Kadotetut Suomenhevoset

KRJ:n alaiset koulukisat 26.07.2014

  • Kilpailupäivä: 26.07.2014, VIP: 18.07.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna KRJ160-169
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Intermediate I (29/30 os)
    2. Intermediate II (29/30 os)
    3. Grand Prix (30/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.41, 19. heinäkuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Intermediate I (29 osallistujaa)
    1. Elsie (VRL-10986) - Ausgezeichnet 
    2. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa 
    3. Elsie (VRL-10986) - Starkman Ring xx VH14-006-0243 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Time to Dance Rewa VH11-012-0122 
    5. Tinúvel (VRL-05594) - GH's Custodio VH11-033-0027 
    6. Kiiu (VRL-12217) - Tatjana
    7. jodochus (VRL-01544) - Nervous NON
    8. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
    9. Emilie (VRL-09880) - Quastro VH14-109-0001
    10. jodochus (VRL-01544) - Hornet's Sonata
    11. Lilla (VRL-01608) - Rollway Rochelia
    12. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
    13. Tinúvel (VRL-05594) - Starkman Ring xx VH14-006-0243
    14. Namunen (VRL-12910) - Prince Pepper
    15. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    16. Namunen (VRL-12910) - Miracle Cerafina
    17. Pierre (VRL-10531) - Santa Colonna MET VH14-031-0281
    18. Lilla (VRL-01608) - Miliana
    19. Lilla (VRL-01608) - Sisilia Heartbreak
    20. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
    21. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    22. Kiiu (VRL-12217) - Falgen's Jack
    23. Namunen (VRL-12910) - Chantat Gloria
    24. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    25. Tinúvel (VRL-05594) - Universo 5594 VH13-033-0046
    26. Welby (VRL-00121) - Amulett
    27. Elsie (VRL-10986) - Zucchero Femminile
    28. Riitsu (VRL-10749) - Mango Sour Flow VH13-031-0177
    29. jodochus (VRL-01544) - Eddan Tyr
    
    
    Luokka 2, Intermediate II (29 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074 
    2. Lilla (VRL-01608) - Rollway Rochelia 
    3. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376 
    4. jodochus (VRL-01544) - Nervous NON 
    5. Tinúvel (VRL-05594) - Starkman Ring xx VH14-006-0243 
    6. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
    7. Namunen (VRL-12910) - Prince Pepper
    8. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
    9. Elsie (VRL-10986) - Starkman Ring xx VH14-006-0243
    10. Kiiu (VRL-12217) - Oldsfell's Satchel
    11. Pierre (VRL-10531) - Proinnseas VH14-011-0329
    12. Sippe (VRL-13703) - Kaprys
    13. Lilla (VRL-01608) - Miliana
    14. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
    15. Kiiu (VRL-12217) - Jantina van Ramya
    16. gatinha (VRL-13023) - Seara Vermelha VH14-257-0011
    17. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo
    18. gatinha (VRL-13023) - Délicat Coast VH14-043-0062
    19. jodochus (VRL-01544) - Hornet's Sonata
    20. vrieng. (VRL-06263) - Maldad 'If VH13-033-0061
    21. Lilla (VRL-01608) - Sisilia Heartbreak
    22. Namunen (VRL-12910) - Chantat Gloria
    23. jodochus (VRL-01544) - Eddan Tyr
    24. Namunen (VRL-12910) - Chilla
    25. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
    26. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    27. Kiiu (VRL-12217) - Jaike Yda
    28. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    29. Welby (VRL-00121) - Amulett
    
    
    Luokka 3, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Sevana von Lark 
    2. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098 
    3. Milja (VRL-10674) - Scharf 
    4. Iida (VRL-12644) - Karveca 
    5. Lilla (VRL-01608) - Pynthonina v. Brilliant 
    6. Elsie (VRL-10986) - La Mia Imperatrice VH12-021-0468
    7. Lilla (VRL-01608) - Blau Eiffel
    8. Lilla (VRL-01608) - Corcoran Fawk
    9. Heli K (VRL-00620) - KWB Lambada VH14-011-0255
    10. Welby (VRL-00121) - Escorant Devour
    11. jodochus (VRL-01544) - Elestirne PB
    12. Kiiu (VRL-12217) - Baltimore Zoo VH04-044-7900
    13. Elsie (VRL-10986) - Ewigkeit Sprache VH13-011-0002
    14. gatinha (VRL-13023) - Seara Vermelha VH14-257-0011
    15. gatinha (VRL-13023) - Délicat Coast VH14-043-0062
    16. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    17. Piste (VRL-11720) - Woodrow BAP
    18. Pierre (VRL-10531) - Ce's Seneca VH14-011-0321
    19. Dani (VRL-03561) - Una Especialidad
    20. Dani (VRL-03561) - Crayon Pillangó
    21. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
    22. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    23. Kiiu (VRL-12217) - Oldfinion Carina
    24. jodochus (VRL-01544) - Capitol NLD
    25. Heli K (VRL-00620) - KWB Bossanova VH14-011-0256
    26. Kiiu (VRL-12217) - Villa Rosie AIR
    27. Miivi (VRL-13320) - Chameleon
    28. Heli K (VRL-00620) - KWB Cat Daddy VH14-011-0254
    29. Iida (VRL-12644) - Lorenzo Krug
    30. jodochus (VRL-01544) - Mytendal Siv
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Jocelina Prime VH14-031-0622 
    2. Lilla (VRL-01608) - Corcoran Fawk 
    3. Elsie (VRL-10986) - Ewigkeit Sprache VH13-011-0002 
    4. Miivi (VRL-13320) - Chameleon 
    5. jodochus (VRL-01544) - Elestirne PB 
    6. Piste (VRL-11720) - La Dream's Miracle Diamond
    7. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
    8. Heli K (VRL-00620) - KWB Bossanova VH14-011-0256
    9. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    10. Iida (VRL-12644) - Karveca
    11. jodochus (VRL-01544) - Capitol NLD
    12. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
    13. Kiiu (VRL-12217) - Baltimore Zoo VH04-044-7900
    14. Kiiu (VRL-12217) - Oldfinion Carina
    15. Piste (VRL-11720) - Woodrow BAP
    16. Pierre (VRL-10531) - Sentinel Prime VH14-011-0338
    17. Iida (VRL-12644) - Lorenzo Krug
    18. Elsie (VRL-10986) - La Mia Imperatrice VH12-021-0468
    19. Piste (VRL-11720) - Encryption of Satyr
    20. Dani (VRL-03561) - Crayon Pillangó
    21. Heli K (VRL-00620) - KWB Lambada VH14-011-0255
    22. Welby (VRL-00121) - Escorant Devour
    23. Lilla (VRL-01608) - Pynthonina v. Brilliant
    24. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    25. Kiiu (VRL-12217) - Villa Rosie AIR
    26. Milja (VRL-10674) - Scharf
    27. Dani (VRL-03561) - Una Especialidad
    28. jodochus (VRL-01544) - Mytendal Siv
    29. Heli K (VRL-00620) - KWB Cat Daddy VH14-011-0254
    30. Lilla (VRL-01608) - Blau Eiffel
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti