Kadotetut Suomenhevoset

KRJ:n alaiset koulukisat 21.06.2014

  • Kilpailupäivä: 21.06.2014, VIP: 15.06.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna KRJ110-119
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Helppo C (30/30 os) T
    2. Helppo B (30/30 os) T
    3. Helppo A (30/30 os) T
    4. Helppo A (30/30 os) T
    5. Intermediate I (30/30 os) T
    6. Grand Prix (30/30 os) T

    Päivitetty klo 13.10, 12. kesäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo C (30 osallistujaa)
    1. suba (VRL-12468) - Peace Jubilee VH14-017-140 
    2. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093 
    3. Kida (VRL-08368) - CA Farid Nile Abbas VH14-003-0228 
    4. Miia Maria (VRL-10382) - Casimir v. Hardell VH14-017-0278 
    5. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL! 
    6. Kida (VRL-08368) - Al-Najid al Zahir VH14-003-0227
    7. lyllis (VRL-11107) - Eastside Chick MO
    8. narri (VRL-06046) - Petkele
    9. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
    10. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos
    11. turjake (VRL-07415) - Dahlgårds Kitty
    12. Wenla (VRL-00116) - Mehnaz al Shadiya ox VH14-003-0146
    13. Cin. (VRL-01441) - Auberon
    14. Cin. (VRL-01441) - Rose Marie
    15. Soarin (VRL-10086) - Molly of Edgehill
    16. turjake (VRL-07415) - Cryff Puss&Kram
    17. lyllis (VRL-11107) - Miami Nice MO
    18. Cin. (VRL-01441) - Lysander
    19. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
    20. Wenla (VRL-00116) - Raeesah al Shadiya ox VH14-003-0144
    21. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
    22. lyllis (VRL-11107) - Härdellin Ruuti
    23. suba (VRL-12468) - Mangmarenque VH14-017-0104
    24. narri (VRL-06046) - Mielipaha
    25. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie VH14-017-0258
    26. Nerita (VRL-12557) - Osito de Peluche VH14-046-0006
    27. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
    28. Kida (VRL-08368) - Mis'id VH14-003-0229
    29. turjake (VRL-07415) - Päivärinteen Merle
    30. Wenla (VRL-00116) - Afifah al Shadiya ox VH12-003-0964
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET 
    2. Cin. (VRL-01441) - Raitalan Alina 
    3. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059 
    4. turjake (VRL-07415) - Harlekin Cil 
    5. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Roadside Hawk 
    6. Wenla (VRL-00116) - Mehnaz al Shadiya ox VH14-003-0146
    7. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
    8. lyllis (VRL-11107) - Peachy Pearls MO VH13-017-0680
    9. Wenla (VRL-00116) - Afifah al Shadiya ox VH12-003-0964
    10. Freetu (VRL-01534) - Myrskyluodon Maija VH06-018-9475
    11. Pierre (VRL-10531) - Reposaaren Sihinä VH14-018-0752
    12. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
    13. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277
    14. Freetu (VRL-01534) - Etsikon Irtokarkki VH14-018-0045
    15. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos
    16. narri (VRL-06046) - Mielipaha
    17. Kida (VRL-08368) - Mis'id VH14-003-0229
    18. Kida (VRL-08368) - Al-Najid al Zahir VH14-003-0227
    19. lyllis (VRL-11107) - Soulmate MO VH13-017-0523
    20. Freetu (VRL-01534) - Pintaliitäjä VH14-018-0725
    21. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
    22. Miia Maria (VRL-10382) - Sixx Janette MET VH14-017-0211
    23. Pierre (VRL-10531) - Iltatähti K VH13-018-1036
    24. Wenla (VRL-00116) - Raeesah al Shadiya ox VH14-003-0144
    25. turjake (VRL-07415) - Fifth Demons Run
    26. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
    27. Kida (VRL-08368) - CA Farid Nile Abbas VH14-003-0228
    28. narri (VRL-06046) - Petkele
    29. lyllis (VRL-11107) - Moonbeam v. Saka VH13-017-0679
    30. turjake (VRL-07415) - Hartwig's Taboo
    
    
    Luokka 3, helppo A (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn VH14-022-0038
    2. turjake (VRL-07415) - Don Pedro v.d. Low 
    3. Scilla (VRL-00091) - Ruumen VH14-018-0155 
    4. minttu (VRL-10261) - Never Ending War 
    5. Kolibri (VRL-12569) - Nimat al Wadi VH14-003-0167 
    6. Wenla (VRL-00116) - Wahida al Najya ox VH12-003-0907
    7. Freetu (VRL-01534) - Fiktion Aukusti VH13-018-1400
    8. Kolibri (VRL-12569) - Sa'id al Wadi VH14-003-0180
    9. wishmaster (VRL-02889) - Fake Lionheart
    10. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Virna VH14-018-0714
    11. Freetu (VRL-01534) - Parodian Julius VH13-018-1305
    12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vanilja
    13. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Helme VH14-018-0659
    14. wishmaster (VRL-02889) - Jippikayjei
    15. narri (VRL-06046) - Harmoiri
    16. vaapu. (VRL-00193) - Sumuseinän Kuriton
    17. Scilla (VRL-00091) - Tuohimäen Liselotte
    18. narri (VRL-06046) - Ruiskatkero
    19. Axel (VRL-13550) - Ulapan Taikausko VH14-018-0791
    20. Wenla (VRL-00116) - Bahija al Shadiya ox VH14-003-0143
    21. Kolibri (VRL-12569) - Hadiyya al Wadi VH14-003-0168
    22. Wenla (VRL-00116) - Shahzadeh al Shadiya ox VH12-003-0960
    23. narri (VRL-06046) - Yönaaraaja
    24. Pierre (VRL-10531) - Hymnin Velikulta VH14-018-0717
    25. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    26. Freetu (VRL-01534) - Parodian Hulttio VH14-018-0145
    27. vaapu. (VRL-00193) - Koivumäen Topias
    28. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
    29. Axel (VRL-13550) - Ulapan Virmajuuri VH14-018-0790
    30. minttu (VRL-10261) - Lylabird LAC
    
