Kadotetut Suomenhevoset

KRJ:n alaiset koulukisat 11.07.2014

  • Kilpailupäivä: 11.07.2014, VIP: 08.07.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna KRJ130-139
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Helppo B (30/30 os) TT
    2. Helppo B (30/30 os) TT
    3. Intermediate I (30/30 os) TT
    4. Intermediate II (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 15.40, 3. heinäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Penelopeia (VRL-10625) - Brunnehilde VH14-053-0071 
    2. Penelopeia (VRL-10625) - V.H Vendela VH14-053-0072 
    3. Miivi (VRL-13320) - Ambition After All 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Annabel B VH11-028-0052 
    5. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos 
    6. gatinha (VRL-13023) - Sealissa VH14-017-0247
    7. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara VH13-018-0065
    8. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
    9. Miivi (VRL-13320) - Haltiasalon Urho
    10. Heidi N (VRL-01725) - ML Witchlight VH12-031-0243
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Mielipaha
    12. Miivi (VRL-13320) - Onnen Tyttö
    13. Heidi N (VRL-01725) - Hippie Hazelnut Solo VH14-031-0493
    14. Soarin (VRL-10086) - Clausholms Ernie VH14-061-0043
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Peace Jubilee VH14-017-0140
    16. Pierre (VRL-10531) - Lumen Hafrinna
    17. Heidi N (VRL-01725) - Ceana NU VH13-046-0146
    18. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Vyölaukkumatkustaja VH14-018-0878
    19. Penelopeia (VRL-10625) - Tiilikan Samoilija VH14-053-0074
    20. Maru (VRL-04410) - Hertha
    21. misery. (VRL-01080) - Marmaduke v. Moons
    22. turjake (VRL-07415) - Mulberry Blair
    23. misery. (VRL-01080) - Jaimie v. Moons
    24. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje
    25. misery. (VRL-01080) - Xandra v. Moons
    26. suba (VRL-12468) - GL Kolbjųrn
    27. turjake (VRL-07415) - Istria Millenium Rose
    28. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby
    29. Pierre (VRL-10531) - Gobaith LAC VH11-022-0089
    30. turjake (VRL-07415) - Don Pedro v.d. Low
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - Mockingbird 
    2. Soarin (VRL-10086) - Clausholms Ernie VH14-061-0043 
    3. Penelopeia (VRL-10625) - Moons Million Tears 
    4. gatinha (VRL-13023) - Sealissa VH14-017-0247 
    5. suba (VRL-12468) - Vaapukan Saana 
    6. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos
    7. Miivi (VRL-13320) - Haltiasalon Urho
    8. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Annabel B VH11-028-0052
    10. Penelopeia (VRL-10625) - Lippa SWE
    11. Miivi (VRL-13320) - Onnen Tyttö
    12. Maru (VRL-04410) - Adira al Nawra
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Mielipaha
    14. Heidi N (VRL-01725) - Ceana NU VH13-046-0146
    15. turjake (VRL-07415) - Fifth Demons Run
    16. Heidi N (VRL-01725) - ML Witchlight VH12-031-0243
    17. misery. (VRL-01080) - Xandra v. Moons
    18. Heidi N (VRL-01725) - Hippie Hazelnut Solo VH14-031-0493
    19. Maru (VRL-04410) - Fadila
    20. turjake (VRL-07415) - Hartwig's Taboo
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Peace Jubilee VH14-017-0140
    22. suba (VRL-12468) - Derian Maisie
    23. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara VH13-018-0065
    24. misery. (VRL-01080) - Jaimie v. Moons
    25. Miivi (VRL-13320) - Ambition After All
    26. misery. (VRL-01080) - Marmaduke v. Moons
    27. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Vyölaukkumatkustaja VH14-018-0878
    28. Pierre (VRL-10531) - Lumen Hafrinna
    29. Pierre (VRL-10531) - Gobaith LAC VH11-022-0089
    30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Carrie
    
    
    Luokka 3, intermediate I (30 osallistujaa)
    1. Riitsu (VRL-10749) - Mango Sour Flow VH13-031-0177
    2. Welby (VRL-00121) - Amulett 
    3. Pierre (VRL-10531) - Santa Colonna MET VH14-031-0281 
    4. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 
    5. turjake (VRL-07415) - Scaon Constantinos 
    6. Elsie (VRL-10986) - Zucchero Femminile
    7. misery. (VRL-01080) - Verity Woods
    8. Miara (VRL-07325) - Zwart Odessa VH13-040-0274
    9. turjake (VRL-07415) - Rhinestone Scarlet
    10. wishmaster (VRL-02889) - Wister Red Wolf VH14-031-0475
    11. Miara (VRL-07325) - Donkere Liefde VH13-040-0273
    12. Amy (VRL-10961) - Brandon Campa're FRA VH13-121-0003
    13. Sachiyo (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445
    14. Venn (VRL-08561) - Ithlinne
    15. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa
    16. Amanda (VRL-10878) - Carnival of Souls
    17. misery. (VRL-01080) - Olívia Sztár
    18. Miltsu (VRL-05564) - Time to Dance Rewa VH11-012-0122
    19. misery. (VRL-01080) - Crayon Ninette
    20. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464
    21. Miara (VRL-07325) - Triste Escritores VH14-033-0050
    22. Amanda (VRL-10878) - Elburn Syfreon
    23. Amanda (VRL-10878) - Oldfinion Carsten
    24. turjake (VRL-07415) - Arkham Bonviant
    25. wishmaster (VRL-02889) - Wister Gunfiddich VH14-044-0185
    26. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    27. Peppi (VRL-13482) - Staffors Moonwalker VH11-044-0246
    28. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
    29. narri (VRL-06046) - Domel Rufus xx
    30. Cirus (VRL-12925) - Ziel Valedro VH14-021-0280
    
    
    Luokka 4, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Dani (VRL-03561) - Una Especialidad 
    2. Pierre (VRL-10531) - Proinnseas 
    3. Miivi (VRL-13320) - Chameleon 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001 
    5. Welby (VRL-00121) - Amulett 
    6. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464
    7. Amy (VRL-10961) - El Tornado's Sweet VH14-012-0049
    8. misery. (VRL-01080) - Olívia Sztár
    9. gatinha (VRL-13023) - Seara Vermelha VH14-257-0011
    10. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
    11. wishmaster (VRL-02889) - Operette GER VH14-044-0219
    12. Amanda (VRL-10878) - Elburn Syfreon
    13. Amanda (VRL-10878) - Oldfinion Carsten
    14. misery. (VRL-01080) - Verity Woods
    15. Dani (VRL-03561) - Crayon Pillangó
    16. wishmaster (VRL-02889) - Wister Ailsa Bay VH14-044-0214
    17. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098
    18. Pierre (VRL-10531) - Ce's Seneca VH14-011-0321
    19. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
    20. turjake (VRL-07415) - Scaon Ricalina III
    21. Amanda (VRL-10878) - Carnival of Souls
    22. Welby (VRL-00121) - Escorant Devour
    23. turjake (VRL-07415) - Scaon Milton
    24. turjake (VRL-07415) - Colada Woods
    25. narri (VRL-06046) - Domel Rufus xx
    26. wishmaster (VRL-02889) - Wister Classicism VH14-021-0187
    27. misery. (VRL-01080) - Crayon Ninette
    28. gatinha (VRL-13023) - Délicat Coast VH14-043-0062
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Banerjee Bijnaur
    30. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti