KRJ'n alaiset koulukisat 24.05.2012

  • Kilpailupäivä: 24.05.2012, VIP 19.05.2012
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

    Rajoitukset

  • Max. 70 osallistujaa/luokka
  • 7 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ15-20 tai jos haluat osallistua vain tähän kutsuun, otsikoksi KRJ16
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat

    1. Helppo A (70/70 os) TT
    2. Helppo A (70/70 os) TT
    3. Vaativa B (70/70 os) TT
    4. Vaativa B (70/70 os) TT
    5. Vaativa B (70/70 os) TT
    6. Vaativa B (70/70 os) TT

    Päivitetty klo 16.30, 3. toukokuuta 2012

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo A (70 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kissun Hissu 
    3. Annika N (VRL-10352) - Moon Hiprakka 
    4. Wenla (VRL-00116) - Najila al Shadiya ox VH11-003-0275 
    5. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Hurpales 
    6. Milja (VRL-00692) - Hiltu 
    7. Cric (VRL-05961) - Hurricane FU VH11-029-0187 
    8. niksu (VRL-09120) - Hellutar 
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Juksu
    10. Assi (VRL-01285) - Jefton's Perrin
    11. niksu (VRL-09120) - Typical Male Rewa
    12. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
    13. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Raisa
    14. Milja (VRL-00692) - Aavan Setrina
    15. Hauru (VRL-08679) - Evangeline af Disgaard
    16. Pierre (VRL-10531) - Vieteri
    17. idam (VRL-07597) - Rotvallin Odette
    18. yersinio (VRL-06303) - Duren Vjaley
    19. Milja (VRL-00692) - Jäpäkän Vilhaartti
    20. yersinio (VRL-06303) - Duren Oceanus
    21. idam (VRL-07597) - Aidan Zafira
    22. Milja (VRL-00692) - Derbyn Liselotte
    23. Wenla (VRL-00116) - SA Ridhwana ox VH11-003-0273
    24. Wenla (VRL-00116) - SA Rahsheda ox VH11-003-0062
    25. Hauru (VRL-08679) - Carmencita
    26. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
    27. Annika N (VRL-10352) - Fiktion Reetu
    28. Hauru (VRL-08679) - Blendville's Chanel Amira
    29. Hauru (VRL-08679) - Avenuir Delta
    30. Assi (VRL-01285) - Rosenkavalier VH11-023-0119
    31. Procella (VRL-05332) - Interagro VH12-037-0005
    32. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
    33. Hauru (VRL-08679) - Snipe Aye Vicious
    34. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Dragonera
    35. Laura R. (VRL-00169) - Lir Lìadain
    36. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti
    37. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä
    38. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
    39. Annika N (VRL-10352) - Freistingarin Sesilja
    40. Procella (VRL-05332) - Saraghrar VH12-037-0008
    41. Hauru (VRL-08679) - Mission Penny
    42. yersinio (VRL-06303) - Duren Mielus
    43. Assi (VRL-01285) - Côte d'Azur
    44. Wenla (VRL-00116) - SA Ashmal Bahera ox VH11-003-0061
    45. niksu (VRL-09120) - Scaretale
    46. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Black Scorpions
    47. Milja (VRL-00692) - Kasarmin Heinähelmiina
    48. Assi (VRL-01285) - Golden Cannelle CRP VH04-029-8059
    49. Wenla (VRL-00116) - SA Shamiera ox VH11-003-0023
    50. Annika N (VRL-10352) - Freistingarin Topias
    51. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
    52. niksu (VRL-09120) - Sierra's Sweet Rain Nix
    53. niksu (VRL-09120) - Pihlan Pisara
    54. Cric (VRL-05961) - Rebentos Janneke VH11-027-0029
    55. yersinio (VRL-06303) - Duren Ravella
    56. Procella (VRL-05332) - Majestic Wind VH12-017-0251
    57. Cric (VRL-05961) - Gossen DK VH11-027-0201
    58. Cric (VRL-05961) - Madame NLD VH11-029-0334
    59. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sotalotta
    60. Assi (VRL-01285) - Solgårds Amaryllis VH11-027-0278
    61. Assi (VRL-01285) - Oceana of Ice CRP VH04-029-0285
    62. niksu (VRL-09120) - Halleluja Mountain
    63. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
    64. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
    65. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
    66. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
    67. niksu (VRL-09120) - Frozen Memo
    68. Hauru (VRL-08679) - Snipe Pendragon
    69. Assi (VRL-01285) - Huckleberry-Finn VH11-023-0101
    70. Cric (VRL-05961) - Proctor VIE VH11-027-0050 
    
    
    Luokka 2, helppo A (70 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Vieteri 
    2. niksu (VRL-09120) - Kerlin Berte 
    3. niksu (VRL-09120) - Typical Male Rewa 
    4. Cric (VRL-05961) - Gossen DK VH11-027-0201 
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Juksu 
    6. niksu (VRL-09120) - Forlond EP 
    7. yersinio (VRL-06303) - Duren Oceanus 
    8. Annika N (VRL-10352) - Fiktion Reetu 
    9. Wenla (VRL-00116) - SA Rahsheda ox VH11-003-0062
    10. Wenla (VRL-00116) - SA Ridhwana ox VH11-003-0273
    11. Hilma (VRL-10350) - Halagüeño d'Amelie
    12. Assi (VRL-01285) - Solgårds Amaryllis VH11-027-0278
    13. Annika N (VRL-10352) - Moon Hiprakka
    14. Hauru (VRL-08679) - Snipe Aye Vicious
    15. Annika N (VRL-10352) - Freistingarin Sesilja
    16. niksu (VRL-09120) - Odelen Missye
    17. Hauru (VRL-08679) - Mission Penny
    18. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Welhotar
    19. Hauru (VRL-08679) - Carmencita
    20. Laura R. (VRL-00169) - Lir Lìadain
    21. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti
    22. niksu (VRL-09120) - Frozen Memo
    23. Cric (VRL-05961) - Rebentos Janneke VH11-027-0029
    24. Wenla (VRL-00116) - Najila al Shadiya ox VH11-003-0275
    25. Hauru (VRL-08679) - Snipe Pendragon
    26. Milja (VRL-00692) - Aavan Hilkka
    27. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
    28. Milja (VRL-00692) - Hiltu
    29. yersinio (VRL-06303) - Duren Ravella
    30. Procella (VRL-05332) - Saraghrar VH12-037-0008
    31. Cric (VRL-05961) - Proctor VIE VH11-027-0050
    32. Assi (VRL-01285) - Golden Cannelle CRP VH04-029-8059
    33. Milja (VRL-00692) - Jäpäkän Vilhaartti
    34. Frida (VRL-05826) - Taifun's Chevalier
    35. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Raisa
    36. Milja (VRL-00692) - Kasarmin Heinähelmiina
    37. idam (VRL-07597) - Diega's Alroy
    38. Wenla (VRL-00116) - SA Ashmal Bahera ox VH11-003-0061
    39. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
    40. Procella (VRL-05332) - Majestic Wind VH12-017-0251
    41. Annika N (VRL-10352) - Freistingarin Topias
    42. Hauru (VRL-08679) - Evangeline af Disgaard
    43. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Luoti
    44. Hauru (VRL-08679) - Blendville's Chanel Amira
    45. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
    46. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Dragonera
    47. idam (VRL-07597) - Verikosto
    48. yersinio (VRL-06303) - Duren Mielus
    49. Pierre (VRL-10531) - Kissun Hissu
    50. Annika N (VRL-10352) - Taikakuun Nella
    51. Cric (VRL-05961) - Madame NLD VH11-029-0334
    52. Procella (VRL-05332) - Interagro VH12-037-0005
    53. yersinio (VRL-06303) - Duren Vjaley
    54. Assi (VRL-01285) - Rosenkavalier VH11-023-0119
    55. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
    56. Wenla (VRL-00116) - SA Shamiera ox VH11-003-0023
    57. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sissisotilas
    58. Assi (VRL-01285) - Jefton's Perrin
    59. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Black Scorpions
    60. Milja (VRL-00692) - Aavan Unelma
    61. Milja (VRL-00692) - Derbyn Liselotte
    62. Assi (VRL-01285) - Oceana of Ice CRP VH04-029-0285
    63. Assi (VRL-01285) - Huckleberry-Finn VH11-023-0101
    64. Pierre (VRL-10531) - SH Vekselin Pedro
    65. niksu (VRL-09120) - Pihlan Pisara
    66. Assi (VRL-01285) - Côte d'Azur
    67. niksu (VRL-09120) - Bayleigh Berte
    68. Hauru (VRL-08679) - Avenuir Delta
    69. Cric (VRL-05961) - Hurricane FU VH11-029-0187
    70. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä 
    
    
    Luokka 3, vaativa B (70 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Etuilija 
    2. Nenna (VRL-02377) - DWS's Serene 
    3. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer 
    4. Nenna (VRL-02377) - Aavan Hilma 
    5. -Golffis. (VRL-00107) - Sulotar KAT 
    6. Wenla (VRL-00116) - SA Faizah ox VH11-003-0027 
    7. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tottiina 
    8. Nenna (VRL-02377) - Riiviöiden Valve 
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kelo VH11-018-1608
    10. Annika N (VRL-10352) - Jäpäkän Samilja
    11. idam (VRL-07597) - Riot Chardonnay
    12. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
    13. Annika N (VRL-10352) - Milkan Musta-Ritari
    14. yersinio (VRL-06303) - Duren Balten
    15. niksu (VRL-09120) - Marie Antoinette
    16. Niina (VRL-08709) - Milkan Valentiina
    17. -Golffis. (VRL-00107) - Apple of My Eye
    18. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus
    19. idam (VRL-07597) - Breezy Stormchaser
    20. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Puya
    21. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Eversti
    22. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Shamil ox VH11-003-0309
    23. niksu (VRL-09120) - Muiston Mörkö
    24. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu
    25. Assi (VRL-01285) - Väinölän Gucci VH11-027-0280
    26. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
    27. Assi (VRL-01285) - Dame Wionne VH11-031-0600
    28. Assi (VRL-01285) - Grace Kelly VH11-031-0601
    29. niksu (VRL-09120) - Uskon Toteemi
    30. Hauru (VRL-08679) - Yanhoven Randalf
    31. Nenna (VRL-02377) - Moon Britta
    32. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Pontiac
    33. Milja (VRL-00692) - Steekin Peetu
    34. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Fayyad ox VH05-003-3935
    35. idam (VRL-07597) - Aavan Eevertti
    36. -Golffis. (VRL-00107) - Hypnotic Shannon
    37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Meriitti VH11-018-1609
    38. Assi (VRL-01285) - Linde's Hof Duchesse VH11-023-0099
    39. -Golffis. (VRL-00107) - Rohmulan Kuunpilke
    40. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren
    41. -Golffis. (VRL-00107) - Koston Hurjimus
    42. idam (VRL-07597) - Mayworth Ellie
    43. -Golffis. (VRL-00107) - Desmond
    44. Annika N (VRL-10352) - Milkan Jooseppi
    45. -Golffis. (VRL-00107) - Manfred
    46. Niina (VRL-08709) - Milkan Renita
    47. niksu (VRL-09120) - Siltamutkan Sanelma
    48. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
    49. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Väinö
    50. Hauru (VRL-08679) - Perlemor
    51. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton
    52. Hauru (VRL-08679) - Alcazar af Gadereng
    53. niksu (VRL-09120) - Gyaos Robert ox
    54. yersinio (VRL-06303) - Duren Diary
    55. niksu (VRL-09120) - Jestas Sentään
    56. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa
    57. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
    58. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Velmu
    59. idam (VRL-07597) - Riot Daiquiri
    60. niksu (VRL-09120) - Gyaos Seymouf ox
    61. Hauru (VRL-08679) - Sirius
    62. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko
    63. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
    64. Hauru (VRL-08679) - Snipe Logan
    65. Annika N (VRL-10352) - Milkan Riiviötär
    66. idam (VRL-07597) - Nyas Elena
    67. idam (VRL-07597) - Helmen Konsta
    68. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ketku VH11-018-1372
    69. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima
    70. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108 
    
    
    Luokka 4, vaativa B (70 osallistujaa)
    1. idam (VRL-07597) - Riot Chardonnay 
    2. Annika N (VRL-10352) - Milkan Riiviötär 
    3. Hauru (VRL-08679) - Perlemor 
    4. -Golffis. (VRL-00107) - Apple of My Eye 
    5. niksu (VRL-09120) - Siltamutkan Sanelma 
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kelo VH11-018-1608 
    7. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand 
    8. Nenna (VRL-02377) - Aavan Hilma 
    9. -Golffis. (VRL-00107) - Desmond
    10. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko
    11. Annika N (VRL-10352) - Kärmeniemen Diivailija
    12. idam (VRL-07597) - Breezy Stormchaser
    13. Hauru (VRL-08679) - Sirius
    14. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa
    15. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
    16. Annika N (VRL-10352) - Riiviöiden Ritari-Ässä
    17. Annika N (VRL-10352) - Jäpäkän Samilja
    18. niksu (VRL-09120) - Marie Antoinette
    19. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini
    20. Pierre (VRL-10531) - Retku HUI
    21. Nenna (VRL-02377) - DWS's Serene
    22. idam (VRL-07597) - Aavan Eevertti
    23. niksu (VRL-09120) - Gyaos Robert ox
    24. yersinio (VRL-06303) - Duren Diary
    25. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Etuilija
    26. Milja (VRL-00692) - Steekin Peetu
    27. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Velmu
    28. idam (VRL-07597) - Mayworth Ellie
    29. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ketku VH11-018-1372
    31. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Antton
    32. yersinio (VRL-06303) - Duren Balten
    33. Annika N (VRL-10352) - Milkan Musta-Ritari
    34. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu
    35. idam (VRL-07597) - Nyas Elena
    36. yersinio (VRL-06303) - Vulcanus v.d. Duren
    37. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Fayyad ox VH05-003-3935
    38. idam (VRL-07597) - Helmen Konsta
    39. Wenla (VRL-00116) - SA Faizah ox VH11-003-0027
    40. Assi (VRL-01285) - Väinölän Gucci VH11-027-0280
    41. niksu (VRL-09120) - Jestas Sentään
    42. Annika N (VRL-10352) - Milkan Jooseppi
    43. -Golffis. (VRL-00107) - Manfred
    44. Hauru (VRL-08679) - Alcazar af Gadereng
    45. Hauru (VRL-08679) - Yanhoven Randalf
    46. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
    47. Pulmu N. (VRL-00102) - Suprant Puya
    48. -Golffis. (VRL-00107) - Hypnotic Shannon
    49. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
    50. idam (VRL-07597) - Riot Daiquiri
    51. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Väinö
    52. Assi (VRL-01285) - Grace Kelly VH11-031-0601
    53. Pierre (VRL-10531) - Koston Tahdonvoima
    54. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Eversti
    55. Annika N (VRL-10352) - 1hku D44 Mer
    56. Nenna (VRL-02377) - Moon Britta
    57. Assi (VRL-01285) - Dame Wionne VH11-031-0600
    58. niksu (VRL-09120) - Uskon Toteemi
    59. Wenla (VRL-00116) - SA Al-Shamil ox VH11-003-0309
    60. niksu (VRL-09120) - Gyaos Seymouf ox
    61. Assi (VRL-01285) - Linde's Hof Duchesse VH11-023-0099
    62. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Pontiac
    63. Assi (VRL-01285) - Birgir Efrain VH12-027-0108
    64. -Golffis. (VRL-00107) - Koston Hurjimus
    65. Milja (VRL-00692) - Fiktion Meriitti VH11-018-1609
    66. Nenna (VRL-02377) - Riiviöiden Valve
    67. niksu (VRL-09120) - Muiston Mörkö
    68. Hauru (VRL-08679) - Snipe Logan
    69. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Justus
    70. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Tottiina 
    
    
    Luokka 5, vaativa B (70 osallistujaa)
    1. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Ristiriita 
    2. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Auroora 
    3. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver 
    4. yersinio (VRL-06303) - Duren Morren 
    5. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169 
    6. Niina (VRL-08709) - Milkan Ranaaja 
    7. Milja (VRL-00692) - Aavan Lumikki 
    8. Sylvester (VRL-00483) - Puritania 
    9. Pulmu N. (VRL-00102) - Chilin Chili
    10. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Nelli
    11. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju
    12. Eevuska (VRL-00477) - Waterfall's Friendship VH12-031-0085
    13. Hauru (VRL-08679) - Napoleon
    14. Hauru (VRL-08679) - Queen Anne's Revenge
    15. Hauru (VRL-08679) - Snipe Florian
    16. Christina S. (VRL-10441) - Viehättävän Elvis
    17. Pulmu N. (VRL-00102) - La Puma
    18. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
    19. Niina (VRL-08709) - Milkan Julma-Jussi
    20. Cric (VRL-05961) - Casanova DK VH11-027-0202
    21. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
    22. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI
    23. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Kultasuklaa
    24. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori
    25. Hauru (VRL-08679) - Phileas Decahedron
    26. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Usher
    27. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Iltasatu
    28. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
    29. -Golffis. (VRL-00107) - Jantsek Rewa
    30. Eevuska (VRL-00477) - Maitland York xx VH01-006-0261
    31. Eevuska (VRL-00477) - Tähkäpään Prekarella VH03-031-1079
    32. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki
    33. Niina (VRL-08709) - Milkan Woitto
    34. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti
    35. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Niila
    36. Milja (VRL-00692) - Muistokujan Saaga
    37. Cric (VRL-05961) - Biscuit Luxus
    38. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Sampsa
    39. Cric (VRL-05961) - Mistyfall's Fizette VH11-027-0048
    40. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan
    41. Annika N (VRL-10352) - Väinölän Diesel
    42. Pulmu N. (VRL-00102) - Heartbreaker II
    43. Hilma (VRL-10350) - Dirty Dancer
    44. -Golffis. (VRL-00107) - Duracell fan Hips
    45. Niina (VRL-08709) - Lallin Laulu
    46. Eevuska (VRL-00477) - BDF Misstep xx VH01-006-9717
    47. Niina (VRL-08709) - Milkan Poju
    48. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka
    49. Eevuska (VRL-00477) - Romance's Prince xx VH03-006-5567
    50. -Golffis. (VRL-00107) - Breezy On The Stones
    51. Niina (VRL-08709) - Milkan Jalokuva
    52. -Golffis. (VRL-00107) - Diego Da HAD
    53. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tarkka-ampuja
    54. yersinio (VRL-06303) - Duren Taavet
    55. Jonna E. (VRL-02528) - Koistilan Tuska VH12-018-0246
    56. Sylvester (VRL-00483) - M.T. Arletta
    57. Jonna E. (VRL-02528) - Riiviöiden Riitelijä VH11-018-0686
    58. Cric (VRL-05961) - Cricin Elias VH11-018-0917
    59. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Liselotte
    60. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Soldier
    61. Annika N (VRL-10352) - Koston Manaaja
    62. Cric (VRL-05961) - Cricin Julia VH12-018-0227
    63. Eevuska (VRL-00477) - Quantico WPS VH02-031-6699
    64. Cric (VRL-05961) - Conrad v. Bahnhof VH11-027-0043
    65. Annika N (VRL-10352) - Siljan Sitronella
    66. Pulmu N. (VRL-00102) - Colours Upside WAS
    67. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Vartija
    68. Milja (VRL-00692) - Haperon Hurri
    69. Hauru (VRL-08679) - Snipe Rubik
    70. Nenna (VRL-02377) - Koston Mikki 
    
    
    Luokka 6, vaativa B (70 osallistujaa)
    1. Sylvester (VRL-00483) - Puritania 
    2. Hauru (VRL-08679) - Phileas Decahedron 
    3. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Ristiriita 
    4. Hauru (VRL-08679) - Snipe Florian 
    5. Niina (VRL-08709) - Milkan Julma-Jussi 
    6. Hauru (VRL-08679) - Queen Anne's Revenge 
    7. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini 
    8. Milja (VRL-00692) - Haperon Hurri 
    9. Eevuska (VRL-00477) - Quantico WPS VH02-031-6699
    10. Cric (VRL-05961) - Conrad v. Bahnhof VH11-027-0043
    11. Pulmu N. (VRL-00102) - Chilin Chili
    12. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Niila
    13. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan
    14. Nenna (VRL-02377) - Koston Mikki
    15. Jonna E. (VRL-02528) - Riiviöiden Riitelijä VH11-018-0686
    16. -Golffis. (VRL-00107) - Duracell fan Hips
    17. Milja (VRL-00692) - Muistokujan Saaga
    18. Sorja (VRL-11436) - Mörkövaaran Vartija
    19. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Iltasatu
    20. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki
    21. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Liselotte
    22. Cric (VRL-05961) - Cricin Elias VH11-018-0917
    23. yersinio (VRL-06303) - Duren Taavet
    24. Milja (VRL-00692) - Aavan Lumikki
    25. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Raptori
    26. Niina (VRL-08709) - Milkan Ranaaja
    27. Cric (VRL-05961) - Casanova DK VH11-027-0202
    28. Cric (VRL-05961) - Cricin Julia VH12-018-0227
    29. Laura R. (VRL-00169) - Haavelaakson Vilkeri
    30. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti
    31. yersinio (VRL-06303) - Duren Morren
    32. -Golffis. (VRL-00107) - Breezy On The Stones
    33. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Soldier
    34. Hilma (VRL-10350) - Dirty Dancer
    35. Annika N (VRL-10352) - Koston Manaaja
    36. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Kultasuklaa
    37. Annika N (VRL-10352) - Väinölän Diesel
    38. Niina (VRL-08709) - Lallin Laulu
    39. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tarkka-ampuja
    40. -Golffis. (VRL-00107) - Diego Da HAD
    41. -Golffis. (VRL-00107) - Jantsek Rewa
    42. Pulmu N. (VRL-00102) - Colours Upside WAS
    43. Pulmu N. (VRL-00102) - Heartbreaker II
    44. Jonna E. (VRL-02528) - Koistilan Tuska VH12-018-0246
    45. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI
    46. Hauru (VRL-08679) - Snipe Rubik
    47. Eevuska (VRL-00477) - Maitland York xx VH01-006-0261
    48. Annika N (VRL-10352) - Tiilikan Ilona
    49. Sylvester (VRL-00483) - M.T. Arletta
    50. Christina S. (VRL-10441) - Viehättävän Elvis
    51. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169
    52. Nenna (VRL-02377) - Shamrock's Usher
    53. Niina (VRL-08709) - Milkan Poju
    54. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lennokki
    55. Annika N (VRL-10352) - Cheer Deep
    56. Cric (VRL-05961) - Biscuit Luxus
    57. Hauru (VRL-08679) - Napoleon
    58. Nenna (VRL-02377) - Hiprakan Sampsa
    59. Niina (VRL-08709) - Milkan Jalokuva
    60. Annika N (VRL-10352) - Steekin Oliver
    61. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti
    62. Jonna E. (VRL-02528) - Aavan Nelli
    63. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Auroora
    64. Cric (VRL-05961) - Mistyfall's Fizette VH11-027-0048
    65. Annika N (VRL-10352) - Siljan Sitronella
    66. Niina (VRL-08709) - Milkan Woitto
    67. Pulmu N. (VRL-00102) - La Puma
    68. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka
    69. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Sinja
    70. Cric (VRL-05961) - Pieni Suuri Metsänkeiju 
    

    Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!