KRJ'n alaiset koulukisat 10.04.2013

  • Kilpailupäivä: 10.04.2013, VIP 06.04.2013
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ34-40 tai jos haluat osallistua vain tähän kutsuun, otsikoksi KRJ34
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat

    1. helppo A (30/30 os) TT
    2. helppo A (30/30 os) TT
    3. vaativa B (30/30 os) TT
    4. vaativa B (30/30 os) TT
    5. vaativa A (30/30 os) TT
    6. Grand Prix (30/30 os) TT
    7. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 15.40, 23. maaliskuuta 2013

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo A (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC 
    2. Mitchie (VRL-01975) - Steffie Yowai VH11-029-0060 
    3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sikli VH13-018-0286 
    4. Mei Shiratori (VRL-00003) - Mewian Tristwch VH13-026-0116 
    5. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111 
    6. Ada (VRL-03880) - Luminella AK
    7. Zack (VRL-01221) - Fame's Danisha
    8. Riella (VRL-01744) - Hurmuri VH11-018-0389
    9. Zack (VRL-01221) - Naz Fonaji
    10. Roo (VRL-12617) - Pocock Low
    11. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
    12. Riella (VRL-01744) - Haavelaakson Tuutori VH11-018-1501
    13. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
    14. minttu (VRL-10261) - Cadence BER
    15. Zack (VRL-01221) - Iana Zeem
    16. Mariella (VRL-02189) - Killroy Honey VH12-029-0221
    17. Maggie (VRL-12579) - CLD Gentleman Coronation VH05-012-0130
    18. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
    19. Mei Shiratori (VRL-00003) - Tihu-Vihulainen VH13-018-0340
    20. Roo (VRL-12617) - Aidan Honey Bee
    21. Mei Shiratori (VRL-00003) - Rhoswen Aisha VH11-026-0330
    22. Miltsu (VRL-05564) - Utopian Maya VH12-057-0021
    23. Maggie (VRL-12579) - Felicia RHS VH13-066-0004
    24. Mitchie (VRL-01975) - T.H. Velvet VH01-027-1026
    25. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
    26. Miltsu (VRL-05564) - Ründaja Viga EST VH13-060-0001
    27. Roo (VRL-12617) - Sakastin Luikuri
    28. Mariella (VRL-02189) - Roulette VH13-027-0012
    29. Mitchie (VRL-01975) - Cloud Valencia VH11-023-0049
    30. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano 
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Mitchie (VRL-01975) - Steffie Yowai VH11-029-0060 
    2. Riella (VRL-01744) - Kajon Hervertti 
    3. Riella (VRL-01744) - Fame's Annabel VH12-027-0092 
    4. Mitchie (VRL-01975) - Fender DEC VH05-029-5865 
    5. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111 
    6. Maggie (VRL-12579) - CLD Gentleman Coronation VH05-012-0130
    7. Mei Shiratori (VRL-00003) - Tihu-Vihulainen VH13-018-0340
    8. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
    9. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sikli VH13-018-0286
    10. Mei Shiratori (VRL-00003) - Mewian Tristwch VH13-026-0116
    11. Mariella (VRL-02189) - Roulette VH13-027-0012
    12. Roo (VRL-12617) - Mishra Hexen VH12-029-0357
    13. Ada (VRL-03880) - Luminella AK
    14. Mariella (VRL-02189) - Killroy Honey VH12-029-0221
    15. Miltsu (VRL-05564) - Adane VH12-093-0029
    16. Miltsu (VRL-05564) - Ivar Also VH12-046-0114
    17. Miltsu (VRL-05564) - Aldos Feodor VH12-061-0019
    18. Roo (VRL-12617) - Breezy Neomerle VH11-029-0301
    19. minttu (VRL-10261) - Cadence BER
    20. Maggie (VRL-12579) - Felicia RHS VH13-066-0004
    21. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano
    22. Riella (VRL-01744) - Aidan Cailean
    23. Zack (VRL-01221) - Naz Fonaji
    24. Mei Shiratori (VRL-00003) - Rhoswen Aisha VH11-026-0330
    25. Zack (VRL-01221) - Fame's Danisha
    26. Roo (VRL-12617) - Sissie of Krofnock VH12-029-0150
    27. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC
    28. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
    29. Zack (VRL-01221) - Iana Zeem
    30. Mitchie (VRL-01975) - Cloud Valencia VH11-023-0049 
    
