KRJ kouluratsastuskilpailut

  • Kilpailupäivä: 17.04.2020, VIP: 04.04.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 50 osallistujaa/luokka
  • 5 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna KRJ071-080
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.

    Luokat

    1. Helppo D (raviohjelma)
    2. Helppo C
    3. Helppo B
    4. Helppo A
    5. Vaativa B

    Päivitetty klo 20:30 28. maaliskuuta 2020

    Kilpailusarjan muut kutsut

    071, 072, 073, 074, 075, 076, 077, 078, 079, 080

    Osallistujat

    Luokka 1. Helppo D (14 osallistujaa)
    1. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368 
    2. V. Penrose (VRL-14429) - Tulipäähippiäinen VH20-018-0021 
    3. V. Penrose (VRL-14429) - Etheldred GW VH17-104-0014 
    4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini
    5. Siguri (VRL-11290) - Cadwallader VH17-017-0223
    6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus
    7. Siguri (VRL-11290) - Huovilan Milo VH19-017-0208
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Lempo
    10. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    11. JP (VRL-01948) - Fellbury Melon Rose
    12. V. Penrose (VRL-14429) - Avraham VH18-104-0018
    13. JP (VRL-01948) - Fellbury Yarrow
    14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii 
    
    
    Luokka 2. Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia 
    3. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010 
    4. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Emmet VH20-024-0018 
    5. V. Penrose (VRL-14429) - Avraham VH18-104-0018 
    6. Siguri (VRL-11290) - Riihikorven Aslak VH14-018-0368
    7. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut VH20-024-0017
    8. Dimma (VRL-08204) - Roadhill Caramel Smooch VH19-027-0069
    9. JP (VRL-01948) - Fellbury Yarrow
    10. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
    11. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Hilda
    12. Siguri (VRL-11290) - Huovilan Milo VH19-017-0208
    13. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010
    14. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia
    15. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres
    16. Siguri (VRL-11290) - Cadwallader VH17-017-0223
    17. Liia (VRL-11284) - Fionnbharr VH20-022-0011
    18. JP (VRL-01948) - Maybecks Sarabi
    19. Kida (VRL-08368) - Double Dusk de Witte VH20-024-0013
    20. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
    21. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
    22. Kida (VRL-08368) - Ellesmore Mad Hatter VH20-024-0019
    23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Käärmeenkantaja
    24. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    25. V. Penrose (VRL-14429) - Tulipäähippiäinen VH20-018-0021
    26. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Avellana VH16-104-0022
    27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
    28. JP (VRL-01948) - Fellbury Melon Rose
    29. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte
    30. Cherry (VRL-12299) - Cyrmyth Awela VH19-024-0013
    
    
    Luokka 3. Helppo B (40 osallistujaa)
    1. Vibaja (VRL-00727) - Pentryllaeth Aeres 
    2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia 
    3. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin 
    4. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Avellana VH16-104-0022 
    5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Cotton Latte 
    6. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Beauty VH14-046-0099 
    7. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
    8. Cherry (VRL-12299) - Sweet Sugar VH18-017-0462
    9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
    10. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010
    11. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
    12. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
    13. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
    14. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    15. Kida (VRL-08368) - Ellesmore Mad Hatter VH20-024-0019
    16. Siguri (VRL-11290) - Kevätkuje VH16-018-1607
    17. Vibaja (VRL-00727) - Pendry Caddel Deio
    18. V. Penrose (VRL-14429) - Kärmeniemen Skärsnäppa VH18-018-1351
    19. Siguri (VRL-11290) - Kaamoksen Viola VH15-018-1315
    20. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
    21. Vibaja (VRL-00727) - Reitbroeks Maryan
    22. Cherry (VRL-12299) - Dolly Diana VH18-017-0474
    23. Kida (VRL-08368) - Double Dusk de Witte VH20-024-0013
    24. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
    25. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Emmet VH20-024-0018
    26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    27. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
    28. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
    29. Vibaja (VRL-00727) - Haverforth Jac
    30. Kida (VRL-08368) - Caldwell Hasselnut VH20-024-0017
    31. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    32. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
    33. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
    34. Cherry (VRL-12299) - Cappie Xen X VH18-106-0003
    35. Liia (VRL-11284) - Fionnbharr VH20-022-0011
    36. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
    37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Husaari
    38. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817
    39. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
    40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hohkahelmi
    
    
    Luokka 4. Helppo A (35 osallistujaa)
    1. Liia (VRL-11284) - Cherub de Witte VH20-035-0024 
    2. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013 
    3. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima 
    4. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157 
    5. Kida (VRL-08368) - Tomera 
    6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
    7. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
    8. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
    9. Vibaja (VRL-00727) - Stormy Cookie Dough
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
    11. Siguri (VRL-11290) - Vähäpellon Riinu VH16-018-2756
    12. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
    13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hohkahelmi
    14. Vibaja (VRL-00727) - Rentukan Kevin VH03-035-0912
    15. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
    16. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
    17. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Remina VH17-028-0043
    18. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
    19. Vibaja (VRL-00727) - Talvisurma VH19-018-0684
    20. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
    21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
    22. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chocolate VH14-040-0121
    23. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
    24. Siguri (VRL-11290) - Veenatar VH14-018-0980
    25. Liia (VRL-11284) - Myrskylän Viineri VH20-018-0220
    26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
    27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Goldfall
    28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
    29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
    30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Dreams VH18-011-0218
    31. Siguri (VRL-11290) - Sandin Ikiuni VH14-018-1030
    32. Liia (VRL-11284) - Riot Blueblossom VH14-027-0265
    33. Siguri (VRL-11290) - Runon Havuneito
    34. Kida (VRL-08368) - Hukka
    35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
    
    
    Luokka 5. Vaativa B (29 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna 
    2. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris 
    3. Cherry (VRL-12299) - White Lightning VH18-155-0022 
    4. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039 
    5. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091 
    6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
    7. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
    8. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
    9. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
    10. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
    11. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
    12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
    13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
    14. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
    15. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
    16. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
    17. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
    18. Kida (VRL-08368) - Hukka
    19. Cherry (VRL-12299) - Olga’s Quantum Honey VH12-003-0781
    20. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
    21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Mustamagia
    22. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
    23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
    24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
    25. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
    26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
    27. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
    28. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
    29. Kida (VRL-08368) - Tomera 
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli