KRJ:n alaiset koulukisat 13.05.2014
  • Kilpailupäivä: 13.05.2014, VIP 02.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ81-90
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. helppo B (30/30 os) TT
    2. helppo A (30/30 os) TT
    3. intermediate II (30/30 os) TT
    4. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 12.15, 26. huhtikuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo B (30 osallistujaa)
    1. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Julkea VH14-018-0047 
    2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182 
    3. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221 
    4. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET 
    5. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548 
    6. Scilla (VRL-00091) - Tuohimäen Liselotte
    7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
    8. Darcia (VRL-02019) - Ursus Nirgo VH14-065-0003
    9. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
    10. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
    12. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    13. Pierre (VRL-10531) - Jami-Valtteri
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    15. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Hento VH14-018-0016
    16. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
    17. Dora (VRL-13090) - Henkiriepu
    18. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
    19. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
    20. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294
    21. Darcia (VRL-02019) - Urban Rubore VH14-037-0025
    22. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
    23. Darcia (VRL-02019) - Andromache VH14-014-0050
    24. Dora (VRL-13090) - Uniriepu
    25. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
    27. matty (VRL-00816) - Jätetään Kitumahan VH14-018-0473
    28. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
    29. satu (VRL-00124) - A Day Long Dollar Short MET
    30. Dora (VRL-13090) - Koivumäen Mustankipeä
    
    
    
    Luokka 2, helppo A (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Fake Prada 
    2. Arnika (VRL-01371) - Thora O'Shea VH06-036-9732 
    3. Darcia (VRL-02019) - Somnium Amoris VH14-037-0023 
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341 
    5. Kolibri (VRL-12569) - Huvin Vaeltaja VH14-018-0513 
    6. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
    7. matty (VRL-00816) - Viehättävän Verihelmi VH12-018-1018
    8. Kolibri (VRL-12569) - Ayesha TAL VH14-003-0093
    9. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
    10. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
    11. satu (VRL-00124) - Riiviöiden Murhamysteeri
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
    13. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix
    14. Arnika (VRL-01371) - Siljan Lento VH06-018-7358
    15. Darcia (VRL-02019) - Hirondelle VH14-065-0005
    16. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
    17. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime VH02-027-0704
    18. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surusilmät VH12-018-0141
    19. Darcia (VRL-02019) - Nivei Monstro VH14-014-0052
    20. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
    21. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
    22. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
    23. matty (VRL-00816) - Joogin Elämännälkä VH13-018-0170
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
    25. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    26. Scilla (VRL-00091) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
    27. Sachiyo (VRL-11290) - Casinova Niko
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
    29. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Herttuatar VH13-018-1340
    
    
    
    Luokka 3, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Carpe Diem F 
    2. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel 
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala 
    4. Arnika (VRL-01371) - Apachean MS VH06-044-4631 
    5. minttu (VRL-10261) - Route 666 
    6. Emilie (VRL-09880) - Konnigin Perfectie VH14-012-0002
    7. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon
    8. Pierre (VRL-10531) - Chnumet VH14-066-0007
    9. Scilla (VRL-00091) - T.H. Lionsdaughter
    10. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
    11. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    13. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    14. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    15. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    16. Arnika (VRL-01371) - Bleed It Out DD VH06-044-4658
    17. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    19. Emilie (VRL-09880) - Adelphe BG
    20. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035
    21. Hirnaus (VRL-11675) - Segunda Idelle
    22. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    23. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    24. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    25. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN
    26. Emilie (VRL-09880) - Human Fall VH06-011-9851
    27. Arnika (VRL-01371) - Asquire VW VH05-044-5366
    28. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    29. Scilla (VRL-00091) - Crayon Honeybal Lecter
    30. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294
    
    
    
    Luokka 4, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Arnika (VRL-01371) - Monochrome VH12-011-0201 
    2. Jasmin (VRL-12914 ) - Elburn Renesmé 
    3. minttu (VRL-10261) - Savoy Affair Holmes 
    4. Ricky (VRL-10328) - Felina de Carbon 
    5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mephistophala 
    6. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    7. Tuulia T. (VRL-00084) - Logarithmic Differentiation AIR
    8. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado
    9. gatinha (VRL-13023) - Rondônia KN VH14-257-0002
    10. Ricky (VRL-10328) - Glamglare Declan x VH12-034-0035
    11. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    12. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla
    13. Arnika (VRL-01371) - Chaplin VH12-011-0200
    14. minttu (VRL-10261) - 23 Skeletons Coast
    15. Scilla (VRL-00091) - Tourneau Vegas
    16. satu (VRL-00124) - Hasselbys Crispin
    17. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
    18. Ricky (VRL-10328) - Zukunft Aeon
    19. Sen (VRL-08368) - Coffin Nail PB
    20. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    21. Scilla (VRL-00091) - Oldsfell's Chaka Khan
    22. matty (VRL-00816) - White Raven VH13-031-0146
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Valentina Trze
    24. Arnika (VRL-01371) - Silber VH12-021-0198
    25. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
    26. Scilla (VRL-00091) - World War Z
    27. satu (VRL-00124) - Mage Masher
    28. minttu (VRL-10261) - Venezia Vegas
    29. matty (VRL-00816) - Kickbutt Leya VH13-031-0157
    30. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336