    
    Luokka 4, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Freetu (VRL-01534) - Parodian Hulttio VH14-018-0145 
    2. Wenla (VRL-00116) - Wahida al Najya ox VH12-003-0907 
    3. Kolibri (VRL-12569) - Sa'id al Wadi VH14-003-0180 
    4. wishmaster (VRL-02889) - Jippikayjei 
    5. Freetu (VRL-01534) - Parodian Julius VH13-018-1305 
    6. vaapu. (VRL-00193) - Koivumäen Topias
    7. Wenla (VRL-00116) - Shahzadeh al Shadiya ox VH12-003-0960
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
    9. turjake (VRL-07415) - Roscoff Oreeo
    10. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Pyrytys VH14-018-0442
    11. Kolibri (VRL-12569) - Hadiyya al Wadi VH14-003-0168
    12. vaapu. (VRL-00193) - Sumuseinän Kuriton
    13. Scilla (VRL-00091) - Tuohimäen Liselotte
    14. Axel (VRL-13550) - Ulapan Virmajuuri VH14-018-0790
    15. Freetu (VRL-01534) - Fiktion Aukusti VH13-018-1400
    16. wishmaster (VRL-02889) - Fake Lionheart
    17. narri (VRL-06046) - Yönaaraaja
    18. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
    19. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn VH14-022-0038
    20. minttu (VRL-10261) - Barabell Dawn VH14-022-0042
    21. narri (VRL-06046) - Ruiskatkero
    22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vanilja
    23. Kolibri (VRL-12569) - Nimat al Wadi VH14-003-0167
    24. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    25. Axel (VRL-13550) - Ulapan Taikausko VH14-018-0791
    26. Wenla (VRL-00116) - Bahija al Shadiya ox VH14-003-0143
    27. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Roadside Hawk
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658
    29. narri (VRL-06046) - Harmoiri
    30. Scilla (VRL-00091) - Ruumen VH14-018-0155
    
    
    Luokka 5, intermediate I (30 osallistujaa)
    1. Kida (VRL-08368) - Suprant Sin 
    2. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN
    3. weem (VRL-02470) - Organza Krypton 
    4. Amanda (VRL-10878) - Nephilim Zei 
    5. weem (VRL-02470) - Corpio 
    6. turjake (VRL-07415) - Scaon Niklaus
    7. Amanda (VRL-10878) - Carnival of Souls
    8. Nalee (VRL-10484) - Encantador HFA
    9. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
    10. Scilla (VRL-00091) - World War Z
    11. Kida (VRL-08368) - Calandra Cliff
    12. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
    13. Kida (VRL-08368) - Melancholia Holmes
    14. Nerita (VRL-12557) - Cadiz Aurora VH14-031-0288
    15. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    16. turjake (VRL-07415) - Scaon Caroline
    17. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas
    18. Susanna (VRL-03881) - T.H. Gorinne
    19. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    20. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F VH14-021-0217
    21. Susanna (VRL-03881) - T.H. Laquisha
    22. Amanda (VRL-10878) - Hestia Nephele
    23. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    24. turjake (VRL-07415) - Cocobee
    25. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    26. Pierre (VRL-10531) - Nescubrir KIT VH14-033-0040
    27. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    28. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON VH14-021-0216
    29. Susanna (VRL-03881) - Celina
    30. gatinha (VRL-13023) - Raven Voices VH13-031-0090
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Nalee (VRL-10484) - Carmencita 'If 
    2. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter 
    3. gatinha (VRL-13023) - Délicat Coast VH14-043-0062 
    4. minttu (VRL-10261) - Beta Canes Venatici Coast 
    5. Susanna (VRL-03881) - Why-Whisky '66 VH04-044-3869 
    6. Kida (VRL-08368) - Suprant Sin
    7. Kida (VRL-08368) - Calandra Cliff
    8. narri (VRL-06046) - Banerjee Bijnaur
    9. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    10. turjake (VRL-07415) - Saeros Woods
    11. Kida (VRL-08368) - Melancholia Holmes
    12. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter
    13. Piste (VRL-11720) - Woodrow BAP
    14. turjake (VRL-07415) - Scaon Milton
    15. minttu (VRL-10261) - Savoy Affair Holmes VH14-021-0077
    16. Nerita (VRL-12557) - Ebrithil F
    17. Nerita (VRL-12557) - Noble Tesfie MET VH14-031-0239
    18. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
    19. Amanda (VRL-10878) - Armaros von Lark
    20. Susanna (VRL-03881) - Sweet Dreams '66 VH05-044-5543
    21. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    22. Nerita (VRL-12557) - Silvermoon’s Matador VH14-031-0218
    23. Amanda (VRL-10878) - Nephilim Zei
    24. minttu (VRL-10261) - 23 Skeletons Coast
    25. narri (VRL-06046) - Domel Rufus xx
    26. turjake (VRL-07415) - Colada Woods
    27. Amanda (VRL-10878) - Hestia Nephele
    28. Susanna (VRL-03881) - Adoro's Disaster VH03-021-0802
    29. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
    30. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti