Kadotetut Suomenhevoset

KRJ:n alaiset koulukisat 03.11.2014

  • Kilpailupäivä: 03.11.2014, VIP: 26.10.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna KRJ190-199
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat

    1. Helppo C (30/30 os) TT
    2. Helppo B (30/30 os) TT
    3. Helppo A (30/30 os) TT
    4. Vaativa B (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 13.43, 4. marraskuuta 2014

    Osallistujat

    Luokka 1, Helppo C (30 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Ulapan Kalliorikko VH14-018-0883 
    2. turjake (VRL-07415) - Cora von Erfurt 
    3. honeythief (VRL-08852) - Carl av Rågkross VH14-053-0048 
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Harmonia VH14-018-0881 
    5. Huttis (VRL-03370) - Weinberg's Zack VH14-104-0020 
    6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Pihla
    7. Lashrael (VRL-12379) - Yetune
    8. honeythief (VRL-08852) - Linda VH14-053-0163
    9. narri (VRL-06046) - Sokerikuun Amaranth
    10. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn VH14-046-0106
    11. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
    12. Nintsu (VRL-01851) - Alegre's Muferto ox VH14-003-0478
    13. turjake (VRL-07415) - Spangenberg Ebba
    14. Huttis (VRL-03370) - GL Valdemar VH14-053-0002
    15. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
    16. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
    17. turjake (VRL-07415) - Hilchenbach Ferdi
    18. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
    19. Hapero (VRL-06115) - Apple Dew VH11-017-0355
    20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Harmo
    21. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
    22. Milja (VRL-00692) - Seljasaaren Velmandeera VH14-018-1147
    23. Lashrael (VRL-12379) - Ysgyn
    24. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
    25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kerkko
    26. Lashrael (VRL-12379) - Azario VH13-001-0134
    27. narri (VRL-06046) - Kiropuhe Ros
    28. Sani (VRL-10954) - Lehdon Viola VH14-017-0341
    29. Pierre (VRL-10531) - Abarrane VH14-046-0061
    30. Sani (VRL-10954) - Nelson v. Moons VH14-017-0334
    
    
    Luokka 2, Helppo B (30 osallistujaa)
    1. Huttis (VRL-03370) - GL Valdemar VH14-053-0002 
    2. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Samba Rythm VH13-022-0083 
    3. Huttis (VRL-03370) - Prince Charlie LAC VH14-046-0056 
    4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hallava 
    5. Pierre (VRL-10531) - Frøya 
    6. Sani (VRL-10954) - Dayita Daya
    7. Huttis (VRL-03370) - Cadwalader BER VH13-022-0011
    8. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
    9. Anniina N. (VRL-09182) - Golden Ink SE
    10. Tirppa (VRL-01233) - Marvin
    11. Tirppa (VRL-01233) - Tilde v. Ahlstedt
    12. Sani (VRL-10954) - Draconfly VH14-089-0014
    13. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
    14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Amelia
    15. Nintsu (VRL-01851) - Deadly Nightshade MPB VH14-023-0183
    16. turjake (VRL-07415) - Adalmina Fleur
    17. honeythief (VRL-08852) - Gudfrødr av Rågkross VH14-053-0047
    18. narri (VRL-06046) - GHS TomTom
    19. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Torleik
    20. Sani (VRL-10954) - Enchantress
    21. honeythief (VRL-08852) - Hertevike av Rågkross VH14-053-0049
    22. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Moondust
    23. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia VH14-018-1730
    24. Pierre (VRL-10531) - Alfrida
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Heljä
    26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loviatar VH14-018-0880
    27. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Goldenbeam
    28. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
    29. Tirppa (VRL-01233) - Rumour's Caspar
    30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Laventeli
    
