VMRJ matkaratsastuskilpailu

  • Kilpailupäivä: 24.05.2020, VIP: 17.05.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 100 osallistujaa/luokka
  • Max. 10 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan
  • 4-vuotias hevonen saa osallistua vain 15 km ihanneaikamatkoille
  • 5-vuotias hevonen saa osallistua vain 15 ja 30 km ihanneaika- ja nopeusmatkoille
  • yli 100 km matkoilla hevosen on oltava vähintään 8-vuotias
  • 50-80 km matkoilla hevosen tulee olla vähintään 140 cm korkea
  • 120 km ja sitä pidemmillä matkoilla hevosen tulee olla yli 148 cm korkea

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna VMRJ013-017 (tai VMRJ015, jos haluat osallistua vain tähän kutsuun) alla olevassa muodossa:

    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja - Ratsu

    Luokat

    1. 15 km nopeusaika
    2. 30 km nopeusaika
    3. 50 km nopeusaika
    4. 80 km nopeusaika
    5. 120 km nopeusaika

    Kilpailusarjan muut kutsut

    013, 014, 015, 016, 017

    Osallistujat

    Luokka 1. 15 km nopeusaika (41 osallistujaa)
    1. Eeva - Sávvamis 10p.
    2. Viixi - Poppariprinssi 9p.
    3. sarqquu - Santosh 8p.
    4. Pierre - Illinois Z-42 7p.
    5. Pierre - Bang Bang 6p.
    6. Eeva - Kaunon Possakka 5p.
    7. Anarchy - Snøfall 4p.
    8. Anarchy - Godmund 3p.
    9. Pierre - Comin' On the Horizon 2p.
    10. Loru - Zaffron 1p.
    11. jodochus - Cincinnatus 1p.
    12. Kics - Wabilah ox 1p.
    13. Nicky - Mustang's Caliana 1p.
    14. sarqquu - Krishnaa 1p.
    15. Pierre - Cristiane Delm 1p.
    16. sarqquu - Wakeeta 1p.
    17. Alexiina C. - Marvelous Magic 51 1p.
    18. Alexiina C. - Mustang's Africagame 1p.
    19. Anarchy - Monark 1p.
    20. Alexiina C. - Maija Magia 1p.
    21. Loru - Geýzer VEC 1p.
    22. Nicky - Crampton Silcox 1p.
    23. Alexiina C. - Pinerock Altair Flamingo 1p.
    24. Pierre - All About Agony 1p.
    25. Eeva - Riekontorpan Tähtirikko 1p.
    26. Pierre - Maverick 1p.
    27. Alexiina C. - Brynhild Frigfria 1p.
    28. Nicky - Radical Take A Shot 1p.
    29. Pierre - Unspeakable Truth 1p.
    30. Pierre - Winner Lena Ion 1p.
    31. Anarchy - Safiy ox 1p.
    32. Alexiina C. - Nieves 1p.
    33. Lithy - Crampton Rianna 1p.
    34. Nicky - Blue Rock Rafael 1p.
    35. Pierre - B.B. Until Dawn 1p.
    36. Eeva - Kanksteri 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Ready Set Go
    Nicky - Liovbo Ree
    Anarchy - Secret Sun Princess
    Anarchy - Solens Fricka
    Anarchy - Saqr ox 
    
    
    Luokka 2. 30 km nopeusaika (32 osallistujaa)
    1. Pierre - Last Nite Invasion 10p.
    2. Anarchy - Waver REAC 9p.
    3. Anarchy - Bendúrr Moseto 8p.
    4. Pierre - Duro DLHS 7p.
    5. Lithy - Night Watch 6p.
    6. Anarchy - Trolli af Fjelden 5p.
    7. Anarchy - Karvin 4p.
    8. Pierre - AWA Imagine Hope 3p.
    9. Pierre - Needlessly Attraction 2p.
    10. jodochus - Khulan-Bugur 1p.
    11. Nicky - Crampton Jillian 1p.
    12. Pierre - MR Razzle Dazzle 1p.
    13. Pierre - Accuracy 81 1p.
    14. Anarchy - Berlingr 1p.
    15. Anarchy - Wiebke 1p.
    16. jodochus - Jalina 1p.
    17. Anarchy - Logan Ping 1p.
    18. Pierre - Uncover Radon 1p.
    19. Anarchy - Sigrun af Fjelden 1p.
    20. jodochus - Kosmonavt 1p.
    21. Pierre - Roc Ibáñez 1p.
    22. Anarchy - Brynjolf 1p.
    23. Anarchy - Vennliges Julesang 1p.
    24. Marjahilla - Y-yldy VEC 1p.
    25. Marjahilla - Dust settles I don't 1p.
    26. Pierre - Accidentally Genius 1p.
    27. jodochus - Dol-Marduk 1p.
    28. Pierre - Crampton Arizing Honey 1p.
    
    Hylätty:
    Nicky - Crampton Catman
    Nicky - Crampton Bayleigh
    Nicky - Hotfuzzorino ABG
    Nicky - Crampton Balthasar 
    
    
    Luokka 3. 50 km nopeusaika (15 osallistujaa)
    1. Anarchy - Suhayb ox 10p.
    2. Pierre - Nouvion Red Flag 9p.
    3. Pierre - Topspin 8p.
    4. Pierre - Maiden From Mojave 7p.
    5. Anarchy - Nada ox 6p.
    6. Pierre - Comin' Outta Sight 5p.
    7. Pierre - Sleeping Canadiens 4p.
    8. Pierre - An Varela 3p.
    9. Anarchy - Adiva ox 2p.
    10. Pierre - Mail Breaker 1p.
    11. Pierre - RWR Michigan Moon 1p.
    12. Pierre - B.B. Cold Spinner 1p.
    13. Anarchy - Terrifying Tornado 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Queen And Queens
    Nicky - Growling Hippogriff 
    
    
    Luokka 4. 80 km nopeusaika (17 osallistujaa)
    1. Alexiina C. - Shalia ox 10p.
    2. Nicky - Ramona ABG 9p.
    3. Pierre - Paxon Chávez 8p.
    4. Pierre - Pink About It 7p.
    5. Anarchy - Aamira ox 6p.
    6. Anarchy - Stardustel al Ranual 5p.
    7. Anarchy - Almas ox 4p.
    8. Nicky - Crampton Ashman 3p.
    9. Pierre - Meostat Agron 2p.
    10. Pierre - Pereyra 1p.
    11. Pierre - Todavia 1p.
    12. Nicky - Zickerick Hot Rod WE! 1p.
    13. Pierre - Don Jarau 1p.
    14. Pierre - Hear Hurricanes Now 1p.
    15. Pierre - Malibu Jimmy Q 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Rainbow Six Siege
    Pierre - Win Win Ionity 
    
    
    Luokka 5. 120 km nopeusaika (11 osallistujaa)
    1. Pierre - Ironsky Ion 10p.
    2. Pierre - Daniyah Zayna ox 9p.
    3. Pierre - Tenessee Lipstick 8p.
    4. Anarchy - Sayeed al Najya 7p.
    5. Pierre - Quit A Fraud 6p.
    6. Pierre - Elegant 21 5p.
    7. Pierre - Sancia Lymie 4p.
    8. Pierre - Red Wings Way Out 3p.
    9. Pierre - In The Bay Lightning 2p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Pánchialdo
    Pierre - Vásqaz Acosta
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli