KRJ'n alaiset koulukisat 16.06.2013
  • Kilpailupäivä: 16.06.2013, VIP 13.06.2013
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ46-50 (tai KRJ46)
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os)
    2. helppo B (30/30 os)
    3. helppo A (30/30 os)
    4. vaativa A (30/30 os)
    5. intermediate II (30/30 os)
    6. Grand Prix (30/30 os)

    Päivitetty klo 14.56, 1. kesäkuuta 2013

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Katri S. (VRL-00993) - Metallic Starfire VH06-017-7629 
    2. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336 
    3. Pierre (VRL-10531) - Taavilan Rimallus VH13-018-0469 
    4. Taru (VRL-01980) - Jawahir Yusue VH13-003-0150 
    5. Viona (VRL-07600) - Tuulen Pihlamarja 
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
    7. Miltsu (VRL-05564) - Zarina GO VH12-061-0013
    8. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Hallanvaara VH13-018-0641
    10. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483
    11. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047
    12. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls
    13. Miltsu (VRL-05564) - VK Teddy Bear VH11-017-0694
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Voitonriemu VH13-018-0092
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
    16. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
    17. Katri S. (VRL-00993) - Aelton LAC VH13-024-0078
    18. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059
    19. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080
    20. Viona (VRL-07600) - Mörkövaaran Muska
    21. Miltsu (VRL-05564) - Scarface VH12-046-0129
    22. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
    23. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
    24. Katri S. (VRL-00993) - Rhegenant Nuk
    25. Viona (VRL-07600) - Naavaneito
    26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    27. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    28. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079
    29. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049
    30. misery. (VRL-01080) - Noviisin Ruuvari
    
    
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049 
    2. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030 
    5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tessa VH13-018-0662 
    6. Juli (VRL-07270) - Koston Elovena VH11-018-0303
    7. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080
    8. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    9. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien
    10. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    11. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001
    12. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Pella VH13-018-0497
    13. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059
    14. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    15. Katri S. (VRL-00993) - Cleonardo Yozora VH12-017-0559
    16. Katri S. (VRL-00993) - Dark Cocoon Crow VH12-017-0506
    17. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Serafiina VH13-018-0618
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ilmari
    20. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    21. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    22. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047
    23. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    24. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
    25. Katri S. (VRL-00993) - Tuhkimotar FIN
    26. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074
    27. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336
    28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    29. Miltsu (VRL-05564) - Edmund KH VH12-017-0708
    30. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    
    
    
    
    Luokka 3, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkijärvi VH13-018-0400 
    2. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Pihla VH13-018-0470 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Adane VH12-093-0029 
    4. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni VH11-018-1103 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Harhakuvitelma VH13-018-0273 
    6. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
    7. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Tiituliina VH12-018-0380
    8. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    9. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    10. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien
    11. Miltsu (VRL-05564) - Utopian Maya VH12-057-0021
    12. Katri S. (VRL-00993) - Jackstraw v. Moons VH13-017-0293
    13. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Patajätkä VH13-018-0520
    15. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    16. Miltsu (VRL-05564) - Ivar Also VH12-046-0114
    17. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    18. Pierre (VRL-10531) - Hinni's Freak of Nature
    19. Milja (VRL-00692) - Virili
    20. Juli (VRL-07270) - Harharetken Unisirppi VH11-018-1202
    21. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    22. Milja (VRL-00692) - Aavan Senni
    23. Juli (VRL-07270) - Koston Tähtikuvio VH11-018-0964
    24. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    25. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360
    26. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    27. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074
    28. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
    29. Milja (VRL-00692) - AH Hippunen
    30. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
    
    
    
