KRJ'n alaiset koulukisat 10.12.2012

  • Kilpailupäivä: 10.12.2012, VIP 05.12.2012
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ26-28 tai jos haluat osallistua vain tähän kutsuun, otsikoksi KRJ27
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat

    1. Helppo A (30/30 os) TT
    2. Helppo A (30/30 os) TT
    3. Vaativa B (30/30 os) TT
    4. Vaativa B (30/30 os) TT
    5. Vaativa B (30/30 os) TT
    6. Vaativa B (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 17.15, 22. marraskuuta 2012

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Marz. (VRL-08157) - Demo's Remember Tinka 
    2. Marz. (VRL-08157) - Blackburns Bo Chablis 
    3. yersinio (VRL-06303) - Cultis v.d. Duren VH12-040-0082 
    4. Jjune (VRL-06640) - Taavilan Ruviisa VH12-018-1039 
    5. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti VH12-018-0507 
    6. misery. (VRL-01080) - Viehättävän Kimma
    7. Jjune (VRL-06640) - Lakean Tehiri VH11-018-1543
    8. davis (VRL-10105) - EP Valokki
    9. Alma (VRL-08691) - Cecil Elen
    10. Marz. (VRL-08157) - Water Curses WH
    11. Milja (VRL-00692) - Suprant Platinum
    12. yersinio (VRL-06303) - Duren Cailan VH11-040-0126
    13. Alma (VRL-08691) - Jefton's Ellema
    14. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763
    15. misery. (VRL-01080) - Milkan Safiiri
    16. Alma (VRL-08691) - Idris Mael
    17. Soneü (VRL-09386) - Fame's Fortunate VH12-027-0302
    18. Soneü (VRL-09386) - Foul Play Call BER
    19. davis (VRL-10105) - More Like O'Kįlasz
    20. davis (VRL-10105) - Koston Tinka
    21. Jjune (VRL-06640) - Toorin Husaus VH11-018-1542
    22. Susanna (VRL-03881) - Aino VH12-018-1237
    23. misery. (VRL-01080) - Moon Illusionisti
    24. Milja (VRL-00692) - Suprant Medusa
    25. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Oodi
    26. Susanna (VRL-03881) - Snowflake VH12-013-0036
    27. yersinio (VRL-06303) - Duren Opal VH11-040-0210
    28. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä VH12-018-0508
    29. Milja (VRL-00692) - Vampyyritar
    30. Soneü (VRL-09386) - Forward Fleur 
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - SH Ilon-Tähti VH12-018-0507 
    2. Milja (VRL-00692) - Suprant Platinum 
    3. davis (VRL-10105) - Malkamäen Resonanssi 
    4. Jjune (VRL-06640) - Huula La VH12-018-0992 
    5. Soneü (VRL-09386) - Tug of War Alone 
    6. yersinio (VRL-06303) - Cultis v.d. Duren VH12-040-0082
    7. misery. (VRL-01080) - Moon Illusionisti
    8. Soneü (VRL-09386) - Yafabel Fleur
    9. misery. (VRL-01080) - Milkan Safiiri
    10. Milja (VRL-00692) - Suprant Pepsi
    11. Marz. (VRL-08157) - Zrinja SIX
    12. Jjune (VRL-06640) - Maanan Ruska
    13. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Oodi
    14. Milja (VRL-00692) - Vampyyritar
    15. yersinio (VRL-06303) - Duren Cailan VH11-040-0126
    16. Marz. (VRL-08157) - Ester v.d. Duren
    17. Susanna (VRL-03881) - Snowflake VH12-013-0036
    18. Alma (VRL-08691) - Idris Mael
    19. davis (VRL-10105) - Cowslip
    20. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763
    21. Susanna (VRL-03881) - Aino VH12-018-1237
    22. Alma (VRL-08691) - Cecil Elen
    23. Soneü (VRL-09386) - Foul Play Call BER
    24. Alma (VRL-08691) - Jefton's Ellema
    25. davis (VRL-10105) - Tiitiäinen
    26. misery. (VRL-01080) - Viehättävän Kimma
    27. yersinio (VRL-06303) - Duren Opal VH11-040-0210
    28. Deanna (VRL-07383) - Mousetrap VH11-027-0209
    29. Pierre (VRL-10531) - Hallaniityn Ekaykä VH12-018-0508
    30. Jjune (VRL-06640) - Taikakuun R. Retale VH11-018-1544 
    
