KRJ'n alaiset koulukisat 11.04.2013

  • Kilpailupäivä: 11.04.2013, VIP 06.04.2013
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

    Rajoitukset

  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ34-40 tai jos haluat osallistua vain tähän kutsuun, otsikoksi KRJ35
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat

    1. helppo A (30/30 os) TT
    2. helppo A (30/30 os) TT
    3. vaativa B (30/30 os) TT
    4. vaativa B (30/30 os) TT
    5. vaativa A (30/30 os) TT
    6. Grand Prix (30/30 os) TT
    7. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 15.40, 23. maaliskuuta 2013

    Osallistujat

    Luokka 1, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Ada (VRL-03880) - Luminella AK 
    2. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC 
    3. Roo (VRL-12617) - Aidan Honey Bee 
    4. Maggie (VRL-12579) - CLD Gentleman Coronation VH05-012-0130 
    5. Roo (VRL-12617) - Sakastin Luikuri 
    6. Mariella (VRL-02189) - Killroy Honey VH12-029-0221
    7. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano
    8. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sikli VH13-018-0286
    9. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
    10. Miltsu (VRL-05564) - Ründaja Viga EST VH13-060-0001
    11. Miltsu (VRL-05564) - Utopian Maya VH12-057-0021
    12. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
    13. Mariella (VRL-02189) - Roulette VH13-027-0012
    14. Mitchie (VRL-01975) - Cloud Valencia VH11-023-0049
    15. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
    16. Zack (VRL-01221) - Fame's Danisha
    17. Riella (VRL-01744) - Hurmuri VH11-018-0389
    18. Mitchie (VRL-01975) - T.H. Velvet VH01-027-1026
    19. Riella (VRL-01744) - Haavelaakson Tuutori VH11-018-1501
    20. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
    21. Maggie (VRL-12579) - Felicia RHS VH13-066-0004
    22. Mei Shiratori (VRL-00003) - Tihu-Vihulainen VH13-018-0340
    23. Mei Shiratori (VRL-00003) - Rhoswen Aisha VH11-026-0330
    24. minttu (VRL-10261) - Cadence BER
    25. Roo (VRL-12617) - Pocock Low
    26. Zack (VRL-01221) - Naz Fonaji
    27. Mitchie (VRL-01975) - Steffie Yowai VH11-029-0060
    28. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
    29. Zack (VRL-01221) - Iana Zeem
    30. Mei Shiratori (VRL-00003) - Mewian Tristwch VH13-026-0116 
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Mariella (VRL-02189) - Killroy Honey VH12-029-0221 
    2. Roo (VRL-12617) - Sissie of Krofnock VH12-029-0150 
    3. Mitchie (VRL-01975) - Steffie Yowai VH11-029-0060 
    4. Maggie (VRL-12579) - CLD Gentleman Coronation VH05-012-0130 
    5. Mei Shiratori (VRL-00003) - Rhoswen Aisha VH11-026-0330 
    6. Zack (VRL-01221) - Naz Fonaji
    7. Mei Shiratori (VRL-00003) - Mewian Tristwch VH13-026-0116
    8. Roo (VRL-12617) - Mishra Hexen VH12-029-0357
    9. Miltsu (VRL-05564) - Ivar Also VH12-046-0114
    10. Miltsu (VRL-05564) - Adane VH12-093-0029
    11. minttu (VRL-10261) - Cadence BER
    12. Riella (VRL-01744) - Kajon Hervertti
    13. Riella (VRL-01744) - Fame's Annabel VH12-027-0092
    14. Maggie (VRL-12579) - Felicia RHS VH13-066-0004
    15. Pierre (VRL-10531) - Viehättävän Haipakka VH11-018-1180
    16. Mitchie (VRL-01975) - Cloud Valencia VH11-023-0049
    17. Mei Shiratori (VRL-00003) - Tihu-Vihulainen VH13-018-0340
    18. Riella (VRL-01744) - Aidan Cailean
    19. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Sikli VH13-018-0286
    20. Zack (VRL-01221) - Iana Zeem
    21. Mariella (VRL-02189) - Roulette VH13-027-0012
    22. Ada (VRL-03880) - Luminella AK
    23. Zack (VRL-01221) - Fame's Danisha
    24. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
    25. Pierre (VRL-10531) - Äs Äs ILO VH13-018-0287
    26. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano
    27. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC
    28. Miltsu (VRL-05564) - Aldos Feodor VH12-061-0019
    29. Mitchie (VRL-01975) - Fender DEC VH05-029-5865
    30. Roo (VRL-12617) - Breezy Neomerle VH11-029-0301 
    
    
    
    Luokka 3, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Ada (VRL-03880) - Lemminkäinen AK VH11-018-0877 
    2. Zack (VRL-01221) - Arrivederz 
    3. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Deanette 
    4. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757 
    5. apiljavanilja (VRL-02083) - Diega's Bronco 
    6. Ada (VRL-03880) - Snowden PB VH12-023-0083
    7. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley
    8. apiljavanilja (VRL-02083) - Metsäkartanon Soma
    9. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278
    10. Zack (VRL-01221) - Oybama Ratqhien
    11. Sirena (VRL-12148) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358
    12. Roo (VRL-12617) - HRU Hulivili VH04-018-6344
    13. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Glenna VH13-026-0080
    14. Mitchie (VRL-01975) - Bye Zereine VH04-035-2072
    15. Mariella (VRL-02189) - GH's Bryson
    16. Roo (VRL-12617) - Rajattoman Selma
    17. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
    18. Mariella (VRL-02189) - Kuuramaan Kultakavio
    19. Miltsu (VRL-05564) - Paranoid Rewa VH12-218-0005
    20. Pierre (VRL-10531) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
    21. Ada (VRL-03880) - Vienovalkea AK VH12-018-0002
    22. Miltsu (VRL-05564) - Breezy Olivera VH11-035-0146
    23. Miltsu (VRL-05564) - Mignon Rewa ox VH11-003-0638
    24. Zack (VRL-01221) - Dalovedie
    25. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
    26. Roo (VRL-12617) - Milkan Leija VH13-018-0123
    27. apiljavanilja (VRL-02083) - Kiryana Solo
    28. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
    29. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
    30. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
    
    
    
    Luokka 4, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Belvinen Rampula VH07-018-0278 
    2. Ada (VRL-03880) - Lemminkäinen AK VH11-018-0877 
    3. Ada (VRL-03880) - Vienovalkea AK VH12-018-0002 
    4. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus 
    5. apiljavanilja (VRL-02083) - Diega's Bronco 
    6. Pierre (VRL-10531) - Sirun Psykiatri VH12-018-0369
    7. Miltsu (VRL-05564) - Galeel VH12-003-0902
    8. Zack (VRL-01221) - Dalovedie
    9. Ada (VRL-03880) - Snowden PB VH12-023-0083
    10. Zack (VRL-01221) - Oybama Ratqhien
    11. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Callahan VH13-026-0054
    12. Zack (VRL-01221) - Arrivederz
    13. apiljavanilja (VRL-02083) - Metsäkartanon Soma
    14. Mariella (VRL-02189) - GH's Bryson
    15. Mariella (VRL-02189) - Kuuramaan Kultakavio
    16. Roo (VRL-12617) - Moon Lupaus VH13-018-0305
    17. Roo (VRL-12617) - Berry Picker
    18. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
    19. Sirena (VRL-12148) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358
    20. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
    21. Roo (VRL-12617) - Rajattoman Selma
    22. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
    23. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona
    24. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
    25. Miltsu (VRL-05564) - Carrlet Rewa xx VH11-006-0156
    26. Mei Shiratori (VRL-00003) - Heinämäen Lohtu VH11-018-1536
    27. Mitchie (VRL-01975) - Bye Zereine VH04-035-2072
    28. Miltsu (VRL-05564) - I Don't Dance Rewa
    29. Mei Shiratori (VRL-00003) - Penrhyn Blaidd Saraid VH13-026-0081
    30. apiljavanilja (VRL-02083) - Hiprakan Jerkko 
    
    
    