    
    
    Luokka 3, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Roo (VRL-12617) - HRU Hulivili VH04-018-6344 
    2. Mitchie (VRL-01975) - Bye Zereine VH04-035-2072 
    3. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 
    4. Ada (VRL-03880) - Vienovalkea AK VH12-018-0002 
    5. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape 
    6. Ada (VRL-03880) - Lemminkäinen AK VH11-018-0877
    7. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
    8. Ada (VRL-03880) - Snowden PB VH12-023-0083
    9. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Glenna VH13-026-0080
    10. apiljavanilja (VRL-02083) - Kiryana Solo
    11. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Deanette
    12. Miltsu (VRL-05564) - Mignon Rewa ox VH11-003-0638
    13. Roo (VRL-12617) - Rajattoman Selma
    14. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
    15. Roo (VRL-12617) - Milkan Leija VH13-018-0123
    16. Sirena (VRL-12148) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358
    17. Pierre (VRL-10531) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
    18. Miltsu (VRL-05564) - Paranoid Rewa VH12-218-0005
    19. apiljavanilja (VRL-02083) - Metsäkartanon Soma
    20. Miltsu (VRL-05564) - Breezy Olivera VH11-035-0146
    21. Mariella (VRL-02189) - GH's Bryson
    22. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
    23. Zack (VRL-01221) - Oybama Ratqhien
    24. apiljavanilja (VRL-02083) - Diega's Bronco
    25. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
    26. Zack (VRL-01221) - Arrivederz
    27. Mariella (VRL-02189) - Kuuramaan Kultakavio
    28. Zack (VRL-01221) - Dalovedie
    29. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
    30. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley 
    
    
    
    Luokka 4, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Roo (VRL-12617) - Rajattoman Selma 
    2. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Galeel VH12-003-0902 
    4. Zack (VRL-01221) - Arrivederz 
    5. Mitchie (VRL-01975) - Bye Zereine VH04-035-2072 
    6. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Saraid VH13-026-0081
    7. apiljavanilja (VRL-02083) - Diega's Bronco
    8. Pierre (VRL-10531) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
    9. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278
    10. Mariella (VRL-02189) - Kuuramaan Kultakavio
    11. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
    12. Zack (VRL-01221) - Oybama Ratqhien
    13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
    14. Ada (VRL-03880) - Snowden PB VH12-023-0083
    15. Miltsu (VRL-05564) - I Don't Dance Rewa
    16. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona
    17. Miltsu (VRL-05564) - Carrlet Rewa xx VH11-006-0156
    18. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus
    19. Zack (VRL-01221) - Dalovedie
    20. Mariella (VRL-02189) - GH's Bryson
    21. Ada (VRL-03880) - Vienovalkea AK VH12-018-0002
    22. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
    23. Ada (VRL-03880) - Lemminkäinen AK VH11-018-0877
    24. Roo (VRL-12617) - Moon Lupaus VH13-018-0305
    25. apiljavanilja (VRL-02083) - Hiprakan Jerkko
    26. Sirena (VRL-12148) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358
    27. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
    28. apiljavanilja (VRL-02083) - Metsäkartanon Soma
    29. Roo (VRL-12617) - Berry Picker
    30. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757 
    
    
    
