KRJ:n alaiset koulukisat 19.05.2014
  • Kilpailupäivä: 19.05.2014, VIP 10.05.2014
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset
  • Max. 30 osallistujaa/luokka
  • 3 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen
  • Vastuuhenkilön s-postiin, [email protected], otsikoituna KRJ91-100
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus

    VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

    Luokat
    1. Helppo C (30/30 os) TT
    2. Helppo B (30/30 os) TT
    3. Helppo A (30/30 os) TT
    4. Vaativa B (30/30 os) TT
    5. Vaativa A (30/30 os) TT
    6. Prix St Georges (30/30 os) TT
    7. Intermediate I (30/30 os) TT
    8. Intermediate II (30/30 os) TT
    9. Grand Prix (30/30 os) TT

    Päivitetty klo 17.45, 6. toukokuuta 2014

    Osallistujat
    Luokka 1, helppo C (30 osallistujaa)
    1. Pierre (VRL-10531) - Murkula VH13-018-0587 
    2. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt VH14-023-0098 
    3. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist 
    4. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855 
    5. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225 
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuutikki VH14-018-0490
    7. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
    8. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477
    9. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
    10. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
    11. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie
    12. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
    13. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
    14. misery. (VRL-01080) - Wyat Jack Frost
    15. suba (VRL-12468) - Peace Jubilee VH14-017-140
    16. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Verna VH14-018-0015
    17. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Eevi VH14-018-0017
    18. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Tiny
    19. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas
    20. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
    21. Pierre (VRL-10531) - Jäksteri VH13-018-0582
    22. Meeri N. (VRL-02160) - Nira Inside Spell VH13-017-0728
    23. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria
    24. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
    25. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
    26. suba (VRL-12468) - Mangmarenque VH14-017-0104
    27. minttu (VRL-10261) - Clausholms Iron Will
    28. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel
    29. suba (VRL-12468) - Välähdyksen Vanessa VH06-017-5436
    30. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
    
    
    
    Luokka 2, helppo B (30 osallistujaa)
    1. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje 
    2. Susanna (VRL-03881) - Hetken Sirius 
    3. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236 
    4. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri 
    5. Pierre (VRL-10531) - Jantteri VH13-018-0585 
    6. Susi (VRL-00465) - Fiktion Remuri VH13-018-0855
    7. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856
    8. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
    9. Susanna (VRL-03881) - Fiktion Seela
    10. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist
    11. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
    12. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
    13. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
    14. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
    15. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
    16. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
    17. suba (VRL-12468) - Clausholms Hufflepuff VH13-061-0156
    18. Meeri N. (VRL-02160) - Blanceflour
    19. Pierre (VRL-10531) - Jekkulanka VH13-018-0586
    20. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Tiny
    21. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Salamatar VH13-018-0892
    22. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby
    23. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt VH14-023-0098
    24. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
    25. Susanna (VRL-03881) - Hetken Livia
    26. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
    27. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Dalton VH14-017-0074
    28. Nanna L. (VRL-00777) - Ukkosneiti VH14-018-0426
    29. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
    30. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
    
    
    
    Luokka 3, helppo A (30 osallistujaa)
    1. Dani (VRL-03561) - Art Cleo Jane VH14-023-0103 
    2. Susi (VRL-00465) - Muiston Myrskylintu VH13-018-0856 
    3. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230 
    4. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069 
    5. Susanna (VRL-03881) - Hetken Päivänsäde 
    6. Dani (VRL-03561) - Skye
    7. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
    8. Susi (VRL-00465) - Muiston Kotkansiipi VH13-018-1003
    9. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
    10. Dani (VRL-03561) - Utopia's Cranberry VH14-023-0102
    11. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001
    12. Susi (VRL-00465) - Viuha L VH13-018-0857
    13. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nasu
    14. Meeri N. (VRL-02160) - Västerbyn Ainutlaatuinen VH12-018-0792
    15. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Hittavainen VH14-018-0264
    16. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli
    17. suba (VRL-12468) - Clausholms Dobby
    18. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
    19. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Kaski VH14-018-0430
    20. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Punaenkeli VH14-018-0624
    21. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Kuu VH14-018-0206
    22. Susanna (VRL-03881) - Hetken Suokukka
    23. Catherine (VRL-12894) - Second Chance VH14-012-0103
    24. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hulina VH14-018-0562
    25. suba (VRL-12468) - Sivert LAC VH13-053-0079
    26. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
    27. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
    28. Susanna (VRL-03881) - Hetken Nukkumatti
    29. Cirus (VRL-12925) - Boriya BRA VH14-001-0028
    30. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Voitokas VH14-018-0584
    
    
    
    Luokka 4, vaativa B (30 osallistujaa)
    1. Eeva T. (VRL-00410) - Hunninko VH12-018-0596 
    2. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli 
    3. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694 
    4. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018 
    5. suba (VRL-12468) - GL Selfishness 
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Muiston Tuurihaukka
    7. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
    8. Cirus (VRL-12925) - Herring Armageddon VH14-001-0007
    9. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
    10. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Hurmos VH13-018-0891
    11. Susi (VRL-00465) - Muiston Kotkansiipi VH13-018-1003
    12. suba (VRL-12468) - Koston Keijukainen
    13. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hituri
    14. Catherine (VRL-12894) - Second Chance VH14-012-0103
    15. Susi (VRL-00465) - Viuha L VH13-018-0857
    16. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Tuure
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaapukan Jeeli VH14-018-0598
    18. Cirus (VRL-12925) - Descaro MCF VH14-034-0052
    19. Dani (VRL-03561) - Skye
    20. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
    21. Susanna (VRL-03881) - Hetken Vilmeri
    22. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
    23. Susanna (VRL-03881) - Glücklich DON
    24. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
    25. Catherine (VRL-12894) - Dawning Hope VH14-012-0104
    26. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
    27. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK
    28. Cirus (VRL-12925) - Harha-Aatos VH14-018-0633
    29. Anniina N. (VRL-09182) - Runopoika
    30. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hippu VH14-018-0560
    
    
    
    Luokka 5, vaativa A (30 osallistujaa)
    1. Catherine (VRL-12894) - Dawning Hope VH14-012-0104 
    2. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153 
    3. Heidi N (VRL-01725) - Cassiopeia VH13-031-0457 
    4. Milja (VRL-00692) - Lordly Robes 
    5. Susanna (VRL-03881) - Felicity DON 
    6. suba (VRL-12468) - Koston Keijukainen
    7. Susi (VRL-00465) - Muiston Tähtiina
    8. misery. (VRL-01080) - Aljano
    9. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
    10. Nanna L. (VRL-00777) - Viehättävän Tuisku VH12-018-0963
    11. Hirnaus (VRL-11675) - Voyager
    12. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
    13. Hirnaus (VRL-11675) - WPE Lady Grand
    14. misery. (VRL-01080) - Moon Alastaro
    15. minttu (VRL-10261) - Bay Breeze Flow
    16. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
    17. Susi (VRL-00465) - Muiston Baarikärpänen
    18. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
    19. Susi (VRL-00465) - Armoton Zumbaaja UK
    20. Lissu T. (VRL-12701) - Jastrowie's Necromance VH13-021-0508
    21. misery. (VRL-01080) - Moon Vinskeri
    22. Lissu T. (VRL-12701) - Battle Royale
    23. Lissu T. (VRL-12701) - Hämyhalla VH13-018-1389
    24. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
    25. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
    26. minttu (VRL-10261) - RWR Ghaith Phán ox
    27. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Ciara
    28. minttu (VRL-10261) - Echidna al Qismat ox
    29. Amanda (VRL-10878) - Ianeira von Lark
    30. Heidi N (VRL-01725) - Ceferina Amaya VH13-033-0044
    
    
    
    Luokka 6, Prix St Georges (30 osallistujaa)
    1. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
    2. Reprobate (VRL-01333) - Commodore de Raden VH13-011-0439 
    3. Crystal (VRL-00628) - Harmonium O' Polo VH14-044-0083 
    4. Airi (VRL-13184) - Status of Mind VH14-043-0057 
    5. Pierre (VRL-10531) - Nescubrir KIT VH14-033-0040 
    6. Tea (VRL-12751) - VEL Turrón
    7. Crystal (VRL-00628) - Lunette Vegas VH14-031-0258
    8. Reprobate (VRL-01333) - Dorothy de Raden VH13-044-0264
    9. Amanda (VRL-10878) - Hyperion
    10. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    11. misery. (VRL-01080) - Severiano d'Amelie
    12. Namunen (VRL-12910) - Chantat Gloria VH14-012-0015
    13. misery. (VRL-01080) - Sangria HFA
    14. Reprobate (VRL-01333) - Silverbrand Limone VH12-044-0136
    15. Susanna (VRL-03881) - Enya de Poemé
    16. Chaonna (VRL-01279) - Terese di Cremlin VH14-109-0012
    17. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    18. Chaonna (VRL-01279) - Dolce Lolita VH14-109-0007
    19. Lissu T. (VRL-12701) - Stanton Blue D'or VH13-021-0131
    20. Hirnaus (VRL-11675) - Rosenfeld Beatrice
    21. Namunen (VRL-12910) - Miracle Cerafina VH14-012-0020
    22. Hirnaus (VRL-11675) - Donatella
    23. Amanda (VRL-10878) - Elburn Alerzeon
    24. Susanna (VRL-03881) - Cherié de Poemé
    25. misery. (VRL-01080) - Alegre's Lujoso
    26. Hirnaus (VRL-11675) - Blomgren Bueno
    27. Chaonna (VRL-01279) - Quastro VH14-109-0001
    28. Airi (VRL-13184) - Nasty Habit VH14-043-0058
    29. Airi (VRL-13184) - Duke of Barona
    30. Amanda (VRL-10878) - Ferdinand Holmes
    
    
    
    Luokka 7, intermediate I (30 osallistujaa)
    1. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN 
    2. Amanda (VRL-10878) - Elburn Alerzeon 
    3. Susanna (VRL-03881) - T.H. Xcellent
    4. Amanda (VRL-10878) - Ferdinand Holmes 
    5. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294 
    6. Tea (VRL-12751) - VEL Turrón
    7. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    8. Hirnaus (VRL-11675) - Elcid Barrett Wv
    9. Susanna (VRL-03881) - T.H. Laquisha
    10. Crystal (VRL-00628) - Harmonium O' Polo VH14-044-0083
    11. Susanna (VRL-03881) - T.H. Gorinne
    12. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
    13. Pierre (VRL-10531) - Forte VH14-087-0007
    14. Ljusia (VRL-02751) - Homesick Blues VH14-011-0216
    15. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F
    16. misery. (VRL-01080) - Alegre's Lujoso
    17. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON
    18. misery. (VRL-01080) - Severiano d'Amelie
    19. gatinha (VRL-13023) - Raven Voices VH13-031-0090
    20. Pierre (VRL-10531) - Nescubrir KIT VH14-033-0040
    21. Ljusia (VRL-02751) - Chemeré Merietta
    22. Hirnaus (VRL-11675) - Segunda Idelle
    23. Amanda (VRL-10878) - Hyperion
    24. misery. (VRL-01080) - Sangria HFA
    25. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    26. Namunen (VRL-12910) - Chilla VH14-012-0073
    27. Lissu T. (VRL-12701) - Stanton Blue D'or VH13-021-0131
    28. Crystal (VRL-00628) - Lunette Vegas VH14-031-0258
    29. Ljusia (VRL-02751) - Diablerie
    30. Namunen (VRL-12910) - Miracle Cerafina VH14-012-0020
    
    
    
    Luokka 8, intermediate II (30 osallistujaa)
    1. Sanchez (VRL-10533) - Fleur Blanche BAP VH14-012-0064 
    2. Crystal (VRL-00628) - Magoriana Vegas VH14-031-0260 
    3. Crystal (VRL-00628) - Carthago O' Polo VH14-044-0084 
    4. satu (VRL-00124) - Expendable Meatshield Vegas VH14-031-0294 
    5. Pierre (VRL-10531) - Brigadore VH14-139-0019
    6. Ljusia (VRL-02751) - Rosmarin von Silbereiche VH14-011-0250
    7. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Nouveau
    8. Hirnaus (VRL-11675) - Zadkiel
    9. misery. (VRL-01080) - Una Especialidad
    10. Sanchez (VRL-10533) - Imaginary BAP VH12-012-0130
    11. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON
    12. Susanna (VRL-03881) - TuuHa's Eminent
    13. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
    14. minttu (VRL-10261) - Carpe Diem F
    15. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    16. Meeri N. (VRL-02160) - Gabby the Snilli VH14-031-0289
    17. Pierre (VRL-10531) - Chnumet VH14-066-0007
    18. Meeri N. (VRL-02160) - Justimus Snilli VH14-031-0376
    19. misery. (VRL-01080) - Frivolidad HFA
    20. Cirus (VRL-12925) - Dexter VH14-021-0044
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Banerjee Bijnaur
    22. Hirnaus (VRL-11675) - Segunda Idelle
    23. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    24. misery. (VRL-01080) - Felicidad 'If
    25. Amanda (VRL-10878) - Terrormind BAP
    26. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Barathrum VH14-011-0249
    27. Crystal (VRL-00628) - Colored Chaos O' Polo
    28. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Sir Arthur
    29. Sanchez (VRL-10533) - Halford BAP VH14-012-0065
    30. minttu (VRL-10261) - Pretty Boy King LIN
    
    
    
    Luokka 9, Grand Prix (30 osallistujaa)
    1. Susi (VRL-00465) - Hasselbys Tabitha 
    2. Amanda (VRL-10878) - Cretheis von Lark 
    3. minttu (VRL-10261) - Savoy Affair Holmes 
    4. Heidi N (VRL-01725) - Strand Quadrin VH12-076-0013 
    5. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Tangiers 
    6. Crystal (VRL-00628) - Magoriana Vegas VH14-031-0260
    7. Sanchez (VRL-10533) - Imaginary BAP VH12-012-0130
    8. Crystal (VRL-00628) - Colored Chaos O' Polo
    9. Milja (VRL-00692) - Chanté VH14-031-0336
    10. Sanchez (VRL-10533) - Halford BAP VH14-012-0065
    11. gatinha (VRL-13023) - Abril Despedaçado VH14-257-0004
    12. Heidi N (VRL-01725) - ML Careless VH11-031-0579
    13. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
    14. Milja (VRL-00692) - Art Mudd Oak VH14-011-0136
    15. Sanchez (VRL-10533) - Fleur Blanche BAP VH14-012-0064
    16. Eeva T. (VRL-00410) - Leucothea PB VH13-021-0269
    17. Heidi N (VRL-01725) - MST Royality VH13-031-0187
    18. Crystal (VRL-00628) - Carthago O' Polo VH14-044-0084
    19. Amanda (VRL-10878) - Coral Madness
    20. minttu (VRL-10261) - 23 Skeletons Coast
    21. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Amaranthine
    22. Susi (VRL-00465) - Maelstrom Vegas
    23. Amanda (VRL-10878) - Sagaritis von Lark
    24. Eeva T. (VRL-00410) - Schwantesia
    25. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
    26. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia
    27. minttu (VRL-10261) - Venezia Vegas
    28. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
    29. Eeva T. (VRL-00410) - Mythos NON
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Banerjee Bijnaur