KRJ'n alaiset koulukisat 19.06.2013
  • Kilpailupäivä: 19.06.2013, VIP 13.06.2013
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ46-50 (tai KRJ49)
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os)
    2. helppo B (30/30 os)
    3. helppo A (30/30 os)
    4. vaativa A (30/30 os)
    5. intermediate II (30/30 os)
    6. Grand Prix (30/30 os)

    Päivitetty klo 14.56, 1. kesäkuuta 2013

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Scarface VH12-046-0129 
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391 
    3. Katri S. (VRL-00993) - Rhegenant Nuk 
    4. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483 
    5. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047 
    6. Viona (VRL-07600) - Naavaneito
    7. Katri S. (VRL-00993) - Metallic Starfire VH06-017-7629
    8. Viona (VRL-07600) - Tuulen Pihlamarja
    9. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
    10. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059
    11. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079
    12. Miltsu (VRL-05564) - VK Teddy Bear VH11-017-0694
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Hallanvaara VH13-018-0641
    14. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
    15. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080
    16. Taru (VRL-01980) - Jawahir Yusue VH13-003-0150
    17. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049
    18. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336
    19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Voitonriemu VH13-018-0092
    20. Katri S. (VRL-00993) - Aelton LAC VH13-024-0078
    21. Pierre (VRL-10531) - Taavilan Rimallus VH13-018-0469
    22. Viona (VRL-07600) - Mörkövaaran Muska
    23. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001
    24. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
    26. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls
    27. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    28. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
    29. misery. (VRL-01080) - Noviisin Ruuvari
    30. Miltsu (VRL-05564) - Zarina GO VH12-061-0013
    
    
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080 
    2. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien 
    3. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Tuhkimotar FIN 
    5. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001 
    6. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047
    7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ilmari
    8. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    9. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079
    10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tessa VH13-018-0662
    11. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059
    12. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    13. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
    14. Juli (VRL-07270) - Koston Elovena VH11-018-0303
    15. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
    16. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    17. Katri S. (VRL-00993) - Cleonardo Yozora VH12-017-0559
    18. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Pella VH13-018-0497
    19. Miltsu (VRL-05564) - Edmund KH VH12-017-0708
    20. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074
    21. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Serafiina VH13-018-0618
    23. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    24. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336
    25. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    26. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341
    27. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    28. Katri S. (VRL-00993) - Dark Cocoon Crow VH12-017-0506
    29. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    30. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    
    
    
    
    Luokka 3, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Tiituliina VH12-018-0380 
    2. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360 
    3. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Jackstraw v. Moons VH13-017-0293 
    5. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001 
    6. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    7. Pierre (VRL-10531) - Hinni's Freak of Nature
    8. Milja (VRL-00692) - AH Hippunen
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkijärvi VH13-018-0400
    10. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074
    11. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
    12. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Patajätkä VH13-018-0520
    13. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    14. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni VH11-018-1103
    15. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    16. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien
    17. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    18. Miltsu (VRL-05564) - Utopian Maya VH12-057-0021
    19. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Pihla VH13-018-0470
    20. Miltsu (VRL-05564) - Adane VH12-093-0029
    21. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    22. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Harhakuvitelma VH13-018-0273
    24. Juli (VRL-07270) - Koston Tähtikuvio VH11-018-0964
    25. Juli (VRL-07270) - Harharetken Unisirppi VH11-018-1202
    26. Miltsu (VRL-05564) - Ivar Also VH12-046-0114
    27. Milja (VRL-00692) - Aavan Senni
    28. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    29. Milja (VRL-00692) - Virili
    30. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    
    
    
    
    Luokka 4, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Madelyn (VRL-01052) - Fiktion Pirella VH11-018-1502 
    2. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050 
    3. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Madelynn Sca 
    5. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009 
    6. Juli (VRL-07270) - Keinumäen Satuprinsessa VH11-018-0965
    7. Katri S. (VRL-00993) - Taavilan Rällättäjä VH13-018-0489
    8. Kics (VRL-05293) - Kics Daredevil
    9. Viona (VRL-07600) - GH's Civil
    10. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Tesla Coil
    12. Juli (VRL-07270) - Wuorelan Kornetti VH11-018-1364
    13. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
    14. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
    15. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    16. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    17. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    18. Crimis (VRL-10480) - Ganador del Mundial VH12-012-0100
    19. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
    20. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX
    21. Katri S. (VRL-00993) - Hiprakan Kaunokainen VH13-018-0375
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Kieveli
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Kehveli
    24. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
    25. Viona (VRL-07600) - Susikallion Derby
    26. Crimis (VRL-10480) - Honung Fjant
    27. Miltsu (VRL-05564) - Skywalker VH11-010-0014
    28. Juli (VRL-07270) - Halipula HUI VH11-018-0966
    29. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
    30. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
    
    
    
    
    Luokka 5, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Taru (VRL-01980) - Hiekan Edzard VH11-031-0201 
    2. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001 
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Killjoy Killroy 
    4. kaito (VRL-08463) - Opion Sturm 
    5. misery. (VRL-01080) - Rosalía 'If 
    6. misery. (VRL-01080) - Juanita 'If
    7. Crimis (VRL-10480) - Ramsester
    8. Katri S. (VRL-00993) - Dalton Sca VH12-031-0386
    9. Taru (VRL-01980) - TuuHa's Eminent VH11-013-0071
    10. kaito (VRL-08463) - Tosped Dey
    11. kaito (VRL-08463) - Pirahna SIX
    12. feiarth (VRL-06389) - Hirundo rustica VH13-109-0005
    13. feiarth (VRL-06389) - Orchis morio VH13-109-0002
    14. misery. (VRL-01080) - Sonja Hortensia
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Bloody Big Head
    16. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
    17. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    18. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    19. Crimis (VRL-10480) - Counterstrike
    20. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
    21. Crimis (VRL-10480) - Electrolyze Krypton
    22. Lissu T. (VRL-12701) - 4th Dimension
    23. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    24. feiarth (VRL-06389) - Mergus serrator VH13-109-0008
    25. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
    26. Hexx (VRL-11106) - Unknown Warrior
    27. Viona (VRL-07600) - Rhomanos II
    28. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon
    29. Taru (VRL-01980) - Fenomenal SdGER VH11-011-0089
    30. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
    
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Miltsu (VRL-05564) - Kangaroo Sack RSC VH11-031-0546 
    2. Crimis (VRL-10480) - Caribou Hexen VH12-021-0415 
    3. feiarth (VRL-06389) - Milvus migrans FEI VH13-109-0015 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Shocktherapy Twist VH13-021-0180 
    5. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon 
    6. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    7. kaito (VRL-08463) - Pumpkin v.d. Gafaar
    8. misery. (VRL-01080) - Loránd Kalászról
    9. Katri S. (VRL-00993) - Rhodeland
    10. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    11. Crimis (VRL-10480) - Damian GS
    12. Katri S. (VRL-00993) - Atlantis YAM! VH12-021-0411
    13. kaito (VRL-08463) - Toy Soldier
    14. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    15. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    16. Lissu T. (VRL-12701) - GW Adlerfeder VH13-011-0169
    17. Katri S. (VRL-00993) - Noah LeMarx VH13-121-0001
    18. misery. (VRL-01080) - Clairvoyant 'If
    19. Taru (VRL-01980) - Georgina O'Kalász VH12-011-0387
    20. suba (VRL-12468) - White Nemesis VH13-031-0098
    21. misery. (VRL-01080) - Damn Liar 'If
    22. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    23. Ricky (VRL-10328) - Eternal Twister
    24. Taru (VRL-01980) - Caelan Yest
    25. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
    26. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Jaspis F VH13-021-0089
    28. Taru (VRL-01980) - Channing Yest
    29. kaito (VRL-08463) - Trevor 726
    30. Crimis (VRL-10480) - Smokahontas