    Luokka 5, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Mitchie (VRL-01975) - Adanné Vegas VH06-035-2159 
    2. Miltsu (VRL-05564) - Skywalker VH11-010-0014 
    3. Zack (VRL-01221) - Vardemer 
    4. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen 
    5. Roo (VRL-12617) - Glimlachen 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    7. Roo (VRL-12617) - Arvolaakson Riski VH13-018-0309
    8. Takku (VRL-02782) - Naima 2782
    9. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    10. Zack (VRL-01221) - Ilyidger
    11. Sirena (VRL-12148) - Colby VH13-044-0030
    12. Riitsu (VRL-10749) - Hawk of the Wind
    13. Zack (VRL-01221) - Rhazca
    14. Sirena (VRL-12148) - Percy Davis VH13-044-0027
    15. Pierre (VRL-10531) - As You Were VH13-043-0014
    16. apiljavanilja (VRL-02083) - Kiryana Solo
    17. Takku (VRL-02782) - Lendav Taldrik 2782
    18. Ada (VRL-03880) - Stalag Luft VH11-203-0003
    19. Maggie (VRL-12579) - Bridegroom Heavenly II VH13-031-0040
    20. Takku (VRL-02782) - Messa 2782
    21. Riitsu (VRL-10749) - Cango Krida
    22. Riella (VRL-01744) - Pipesmoker GER
    23. Maggie (VRL-12579) - Crevasse PM
    24. Maggie (VRL-12579) - Barnabás 'If
    25. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    26. apiljavanilja (VRL-02083) - Hiprakan Jerkko
    27. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
    28. Mariella (VRL-02189) - Kanootin Fubba VH12-018-1147
    29. Riella (VRL-01744) - Alecto
    30. Ada (VRL-03880) - Laurent VH12-031-0266 
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Tinz. (VRL-01824) - Simply Movement 
    2. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240 
    3. Roo (VRL-12617) - Razia Hexen 
    4. Tinz. (VRL-01824) - Ethan ’If 
    5. Maggie (VRL-12579) - Florella Vic BER 
    6. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
    7. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Venetia
    8. Tinz. (VRL-01824) - Black Comet
    9. Riella (VRL-01744) - White Mabel
    10. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Say Susurrus
    11. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    12. Sirena (VRL-12148) - Wildfee
    13. Miltsu (VRL-05564) - Homecoming HRW VH04-031-3836
    14. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
    15. Mariis (VRL-12176) - Blossom Arson VH13-011-0155
    16. apiljavanilja (VRL-02083) - Cranna Sraxel CC
    17. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
    18. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Ramzey
    19. Maggie (VRL-12579) - Arlinda Palmira
    20. Mariis (VRL-12176) - Black Dameon PB VH13-011-0154
    21. Miltsu (VRL-05564) - Aphrodite's Lullaby VH12-031-0560
    22. Riitsu (VRL-10749) - Destroid Utopia HILL!
    23. Maggie (VRL-12579) - Infektino Knife HILL! VH13-044-0066
    24. Mariis (VRL-12176) - Burned Steps F VH13-031-0144
    25. apiljavanilja (VRL-02083) - Opinegill Jra
    26. Roo (VRL-12617) - Beáta 'If
    27. Takku (VRL-02782) - Hiekan Sobey VH11-031-0203
    28. Sirena (VRL-12148) - Blaeja CTN VH13-044-0036
    29. apiljavanilja (VRL-02083) - Cadillac
    30. Sirena (VRL-12148) - Ornithorynque 
    
    
    
    Luokka 7, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Sirena (VRL-12148) - Blaeja CTN VH13-044-0036 
    2. Maggie (VRL-12579) - Infektino Knife HILL! VH13-044-0066 
    3. Riitsu (VRL-10749) - Destroid Utopia HILL! 
    4. Roo (VRL-12617) - Beáta 'If 
    5. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Say Susurrus 
    6. Maggie (VRL-12579) - Florella Vic BER
    7. Miltsu (VRL-05564) - Kangaroo Sack RSC VH11-031-0546
    8. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    9. Takku (VRL-02782) - Hiekan Sobey VH11-031-0203
    10. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Ramzey
    11. Tinz. (VRL-01824) - Ethan ’If
    12. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    13. Tinz. (VRL-01824) - Simply Movement
    14. Riella (VRL-01744) - White Mabel
    15. Maggie (VRL-12579) - Arlinda Palmira
    16. Roo (VRL-12617) - Razia Hexen
    17. Tinz. (VRL-01824) - Black Comet
    18. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
    19. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
    20. Mariis (VRL-12176) - Black Dameon PB VH13-011-0154
    21. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    22. apiljavanilja (VRL-02083) - Opinegill Jra
    23. Mariis (VRL-12176) - Blossom Arson VH13-011-0155
    24. Mariis (VRL-12176) - Burned Steps F VH13-031-0144
    25. apiljavanilja (VRL-02083) - Cranna Sraxel CC
    26. apiljavanilja (VRL-02083) - Cadillac
    27. Sirena (VRL-12148) - Wildfee
    28. Sirena (VRL-12148) - Ornithorynque
    29. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    30. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Venetia 
    
    

  • Ulkoasun © Eevasd - Koodauksen © Vanja - Ulkoasun kuvien © Ram.