KRJ'n alaiset koulukisat 20.06.2013
  • Kilpailupäivä: 20.06.2013, VIP 13.06.2013
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ46-50 (tai KRJ50)
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Ratsastajan on kuuluttava VRL:n alaiseen seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os)
    2. helppo B (30/30 os)
    3. helppo A (30/30 os)
    4. vaativa A (30/30 os)
    5. intermediate II (30/30 os)
    6. Grand Prix (30/30 os)

    Päivitetty klo 14.56, 1. kesäkuuta 2013

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080 
    2. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049 
    3. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Metallic Starfire VH06-017-7629 
    5. Miltsu (VRL-05564) - Scarface VH12-046-0129 
    6. Miltsu (VRL-05564) - VK Teddy Bear VH11-017-0694
    7. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336
    8. Viona (VRL-07600) - Mörkövaaran Muska
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Hallanvaara VH13-018-0641
    10. Katri S. (VRL-00993) - Aelton LAC VH13-024-0078
    11. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059
    12. Miltsu (VRL-05564) - Zarina GO VH12-061-0013
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Voitonriemu VH13-018-0092
    14. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079
    15. Taru (VRL-01980) - Jawahir Yusue VH13-003-0150
    16. Katri S. (VRL-00993) - Rhegenant Nuk
    17. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
    19. misery. (VRL-01080) - Noviisin Ruuvari
    20. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483
    21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
    22. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001
    23. Viona (VRL-07600) - Tuulen Pihlamarja
    24. Viona (VRL-07600) - Naavaneito
    25. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047
    26. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
    27. Pierre (VRL-10531) - Taavilan Rimallus VH13-018-0469
    28. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
    29. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
    30. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    
    
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Kics (VRL-05293) - Rommary VH13-035-0059 
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Serafiina VH13-018-0618 
    3. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Polkka VH13-018-0336 
    4. suba (VRL-12468) - Nattfjelldalens Hildegunn VH13-053-0049 
    5. Juli (VRL-07270) - Koston Elovena VH11-018-0303 
    6. Kics (VRL-05293) - Tamsus VH13-162-0001
    7. Kics (VRL-05293) - Rumour's Kirby VH13-028-0079
    8. Katri S. (VRL-00993) - Dark Cocoon Crow VH12-017-0506
    9. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    10. Katri S. (VRL-00993) - Tuhkimotar FIN
    11. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
    12. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    13. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ilmari
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tessa VH13-018-0662
    16. Miltsu (VRL-05564) - Edmund KH VH12-017-0708
    17. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    18. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
    19. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341
    20. Katri S. (VRL-00993) - Cleonardo Yozora VH12-017-0559
    21. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074
    22. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    23. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
    24. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
    25. Darcia (VRL-02019) - Bessa frá Bakkakoti VH11-030-0047
    26. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    27. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien
    28. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Pella VH13-018-0497
    29. Darcia (VRL-02019) - Tritla frá Ríkiskóginum VH13-030-0080
    30. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    
    
    
    
    Luokka 3, helppo A (30 osallistujaa)
    1. suba (VRL-12468) - Moscan VH13-061-0074 
    2. Miltsu (VRL-05564) - Utopian Maya VH12-057-0021 
    3. Lissu T. (VRL-12701) - Tiilikan Patajätkä VH13-018-0520 
    4. Katri S. (VRL-00993) - Jackstraw v. Moons VH13-017-0293 
    5. Lissu T. (VRL-12701) - Säkkijärvi VH13-018-0400 
    6. Pierre (VRL-10531) - Intomieli VH13-018-0613
    7. kaito (VRL-08463) - Kingsize's Jamien
    8. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
    9. Crimis (VRL-10480) - Graverobber Feig
    10. Juli (VRL-07270) - Harharetken Unisirppi VH11-018-1202
    11. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Tiituliina VH12-018-0380
    12. Katri S. (VRL-00993) - Lamourin Pihla VH13-018-0470
    13. Juli (VRL-07270) - Koston Tähtikuvio VH11-018-0964
    14. kaito (VRL-08463) - Layla LaRue LeMay Luxus
    15. Milja (VRL-00692) - Virili
    16. Miltsu (VRL-05564) - Ivar Also VH12-046-0114
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Harhakuvitelma VH13-018-0273
    18. Milja (VRL-00692) - Aavan Senni
    19. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    20. kaito (VRL-08463) - Damian GER
    21. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
    22. suba (VRL-12468) - Pursetti VH13-018-0683
    23. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni VH11-018-1103
    24. Crimis (VRL-10480) - Beauty Revenge DHF
    25. Milja (VRL-00692) - AH Hippunen
    26. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Tvilli VH13-018-0360
    27. Pierre (VRL-10531) - Hinni's Freak of Nature
    28. Crimis (VRL-10480) - Bubblefunk VH12-015-0020
    29. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
    30. Miltsu (VRL-05564) - Adane VH12-093-0029
    
    
    
    
    Luokka 4, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Katri S. (VRL-00993) - Taavilan Rällättäjä VH13-018-0489 
    2. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019 
    3. Katri S. (VRL-00993) - Madelynn Sca 
    4. Lissu T. (VRL-12701) - Tesla Coil 
    5. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu 
    6. Crimis (VRL-10480) - Honung Fjant
    7. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    8. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
    9. Madelyn (VRL-01052) - Fiktion Pirella VH11-018-1502
    10. Crimis (VRL-10480) - Kill 'Em All SIX
    11. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
    12. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    13. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
    14. Juli (VRL-07270) - Wuorelan Kornetti VH11-018-1364
    15. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
    16. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050
    17. Katri S. (VRL-00993) - Hiprakan Kaunokainen VH13-018-0375
    18. Viona (VRL-07600) - GH's Civil
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Kehveli
    20. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Kieveli
    22. Juli (VRL-07270) - Halipula HUI VH11-018-0966
    23. Miltsu (VRL-05564) - Skywalker VH11-010-0014
    24. Crimis (VRL-10480) - Ganador del Mundial VH12-012-0100
    25. Viona (VRL-07600) - Susikallion Derby
    26. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
    27. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
    28. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009
    29. Kics (VRL-05293) - Kics Daredevil
    30. Juli (VRL-07270) - Keinumäen Satuprinsessa VH11-018-0965
    
    
    
    
    Luokka 5, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. kaito (VRL-08463) - Pirahna SIX 
    2. feiarth (VRL-06389) - Mergus serrator VH13-109-0008 
    3. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001 
    4. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074 
    5. Taru (VRL-01980) - Hiekan Edzard VH11-031-0201 
    6. Katri S. (VRL-00993) - Dalton Sca VH12-031-0386
    7. Hexx (VRL-11106) - Unknown Warrior
    8. feiarth (VRL-06389) - Hirundo rustica VH13-109-0005
    9. misery. (VRL-01080) - Rosalía 'If
    10. kaito (VRL-08463) - Opion Sturm
    11. Lissu T. (VRL-12701) - 4th Dimension
    12. misery. (VRL-01080) - Juanita 'If
    13. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    14. Crimis (VRL-10480) - Electrolyze Krypton
    15. kaito (VRL-08463) - Tosped Dey
    16. feiarth (VRL-06389) - Orchis morio VH13-109-0002
    17. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
    18. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    19. Crimis (VRL-10480) - Counterstrike
    20. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    21. Crimis (VRL-10480) - Ramsester
    22. Taru (VRL-01980) - Fenomenal SdGER VH11-011-0089
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Killjoy Killroy
    24. Taru (VRL-01980) - TuuHa's Eminent VH11-013-0071
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Bloody Big Head
    26. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon
    27. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
    28. Viona (VRL-07600) - Rhomanos II
    29. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
    30. misery. (VRL-01080) - Sonja Hortensia
    
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. kaito (VRL-08463) - Trevor 726 
    2. Katri S. (VRL-00993) - Noah LeMarx VH13-121-0001 
    3. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082 
    4. Miltsu (VRL-05564) - Kangaroo Sack RSC VH11-031-0546 
    5. misery. (VRL-01080) - Damn Liar 'If 
    6. Katri S. (VRL-00993) - Rhodeland
    7. Taru (VRL-01980) - Channing Yest
    8. misery. (VRL-01080) - Clairvoyant 'If
    9. Crimis (VRL-10480) - Damian GS
    10. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
    11. Lissu T. (VRL-12701) - Jaspis F VH13-021-0089
    12. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
    13. Katri S. (VRL-00993) - Atlantis YAM! VH12-021-0411
    14. Diamonte (VRL-05186) - Rubicon
    15. Crimis (VRL-10480) - Caribou Hexen VH12-021-0415
    16. Ricky (VRL-10328) - Eternal Twister
    17. Diamonte (VRL-05186) - Scipia
    18. Lissu T. (VRL-12701) - Shocktherapy Twist VH13-021-0180
    19. kaito (VRL-08463) - Toy Soldier
    20. Kolibri (VRL-12569) - Catnip
    21. Taru (VRL-01980) - Caelan Yest
    22. Lissu T. (VRL-12701) - GW Adlerfeder VH13-011-0169
    23. kaito (VRL-08463) - Pumpkin v.d. Gafaar
    24. Crimis (VRL-10480) - Smokahontas
    25. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
    26. suba (VRL-12468) - White Nemesis VH13-031-0098
    27. misery. (VRL-01080) - Loránd Kalászról
    28. Taru (VRL-01980) - Georgina O'Kalász VH12-011-0387
    29. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
    30. feiarth (VRL-06389) - Milvus migrans FEI VH13-109-0015