    
    Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
    1. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Atlas VH14-018-0619 
    2. turjake (VRL-07415) - Vinola 
    3. turjake (VRL-07415) - Wytske 
    4. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Mette-Marit VH14-053-0098 
    5. Huttis (VRL-03370) - Eilina EC VH14-053-0003 
    6. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Kuriton VH14-018-0317
    7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Amelia
    8. vaapu. (VRL-00193) - AH Teppo-Tapani
    9. yaren (VRL-04468) - Fiktion Aavikka VH14-018-1511
    10. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Leisku VH14-018-1219
    11. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Heljä
    12. turjake (VRL-07415) - Leeuwarden Hinte
    13. Huttis (VRL-03370) - Cadwalader BER VH13-022-0011
    14. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja VH14-018-1731
    15. Sachiyo (VRL-11290) - Tiilikan Viiksitimali VH14-018-1216
    16. vaapu. (VRL-00193) - Sumuseinän Kuriton
    17. narri (VRL-06046) - Ventoksen Haihattelija
    18. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Golden Ink SE
    20. Tirppa (VRL-01233) - Rumour's Caspar
    21. honeythief (VRL-08852) - Njörður VH14-053-0043
    22. Axel (VRL-13550) - A.I. Pikkuhuvitutti VH14-018-1105
    23. Tirppa (VRL-01233) - Marvin
    24. Pierre (VRL-10531) - Väiski VH14-018-1728
    25. Huttis (VRL-03370) - Hillamäen Keep On Rockin' VH14-027-0035
    26. Tirppa (VRL-01233) - Tilde v. Ahlstedt
    27. Nintsu (VRL-01851) - Afrodite MPB VH14-023-0188
    28. Nintsu (VRL-01851) - J. Edgar Hoover MPB VH14-023-0189
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Askeri VH14-018-1557
    30. Nintsu (VRL-01851) - Ginger Candy MPB VH14-023-0181
    
    
    Luokka 4, Vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Nintsu (VRL-01851) - Pencalow Avalon VH13-023-0150 
    2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Nellariina VH14-018-1653 
    3. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218 
    4. Pierre (VRL-10531) - Hubcap xx VH14-006-0401 
    5. Nintsu (VRL-01851) - Blue-eyed Misty MPB VH14-023-0182 
    6. turjake (VRL-07415) - Istria Teddy Bear
    7. Lilla (VRL-01608) - Crossbones
    8. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Askeri VH14-018-1557
    9. narri (VRL-06046) - Pirunnaaraaja
    10. narri (VRL-06046) - Roze Quartz
    11. Marz. (VRL-08157) - Fiktion Jokeri VH14-018-1104
    12. Axel (VRL-13550) - Hopeamysteeri VH14-018-1206
    13. Sani (VRL-10954) - Malibu Paddnessa
    14. Axel (VRL-13550) - Mörkövaaran Mahdoton VH14-018-1328
    15. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005
    16. Jasmin (VRL-12914) - Sopulin Tunturikoivu VH14-018-1646
    17. Sachiyo (VRL-11290) - Rosvosulhanen VH14-018-0844
    18. Pierre (VRL-10531) - Vaniman Sapliini VH14-018-1729
    19. Sani (VRL-10954) - Zhemchuzhnitsy VH14-001-0097
    20. Marz. (VRL-08157) - Kuuralehdon Sandi VH14-018-1583
    21. Jasmin (VRL-12914) - Anni VH14-018-1629
    22. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
    23. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Nini
    24. turjake (VRL-07415) - Hillamäen African Scooby-Doo
    25. Sachiyo (VRL-11290) - Fiktion Jestas VH14-018-0766
    26. Anniina N. (VRL-09182) - Lamourin Hurmuri VH14-018-1590
    27. Sani (VRL-10954) - Helmin Hurmuri
    28. narri (VRL-06046) - Koistilan Maitoparta
    29. Huttis (VRL-03370) - Catrien v.d. Duren VH14-040-0001
    30. Nintsu (VRL-01851) - Mikhail Aleksei ox VH14-003-0012
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti