KRJ:n alaiset koulukisat 10.05.2014
  • Kilpailupäivä: 10.05.2014, VIP 02.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ81-90
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os) TT
    2. helppo A (30/30 os) TT
    3. intermediate II (30/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.15, 26. huhtikuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. satu (VRL-00124) - A Day Long Dollar Short MET 
    2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182 
    3. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Hento VH14-018-0016 
    4. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET 
    5. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Julkea VH14-018-0047 
    6. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
    7. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu
    8. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
    9. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
    10. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
    11. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548
    12. Scilla (VRL-00091) - Tuohimäen Liselotte
    13. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
    14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
    15. Dora (VRL-13090) - Koivumäen Mustankipeä
    16. Darcia (VRL-02019) - Urban Rubore VH14-037-0025
    17. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    18. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
    19. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri
    20. matty (VRL-00816) - Jätetään Kitumahan VH14-018-0473
    21. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET
    22. Darcia (VRL-02019) - Ursus Nirgo VH14-065-0003
    23. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
    24. Darcia (VRL-02019) - Andromache VH14-014-0050
    25. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    26. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
    27. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    30. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Darcia (VRL-02019) - Nivei Monstro VH14-014-0052 
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136 
    3. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070 
    4. satu (VRL-00124) - Riiviöiden Murhamysteeri 
    5. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069 
    6. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Fake Prada
    7. Arnika (VRL-01371) - Siljan Lento VH06-018-7358
    8. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
    9. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
    10. Arnika (VRL-01371) - Thora O'Shea VH06-036-9732
    11. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime VH02-027-0704
    12. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Herttuatar VH13-018-1340
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    15. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    16. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
    17. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
    18. Darcia (VRL-02019) - Hirondelle VH14-065-0005
    19. Kolibri (VRL-12569) - Ayesha TAL VH14-003-0093
    20. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513
    21. Sachiyo (VRL-11290) - Casinova Niko
    22. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
    23. matty (VRL-00816) - Joogin Elämännälkä VH13-018-0170
    24. Darcia (VRL-02019) - Somnium Amoris VH14-037-0023
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
    26. Scilla (VRL-00091) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
    27. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
    28. matty (VRL-00816) - Viehättävän Verihelmi VH12-018-1018
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
    30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surusilmät VH12-018-0141
    
    
    
    Luokka 3, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Hirnaus (VRL-11675) - Segunda Idelle 
    2. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289 
    3. minttu (VRL-10261) - Carpe Diem F 
    4. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon 
    5. Emilie (VRL-09880) - Human Fall VH06-011-9851
    6. Arnika (VRL-01371) - Apachean MS VH06-044-4631
    7. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala
    9. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    10. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN
    11. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    12. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    14. Arnika (VRL-01371) - Bleed It Out DD VH06-044-4658
    15. minttu (VRL-10261) - Route 666
    16. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter
    17. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    18. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    19. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
    20. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294
    21. Emilie (VRL-09880) - Konnigin Perfectie VH14-012-0002
    22. Arnika (VRL-01371) - Asquire VW VH05-044-5366
    23. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    24. Pierre (VRL-10531) - Chnumet VH14-066-0007
    25. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    26. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter
    27. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    28. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    30. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. satu (VRL-00124) - Mage Masher 
    2. Scilla (VRL-00091) - World War Z 
    3. minttu (VRL-10261) - Savoy Affair Holmes 
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala 
    5. satu (VRL-00124) - Hasselbys Crispin 
    6. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    7. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    8. Arnika (VRL-01371) - Silber VH12-021-0198
    9. Arnika (VRL-01371) - Chaplin VH12-011-0200
    10. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    11. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    13. Jasmin (VRL-12914 ) - Elburn Renesmé
    14. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    15. Arnika (VRL-01371) - Monochrome VH12-011-0201
    16. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
    17. matty (VRL-00816) - White Raven VH13-031-0146
    18. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    19. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
    20. Sen (VRL-08368) - Coffin Nail PB
    21. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    22. minttu (VRL-10261) - Venezia Vegas
    23. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla
    24. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    25. minttu (VRL-10261) - 23 Skeletons Coast
    26. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon
    27. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    28. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    29. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035
    30. matty (VRL-00816) - Kickbutt Leya VH13-031-0157