    Luokka 5, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Zack (VRL-01221) - Rhazca 
    2. Riitsu (VRL-10749) - Hawk of the Wind 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Skywalker VH11-010-0014 
    4. Mariella (VRL-02189) - Kanootin Fubba VH12-018-1147 
    5. Sirena (VRL-12148) - Colby VH13-044-0030 
    6. Ada (VRL-03880) - Laurent VH12-031-0266
    7. apiljavanilja (VRL-02083) - Hiprakan Jerkko
    8. Ada (VRL-03880) - Stalag Luft VH11-203-0003
    9. Sirena (VRL-12148) - Percy Davis VH13-044-0027
    10. Riitsu (VRL-10749) - Cango Krida
    11. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    12. Roo (VRL-12617) - Glimlachen
    13. Zack (VRL-01221) - Ilyidger
    14. Zack (VRL-01221) - Vardemer
    15. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    16. Takku (VRL-02782) - Naima 2782
    17. Takku (VRL-02782) - Messa 2782
    18. Mitchie (VRL-01975) - Adanné Vegas VH06-035-2159
    19. Riella (VRL-01744) - Pipesmoker GER
    20. Takku (VRL-02782) - Lendav Taldrik 2782
    21. Roo (VRL-12617) - Arvolaakson Riski VH13-018-0309
    22. apiljavanilja (VRL-02083) - Kiryana Solo
    23. Maggie (VRL-12579) - Barnabás 'If
    24. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    25. Maggie (VRL-12579) - Crevasse PM
    26. Maggie (VRL-12579) - Bridegroom Heavenly II VH13-031-0040
    27. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen
    28. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
    29. Pierre (VRL-10531) - As You Were VH13-043-0014
    30. Riella (VRL-01744) - Alecto 
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Mariis (VRL-12176) - Blossom Arson VH13-011-0155 
    2. Sirena (VRL-12148) - Ornithorynque 
    3. apiljavanilja (VRL-02083) - Cadillac 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Homecoming HRW VH04-031-3836 
    5. Takku (VRL-02782) - Hiekan Sobey VH11-031-0203 
    6. Tinz. (VRL-01824) - Ethan ’If
    7. Sirena (VRL-12148) - Wildfee
    8. Sirena (VRL-12148) - Blaeja CTN VH13-044-0036
    9. Miltsu (VRL-05564) - Aphrodite's Lullaby VH12-031-0560
    10. Tinz. (VRL-01824) - Simply Movement
    11. Mariis (VRL-12176) - Burned Steps F VH13-031-0144
    12. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
    13. Roo (VRL-12617) - Razia Hexen
    14. Roo (VRL-12617) - Beáta 'If
    15. apiljavanilja (VRL-02083) - Cranna Sraxel CC
    16. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
    17. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
    18. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    19. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Venetia
    20. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Ramzey
    21. Riitsu (VRL-10749) - Destroid Utopia HILL!
    22. Maggie (VRL-12579) - Arlinda Palmira
    23. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
    24. Maggie (VRL-12579) - Florella Vic BER
    25. Tinz. (VRL-01824) - Black Comet
    26. apiljavanilja (VRL-02083) - Opinegill Jra
    27. Riella (VRL-01744) - White Mabel
    28. Maggie (VRL-12579) - Infektino Knife HILL! VH13-044-0066
    29. Mariis (VRL-12176) - Black Dameon PB VH13-011-0154
    30. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Say Susurrus 
    
    
    
    Luokka 7, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Tinz. (VRL-01824) - Black Comet 
    2. Roo (VRL-12617) - Razia Hexen 
    3. Mariis (VRL-12176) - Black Dameon PB VH13-011-0154 
    4. Riitsu (VRL-10749) - Destroid Utopia HILL! 
    5. Mariis (VRL-12176) - Burned Steps F VH13-031-0144 
    6. Sirena (VRL-12148) - Blaeja CTN VH13-044-0036
    7. Riella (VRL-01744) - White Mabel
    8. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
    9. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Venetia
    10. Sirena (VRL-12148) - Wildfee
    11. Maggie (VRL-12579) - Arlinda Palmira
    12. Sirena (VRL-12148) - Ornithorynque
    13. Tinz. (VRL-01824) - Simply Movement
    14. Mariis (VRL-12176) - Blossom Arson VH13-011-0155
    15. Maggie (VRL-12579) - Florella Vic BER
    16. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    17. Takku (VRL-02782) - Hiekan Sobey VH11-031-0203
    18. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Ramzey
    19. apiljavanilja (VRL-02083) - Opinegill Jra
    20. Roo (VRL-12617) - Beáta 'If
    21. Maggie (VRL-12579) - Infektino Knife HILL! VH13-044-0066
    22. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    23. apiljavanilja (VRL-02083) - Cadillac
    24. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
    25. Miltsu (VRL-05564) - Kangaroo Sack RSC VH11-031-0546
    26. Halcyon Dressage (VRL-04477) - Say Susurrus
    27. apiljavanilja (VRL-02083) - Cranna Sraxel CC
    28. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    29. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    30. Tinz. (VRL-01824) - Ethan ’If 
    
    

  • Ulkoasun © Eevasd - Koodauksen © Vanja - Ulkoasun kuvien © Ram.