    
    
    Luokka 3, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. yersinio (VRL-06303) - Duren Taavet VH12-040-0091 
    2. Jjune (VRL-06640) - Neiti Routavaara 
    3. davis (VRL-10105) - Kaihomieli 
    4. Milja (VRL-00692) - Suprant La Sky VH12-031-0352 
    5. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Renee 
    6. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150
    7. Cery (VRL-02116) - H.S. Clifder VH12-035-0231
    8. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500
    9. misery. (VRL-01080) - Moon Minerva
    10. Susanna (VRL-03881) - GeishaPirata RED VH12-029-0165
    11. Riella (VRL-01744) - Mörkövaaran Ventteri
    12. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti VH12-018-0503
    13. Milja (VRL-00692) - Gogetthemtiger
    14. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
    15. yersinio (VRL-06303) - Otri VH11-040-0013
    16. Eveliina (VRL-00288) - Pennhurst Sovereign
    17. Alma (VRL-08691) - Väinölän Roxanne
    18. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Cassie
    19. Jjune (VRL-06640) - Taavilan Merius VH12-018-0990
    20. Alma (VRL-08691) - Breezy Diva
    21. misery. (VRL-01080) - Moon Mystiikka
    22. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz VH12-013-0049
    23. Deanna (VRL-07383) - Leonardo
    24. Cery (VRL-02116) - Labrinth VH12-035-0036
    25. Susanna (VRL-03881) - Väinölän Mirella VH12-029-0159
    26. Milja (VRL-00692) - Diktidor VH12-021-0191
    27. Cery (VRL-02116) - Galways Dai VH11-035-0125
    28. Jjune (VRL-06640) - Fiktion Merikeiju VH12-018-0991
    29. Alma (VRL-08691) - Breven Aura
    30. misery. (VRL-01080) - Moon Vauhkomieli 
    
    
    
    Luokka 4, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Deanna (VRL-07383) - Leonardo 
    2. Milja (VRL-00692) - Gogetthemtiger 
    3. Milja (VRL-00692) - Suprant La Sky VH12-031-0352 
    4. Susanna (VRL-03881) - Väinölän Mirella VH12-029-0159 
    5. misery. (VRL-01080) - Moon Vauhkomieli 
    6. Alma (VRL-08691) - Breven Aura
    7. Cery (VRL-02116) - Jefton's Ablach Emain VH12-027-0055
    8. Susanna (VRL-03881) - GeishaPirata RED VH12-029-0165
    9. Alma (VRL-08691) - Väinölän Roxanne
    10. Cery (VRL-02116) - Aidan Jam VH12-035-0023
    11. Milja (VRL-00692) - Diktidor VH12-021-0191
    12. yersinio (VRL-06303) - Otri VH11-040-0013
    13. Jjune (VRL-06640) - Taavilan Merius VH12-018-0990
    14. misery. (VRL-01080) - Moon Minerva
    15. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
    16. Pierre (VRL-10531) - Aavan Aulikki VH11-018-1150
    17. Jjune (VRL-06640) - Fiktion Merikeiju VH12-018-0991
    18. Pierre (VRL-10531) - Lakean Jatiriti VH12-018-0503
    19. misery. (VRL-01080) - Moon Mystiikka
    20. Alma (VRL-08691) - Breezy Diva
    21. Pierre (VRL-10531) - Kasinollan Risetti VH12-018-0500
    22. davis (VRL-10105) - Kaihomieli
    23. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Secret
    24. Jjune (VRL-06640) - Neiti Routavaara
    25. Riella (VRL-01744) - Ärripurri HUI VH06-018-5384
    26. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Vera
    27. Susanna (VRL-03881) - Houdini's Ethel Mirtz VH12-013-0049
    28. yersinio (VRL-06303) - Duren Taavet VH12-040-0091
    29. Cery (VRL-02116) - Aidan Robuck VH11-035-0248
    30. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Latína 
    
    
    
    Luokka 5, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Cery (VRL-02116) - Aidan Missed Land VH12-035-0188 
    2. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's I Believe VH12-013-0050 
    3. yersinio (VRL-06303) - Byremtos VH11-040-0011 
    4. misery. (VRL-01080) - Moon Velhopoika 
    5. Susanna (VRL-03881) - Shewana Belv VH12-013-0070 
    6. Jjune (VRL-06640) - Makeamielinen AR VH12-018-0995
    7. Jjune (VRL-06640) - Tiuran Wilhelmiina VH12-018-0996
    8. Alma (VRL-08691) - Annabelle ANW
    9. Jjune (VRL-06640) - Herr Koopponen VH12-018-0973
    10. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Lemmikki
    11. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Britney
    12. Eveliina (VRL-00288) - Houlland Honey
    13. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498
    14. misery. (VRL-01080) - Moon Sirius
    15. Cery (VRL-02116) - Adanné Interference VH05-035-3196
    16. Riella (VRL-01744) - Sarkasmin Routasydän VH06-018-5457
    17. Riella (VRL-01744) - Milkan Tosi-Tiina VH12-018-0967
    18. Alma (VRL-08691) - Octavio Luxus VH12-029-0142
    19. yersinio (VRL-06303) - Uilkje VH11-040-0035
    20. Alma (VRL-08691) - Painswick Gingerlimit VH12-029-0122
    21. misery. (VRL-01080) - My Mistake 'If
    22. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056
    23. Eveliina (VRL-00288) - Poniniemen Caressa
    24. Milja (VRL-00692) - Well-Paddacoit
    25. weem (VRL-02470) - Breezy Smurfette VH12-029-0167
    26. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593
    27. Milja (VRL-00692) - Mehtälän Halla VH12-018-0469
    28. yersinio (VRL-06303) - Sjuulke VH11-040-0037
    29. Cery (VRL-02116) - Aidan Shamin VH12-035-0004
    30. Riella (VRL-01744) - Aavan Ella VH12-018-1160 
    
    
    
    Luokka 6, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Susanna (VRL-03881) - Shewana Belv VH12-013-0070 
    2. weem (VRL-02470) - Breezy Smurfette VH12-029-0167 
    3. Pierre (VRL-10531) - Hallelujaa VH12-018-0498 
    4. yersinio (VRL-06303) - Byremtos VH11-040-0011 
    5. Jjune (VRL-06640) - Makeamielinen AR VH12-018-0995 
    6. Cery (VRL-02116) - Painswick Arman VH12-035-0037
    7. yersinio (VRL-06303) - Uilkje VH11-040-0035
    8. Pierre (VRL-10531) - Arvolaakson Helminauha VH12-018-0593
    9. Pierre (VRL-10531) - Huvin Sotamies-Seeti VH12-018-1056
    10. misery. (VRL-01080) - Moon Velhopoika
    11. Riella (VRL-01744) - Hugo Rikhard
    12. Riella (VRL-01744) - Viehättävän Resiina VH12-018-1159
    13. Jjune (VRL-06640) - Tiuran Wilhelmiina VH12-018-0996
    14. Cery (VRL-02116) - Tamtary SLC VH12-035-0024
    15. misery. (VRL-01080) - Moon Sirius
    16. Riella (VRL-01744) - Milkan Tosi-Tiina VH12-018-0967
    17. Cery (VRL-02116) - Aidan Raccahl VH12-035-0101
    18. Milja (VRL-00692) - Well-Paddacoit
    19. Alma (VRL-08691) - Breezy Jerrold
    20. Milja (VRL-00692) - Koivukujan Lemmikki
    21. Eveliina (VRL-00288) - Spellbound Mary
    22. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Burberry
    23. misery. (VRL-01080) - My Mistake 'If
    24. Eveliina (VRL-00288) - Väinölän Roksanda
    25. weem (VRL-02470) - Painswick Primo VH12-029-0204
    26. Jjune (VRL-06640) - Herr Koopponen VH12-018-0973
    27. Milja (VRL-00692) - Mehtälän Halla VH12-018-0469
    28. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's I Believe VH12-013-0050
    29. Alma (VRL-08691) - Damiana SLC
    30. yersinio (VRL-06303) - Sjuulke VH11-040-0037 
    

    Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!