    
    Luokka 4, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046 
    2. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050 
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Kieveli 
    4. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643 
    5. Viona (VRL-07600) - GH's Civil 
    6. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
    7. Juli (VRL-07270) - Keinumäen Satuprinsessa VH11-018-0965
    8. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    9. Viona (VRL-07600) - Susikallion Derby
    10. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
    11. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    12. Juli (VRL-07270) - Halipula HUI VH11-018-0966
    13. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX
    14. Lissu T. (VRL-12701) - Tesla Coil
    15. Madelyn (VRL-01052) - Fiktion Pirella VH11-018-1502
    16. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    17. Miltsu (VRL-05564) - Skywalker VH11-010-0014
    18. Crimis (VRL-10480) - Honung Fjant
    19. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    20. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu
    21. Juli (VRL-07270) - Wuorelan Kornetti VH11-018-1364
    22. Crimis (VRL-10480) - Ganador del Mundial VH12-012-0100
    23. Katri S. (VRL-00993) - Taavilan Rällättäjä VH13-018-0489
    24. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    25. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009
    26. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
    27. Katri S. (VRL-00993) - Madelynn Sca
    28. Katri S. (VRL-00993) - Hiprakan Kaunokainen VH13-018-0375
    29. Kics (VRL-05293) - Kics Daredevil
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Kehveli
    
    
    
    
    Luokka 5, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077 
    2. misery. (VRL-01080) - Juanita 'If 
    3. Hexx (VRL-11106) - Unknown Warrior 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Dalton Sca VH12-031-0386 
    5. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003 
    6. kaito (VRL-08463) - Tosped Dey
    7. Taru (VRL-01980) - Fenomenal SdGER VH11-011-0089
    8. misery. (VRL-01080) - Sonja Hortensia
    9. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
    10. Viona (VRL-07600) - Rhomanos II
    11. Crimis (VRL-10480) - Electrolyze Krypton
    12. feiarth (VRL-06389) - Mergus serrator VH13-109-0008
    13. Taru (VRL-01980) - Hiekan Edzard VH11-031-0201
    14. feiarth (VRL-06389) - Orchis morio VH13-109-0002
    15. misery. (VRL-01080) - Rosalía 'If
    16. kaito (VRL-08463) - Pirahna SIX
    17. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
    18. kaito (VRL-08463) - Opion Sturm
    19. Crimis (VRL-10480) - Ramsester
    20. Crimis (VRL-10480) - Counterstrike
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Bloody Big Head
    22. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    23. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    24. Lissu T. (VRL-12701) - 4th Dimension
    25. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon
    26. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
    27. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
    28. Taru (VRL-01980) - TuuHa's Eminent VH11-013-0071
    29. feiarth (VRL-06389) - Hirundo rustica VH13-109-0005
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Killjoy Killroy
    
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Katri S. (VRL-00993) - Atlantis YAM! VH12-021-0411 
    2. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022 
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Jaspis F VH13-021-0089 
    4. Taru (VRL-01980) - Caelan Yest 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Kangaroo Sack RSC VH11-031-0546 
    6. Crimis (VRL-10480) - Smokahontas
    7. feiarth (VRL-06389) - Milvus migrans FEI VH13-109-0015
    8. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    9. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    10. misery. (VRL-01080) - Loránd Kalászról
    11. suba (VRL-12468) - White Nemesis VH13-031-0098
    12. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    13. Crimis (VRL-10480) - Caribou Hexen VH12-021-0415
    14. kaito (VRL-08463) - Pumpkin v.d. Gafaar
    15. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    16. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    17. Crimis (VRL-10480) - Damian GS
    18. Katri S. (VRL-00993) - Rhodeland
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Shocktherapy Twist VH13-021-0180
    20. Lissu T. (VRL-12701) - GW Adlerfeder VH13-011-0169
    21. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    22. misery. (VRL-01080) - Clairvoyant 'If
    23. kaito (VRL-08463) - Toy Soldier
    24. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon
    25. kaito (VRL-08463) - Trevor 726
    26. Ricky (VRL-10328) - Eternal Twister
    27. Katri S. (VRL-00993) - Noah LeMarx VH13-121-0001
    28. Taru (VRL-01980) - Georgina O'Kalász VH12-011-0387
    29. Taru (VRL-01980) - Channing Yest
    30. misery. (VRL-01080) - Damn Liar 'If