KRJ:n alaiset koulukisat 12.05.2014
  • Kilpailupäivä: 12.05.2014, VIP 02.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os) TT
    2. helppo A (30/30 os) TT
    3. intermediate II (30/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.15, 26. huhtikuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182 
    2. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548 
    3. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET 
    4. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427 
    6. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
    7. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
    8. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri
    9. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
    10. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
    11. Darcia (VRL-02019) - Urban Rubore VH14-037-0025
    12. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Julkea VH14-018-0047
    13. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
    14. Dora (VRL-13090) - Koivumäen Mustankipeä
    15. satu (VRL-00124) - A Day Long Dollar Short MET
    16. Darcia (VRL-02019) - Ursus Nirgo VH14-065-0003
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
    18. Scilla (VRL-00091) - Tuohimäen Liselotte
    19. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
    20. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    21. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Hento VH14-018-0016
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
    23. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
    24. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
    25. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    27. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu
    28. matty (VRL-00816) - Jätetään Kitumahan VH14-018-0473
    29. Darcia (VRL-02019) - Andromache VH14-014-0050
    30. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341 
    2. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382 
    3. matty (VRL-00816) - Joogin Elämännälkä VH13-018-0170 
    4. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix 
    5. Darcia (VRL-02019) - Somnium Amoris VH14-037-0023 
    6. Darcia (VRL-02019) - Nivei Monstro VH14-014-0052
    7. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513
    8. Darcia (VRL-02019) - Hirondelle VH14-065-0005
    9. Sachiyo (VRL-11290) - Casinova Niko
    10. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
    11. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
    12. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    13. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    15. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime VH02-027-0704
    16. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    17. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
    18. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
    19. satu (VRL-00124) - Riiviöiden Murhamysteeri
    20. Scilla (VRL-00091) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
    21. Kolibri (VRL-12569) - Ayesha TAL VH14-003-0093
    22. matty (VRL-00816) - Viehättävän Verihelmi VH12-018-1018
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
    25. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
    26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surusilmät VH12-018-0141
    27. Arnika (VRL-01371) - Siljan Lento VH06-018-7358
    28. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Fake Prada
    29. Arnika (VRL-01371) - Thora O'Shea VH06-036-9732
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Herttuatar VH13-018-1340
    
    
    
    Luokka 3, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Chnumet VH14-066-0007 
    2. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003 
    3. minttu (VRL-10261) - Carpe Diem F 
    4. minttu (VRL-10261) - Route 666 
    5. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376 
    6. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    7. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala
    9. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon
    10. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035
    11. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    12. Arnika (VRL-01371) - Apachean MS VH06-044-4631
    13. Emilie (VRL-09880) - Konnigin Perfectie VH14-012-0002
    14. Hirnaus (VRL-11675) - Segunda Idelle
    15. Arnika (VRL-01371) - Bleed It Out DD VH06-044-4658
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    17. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    18. Emilie (VRL-09880) - Human Fall VH06-011-9851
    19. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
    20. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294
    21. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    22. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter
    23. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    24. Arnika (VRL-01371) - Asquire VW VH05-044-5366
    25. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter
    26. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    28. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN
    29. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    30. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Scilla (VRL-00091) - World War Z 
    2. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas 
    3. matty (VRL-00816) - Kickbutt Leya VH13-031-0157 
    4. minttu (VRL-10261) - Savoy Affair Holmes 
    5. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035 
    6. satu (VRL-00124) - Mage Masher
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    8. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    9. minttu (VRL-10261) - Venezia Vegas
    10. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
    11. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    12. Jasmin (VRL-12914 ) - Elburn Renesmé
    13. Sen (VRL-08368) - Coffin Nail PB
    14. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla
    15. minttu (VRL-10261) - 23 Skeletons Coast
    16. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    17. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon
    18. Arnika (VRL-01371) - Chaplin VH12-011-0200
    19. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
    20. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    21. Arnika (VRL-01371) - Monochrome VH12-011-0201
    22. matty (VRL-00816) - White Raven VH13-031-0146
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    24. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    25. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    26. Arnika (VRL-01371) - Silber VH12-021-0198
    27. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala
    29. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    30. satu (VRL-00124) - Hasselbys Crispin