - Fellbury Yarrow
    7. Siguri (VRL-11290) - Huovilan Milo VH19-017-0208
    8. Siguri (VRL-11290) - Cadwallader VH17-017-0223
    9. V. Penrose (VRL-14429) - Avraham VH18-104-0018
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus
    11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas
    12. V. Penrose (VRL-14429) - Etheldred GW VH17-104-0014
    13. V. Penrose (VRL-14429) - Tulipäähippiäinen VH20-018-0021
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii 
    
    
    Luokka 2. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys 
    3. V. Penrose (VRL-14429) - Tulipäähippiäinen VH20-018-0021 
    4. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368 
    5. Siguri (VRL-11290) - Cadwallader VH17-017-0223 
    6. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    7. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
    8. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013
    9. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Hilda
    10. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
    11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia
    12. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Avellana VH16-104-0022
    13. JP (VRL-01948) - Fellbury Melon Rose
    14. V. Penrose (VRL-14429) - Avraham VH18-104-0018
    15. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
    16. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut VH20-024-0017
    17. Liia (VRL-11284) - Fionnbharr VH20-022-0011
    18. JP (VRL-01948) - Fellbury Yarrow
    19. Kida (VRL-08368) - Ellesmore Mad Hatter VH20-024-0019
    20. Kida (VRL-08368) - Double Dusk de Witte VH20-024-0013
    21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
    22. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
    23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
    24. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Emmet VH20-024-0018
    25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
    26. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooch VH19-027-0069
    27. Siguri (VRL-11290) - Huovilan Milo VH19-017-0208
    28. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010
    29. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
    30. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    
    
    Luokka 3. Helppo B (40 osallistujaa)
    1. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac 
    2. Siguri (VRL-11290) - Kevätkuje VH16-018-1607 
    3. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Avellana VH16-104-0022 
    4. Kida (VRL-08368) - Double Dusk de Witte VH20-024-0013 
    5. Siguri (VRL-11290) - Kaamoksen Viola VH15-018-1315 
    6. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052 
    7. Cherry (VRL-12299) - Sweet Sugar VH18-017-0462
    8. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
    9. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
    10. Cherry (VRL-12299) - Cappie Xen X VH18-106-0003
    11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hohkahelmi
    12. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
    13. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
    14. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
    15. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
    16. Liia (VRL-11284) - Fionnbharr VH20-022-0011
    17. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
    18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia
    19. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Emmet VH20-024-0018
    20. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
    21. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut VH20-024-0017
    22. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
    23. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
    24. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010
    25. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    26. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
    27. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817
    28. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
    29. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099
    30. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
    31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
    32. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
    33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    34. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    35. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    36. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
    37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
    38. Kida (VRL-08368) - Ellesmore Mad Hatter VH20-024-0019
    39. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    40. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
    
    
    Luokka 4. Helppo A (35 osallistujaa)
    1. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879 
    2. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough 
    3. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218 
    4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith 
    5. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912 
    6. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
    7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
    8. Liia (VRL-11284) - Cherub de Witte VH20-035-0024
    9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
    10. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chocolate VH14-040-0121
    11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
    13. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
    14. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    15. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
    16. Liia (VRL-11284) - Myrskylän Viineri VH20-018-0220
    17. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
    18. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
    19. Siguri (VRL-11290) - Veenatar VH14-018-0980
    20. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
    21. Kida (VRL-08368) - Hukka
    22. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    23. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
    24. Liia (VRL-11284) - Riot Blueblossom VH14-027-0265
    25. Siguri (VRL-11290) - Sandin Ikiuni VH14-018-1030
    26. Kida (VRL-08368) - Tomera
    27. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
    28. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
    29. Siguri (VRL-11290) - Runon Havuneito
    30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hohkahelmi
    31. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
    32. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
    33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    34. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
    35. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
    
    
    Luokka 5. Vaativa B (29 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi 
    2. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051 
    3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä 
    4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli 
    5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Mustamagia 
    6. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
    7. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
    8. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
    9. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
    10. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
    11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
    12. Cherry (VRL-12299) - Olga’s Quantum Honey VH12-003-0781
    13. Kida (VRL-08368) - Hukka
    14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
    15. Kida (VRL-08368) - Tomera
    16. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
    17. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
    18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
    19. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
    20. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
    21. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    22. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
    23. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
    24. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
    25. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
    26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
    27. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
    28. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
    29. Cherry (VRL-12299) - White Lightning VH18-155-0022
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli