KRJ:n alaiset koulukisat 05.04.2014
  • Kilpailupäivä: 05.04.2014, VIP 28.03.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo C (30/30 os) TT
    2. vaativa A (30/30 os) TT
    3. intermediate I (30/30 os) TT
    4. intermediate II (30/30 os) TT
    5. Grand Prix (30/30 os) TT
    6. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 18.00, 28. maaliskuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo C (30 osallistujaa)
    1. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Smilla VH13-053-0181 
    2. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657 
    3. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182 
    4. suba (VRL-12468) - Traum 
    5. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582 
    6. Soneü (VRL-09386) - Kartanon Benjamin
    7. Sylvester (VRL-00483) - Mangmarenque
    8. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Melli
    9. Juli (VRL-07270) - Bleind Aneira
    10. suba (VRL-12468) - Elton v. Moons
    11. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
    12. Arnika (VRL-01371) - Monark VH06-051-7896
    13. Kim (VRL-12557) - Osito de Peluche VH14-046-0006
    14. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Armada
    15. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
    16. Soneü (VRL-09386) - Melmiira
    17. Ljusia (VRL-02751) - Harley v. Moons
    18. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
    19. satu (VRL-00124) - Blackwoods Leon
    20. Soneü (VRL-09386) - Blueberry Spot VH14-017-0160
    21. Wolf (VRL-06256) - Remedia Ion VH12-004-0008
    22. Juli (VRL-07270) - Rhedeg O Euphory
    23. Juli (VRL-07270) - Eryri Ffiona
    24. honeythief (VRL-08852) - Sabina v. Moons VH13-017-0515
    25. Arnika (VRL-01371) - Zyniker Ion VH12-057-0009
    26. Ljusia (VRL-02751) - Hobbes LAC
    27. Rea (VRL-10658) - Breandan Aleesha VH14-046-0022
    28. Ljusia (VRL-02751) - Lilleman v. Moons
    29. suba (VRL-12468) - Päivärinteen Jokeri
    30. Arnika (VRL-01371) - Javier Pop VH06-057-4972
    
    
    
    
    Luokka 2, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Sylvester (VRL-00483) - Iris Leya VH05-031-1249 
    2. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044 
    3. Sylvester (VRL-00483) - Ce's Nectarine VH13-011-0162 
    4. Sylvester (VRL-00483) - Black On Black 
    5. Juli (VRL-07270) - ILO Minnihiiri 
    6. Kim (VRL-12557) - Suopöllön Unisieppari VH14-018-0383
    7. Arnika (VRL-01371) - Dijanne v.d. Roemer VH12-040-0020
    8. Wolf (VRL-06256) - Moerdijk Ceresca VH14-040-0030
    9. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    10. Juli (VRL-07270) - Shahhaar al Rayad VH06-003-4930
    11. Juli (VRL-07270) - Vaapukan Tolius VH14-018-0216
    12. Arnika (VRL-01371) - Eszti Radon VH12-049-0001
    13. Cion (VRL-13494) - Khoroshiya
    14. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
    15. Jenny (VRL-12948) - Nepenthe's Charming VH14-044-0071
    16. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
    17. Amanda (VRL-10878) - Boneheart
    18. Jenny (VRL-12948) - Ponipalleron Pikku-Nella VH13-018-1401
    19. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
    20. Ljusia (VRL-02751) - Concepción Qiturah VH13-001-0129
    21. Cion (VRL-13494) - Sherstyano
    22. Melle (VRL-13179) - Alderneldon
    23. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
    24. Amanda (VRL-10878) - Insidious Vertigo
    25. Cion (VRL-13494) - D'yavola
    26. Arnika (VRL-01371) - Gizi Fruzsina VH06-049-4575
    27. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Kantikoy VH14-031-0197
    28. Amanda (VRL-10878) - Moonwalk Flow
    29. Melle (VRL-13179) - Polyfino
    30. Ljusia (VRL-02751) - Desperado 4U VH12-202-0011
    
    
    
    
    Luokka 3, intermediate I (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Brigadore 
    2. turjake (VRL-07415) - Pradaboy 
    3. Sylvester (VRL-00483) - Cirion Círdan 
    4. Amanda (VRL-10878) - Against All Rules 
    5. turjake (VRL-07415) - Mad Man in a Box 
    6. Ljusia (VRL-02751) - Homesick Blues
    7. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    8. Arnika (VRL-01371) - Zirconia VH06-021-8435
    9. Chaonna (VRL-01279) - Terese di Cremlin
    10. Amanda (VRL-10878) - Terrormind BAP
    11. Tea (VRL-12751) - VEL Turrón
    12. Arnika (VRL-01371) - Anders de Poemé VH12-013-0004
    13. Sylvester (VRL-00483) - Adora Belle Dearheart Vegas
    14. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
    15. Emilie (VRL-09880) - Konnigin Pefectie VH14-012-0002
    16. Emilie (VRL-09880) - Quastro VH14-109-0001
    17. Arnika (VRL-01371) - Axl v. Shock VH12-021-0014
    18. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
    19. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035
    20. Ljusia (VRL-02751) - Diablerie
    21. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    22. gatinha (VRL-13023) - Raven Voices VH13-031-0090
    23. Ljusia (VRL-02751) - Chemeré Merietta
    24. Pierre (VRL-10531) - Chnumet
    25. Sylvester (VRL-00483) - Bellatrine
    26. Chaonna (VRL-01279) - Dolce Lolita
    27. turjake (VRL-07415) - Simply Ricalina II
    28. Chaonna (VRL-01279) - Quastro
    29. Husky (VRL-12630) - Never Say Never ox
    30. Emilie (VRL-09880) - Pacifist Case VH12-021-0375
    
    
    
    
    Luokka 4, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. turjake (VRL-07415) - Nightmare In Silver 
    2. Kim (VRL-12557) - Cadiz Aurora VH14-031-0288 
    3. Amanda (VRL-10878) - Terrormind BAP 
    4. Pierre (VRL-10531) - Chnumet 
    5. Chaonna (VRL-01279) - Terese di Cremlin 
    6. Emilie (VRL-09880) - Honest Broker VH12-021-0376
    7. Chaonna (VRL-01279) - Quastro
    8. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    9. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones
    10. Hanne (VRL-03518) - Wincent Venice VH13-012-0050
    11. Ljusia (VRL-02751) - Diablerie
    12. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
    13. Ljusia (VRL-02751) - Homesick Blues
    14. Amanda (VRL-10878) - Against All Rules
    15. Sylvester (VRL-00483) - Bellatrine
    16. Sylvester (VRL-00483) - Adora Belle Dearheart Vegas
    17. Sylvester (VRL-00483) - Cirion Círdan
    18. turjake (VRL-07415) - Quantanmo Bay
    19. Pierre (VRL-10531) - Brigadore
    20. turjake (VRL-07415) - Don Danish Prince
    21. Emilie (VRL-09880) - Human Fall VH06-011-9851
    22. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
    23. Arnika (VRL-01371) - Apachean MS VH06-044-4631
    24. Arnika (VRL-01371) - Bleed It Out DD VH06-044-4658
    25. Chaonna (VRL-01279) - Dolce Lolita
    26. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035
    27. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    28. Ljusia (VRL-02751) - Martell Vegas VH14-031-0269
    29. Hanne (VRL-03518) - Kingston Tigris VH14-021-0081
    30. Arnika (VRL-01371) - Asquire VW VH05-044-5366
    
    
    
    
    Luokka 5, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Cion (VRL-13494) - Leeuwerik VH14-012-0054 
    2. Arnika (VRL-01371) - Jazzgraf VH06-013-8092 
    3. Sylvester (VRL-00483) - Ramiro ZAP VH13-031-0115 
    4. Ljusia (VRL-02751) - Winifred Vegas VH14-011-0173 
    5. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020 
    6. Ljusia (VRL-02751) - Symphonic Error Vegas VH14-031-0271
    7. Arnika (VRL-01371) - Tropica Tinkerbell VH05-044-6588
    8. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas
    9. Oona (VRL-11983) - La-La Liar
    10. Cion (VRL-13494) - Dreamtwister VH14-012-0056
    11. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse
    12. Soneü (VRL-09386) - Lowbeat BER
    13. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio
    14. turjake (VRL-07415) - September de Carbon
    15. Amanda (VRL-10878) - Shocking Beast Halden
    16. Sylvester (VRL-00483) - Rosetanz II
    17. Oona (VRL-11983) - Nemosia rourei FEI
    18. Soneü (VRL-09386) - Nalayen NON
    19. Oona (VRL-11983) - Villeneuve Hexen
    20. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
    21. Ljusia (VRL-02751) - Siegfried von Ark VH14-066-0006
    22. Cion (VRL-13494) - Holographic VH14-012-0053
    23. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper
    24. Soneü (VRL-09386) - Lanyal Catch BER
    25. Kim (VRL-12557) - Noble Tesfie MET VH14-031-0239
    26. Kim (VRL-12557) - Silvermoon’s Matador VH14-031-0218
    27. suba (VRL-12468) - GL Nostalgia
    28. turjake (VRL-07415) - Crayon Mary
    29. turjake (VRL-07415) - Rhinestone Scarlet
    30. Sylvester (VRL-00483) - Rustica Inc
    
    
    
    
    Luokka 6, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. suba (VRL-12468) - GL Nostalgia 
    2. Sylvester (VRL-00483) - Rustica Inc 
    3. turjake (VRL-07415) - Cocobee 
    4. Soneü (VRL-09386) - Nalayen NON 
    5. Soneü (VRL-09386) - Lowbeat BER 
    6. Cion (VRL-13493) - Isidora VH13-011-0289
    7. Kim (VRL-12557) - Noble Tesfie MET VH14-031-0239
    8. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Storm In A Teacup VH14-021-0152
    9. Oona (VRL-11983) - La-La Liar
    10. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper
    11. turjake (VRL-07415) - Scaon Syrup
    12. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
    13. Soneü (VRL-09386) - Lanyal Catch BER
    14. Amanda (VRL-10878) - Shocking Beast Halden
    15. Oona (VRL-11983) - Villeneuve Hexen
    16. Cion (VRL-13494) - Nederweert VH14-012-0059
    17. Ljusia (VRL-02751) - Mendeva Vegas VH14-021-0136
    18. Kim (VRL-12557) - Silvermoon’s Matador VH14-031-0218
    19. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio
    20. Sylvester (VRL-00483) - Rosetanz II
    21. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse
    22. Cion (VRL-13494) - Golden Gal VH14-012-0058
    23. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
    24. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas
    25. Ljusia (VRL-02751) - Arrabique Vegas VH14-031-0272
    26. Sylvester (VRL-00483) - Ramiro ZAP VH13-031-0115
    27. Arnika (VRL-01371) - Jazzgraf VH06-013-8092
    28. Arnika (VRL-01371) - Tropica Tinkerbell VH05-044-6588
    29. Oona (VRL-11983) - Nemosia rourei FEI
    30. turjake (VRL-07415) - Scifi Woods