VMRJ matkaratsastuskilpailu

  • Kilpailupäivä: 19.08.2020, VIP: 13.08.2020
  • Vastuuhenkilö: Pierre (VRL-10531)
  • Järjestyspaikka: Kadon Kartano Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Max. 100 osallistujaa/luokka
  • Max. 10 hevosta/ratsastaja/luokka
  • Yksi hevonen max. yhteen luokkaan
  • 4-vuotias hevonen saa osallistua vain 15 km ihanneaikamatkoille
  • 5-vuotias hevonen saa osallistua vain 15 ja 30 km ihanneaika- ja nopeusmatkoille
  • yli 100 km matkoilla hevosen on oltava vähintään 8-vuotias
  • 50-80 km matkoilla hevosen tulee olla vähintään 140 cm korkea
  • 120 km ja sitä pidemmillä matkoilla hevosen tulee olla yli 148 cm korkea

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, otsikoituna VMRJ018-022 (tai VMRJ019, jos haluat osallistua vain tähän kutsuun) alla olevassa muodossa:

    Luokka [rivinvaihto]
    Ratsastaja - Ratsu

    Luokat

    1. 15 km ihanneaika
    2. 30 km ihanneaika
    3. 50 km ihanneaika
    4. 80 km ihanneaika

    5. 15 km nopeusaika
    6. 30 km nopeusaika
    7. 50 km nopeusaika
    8. 80 km nopeusaika

    Kilpailusarjan muut kutsut

    018, 019, 020, 021, 022

    Osallistujat

    Luokka 1. 15 km ihanneaika (15 osallistujaa)
    1. Nicky - FBL Hot S'Dugget 10p.
    2. Dimma - Abdul-Aziz CG 9p.
    3. Pierre - Pretty Sure Too Cute 8p.
    4. Pierre - Cinza da Cristalina 7p.
    5. Pierre - Goodbye to Yesterday 6p.
    6. Pierre - Birch Bark Blazingze 5p.
    7. Dimma - Gee Gee Madness CG 4p.
    8. Pierre - Crampton Fivepenny 3p.
    9. kati - Blossom Sound 2p.
    10. Nicky - Champaka O'Hara 1p.
    11. Pierre - Exclusive Excess 1p.
    12. Pierre - Cassatas Azury 1p.
    13. Pierre - Blood In Blood Out 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Accidentally On Purpose
    Pierre - Glademist Celestial Moon 
    
    
    Luokka 2. 30 km ihanneaika (14 osallistujaa)
    1. Pierre - Strakur frá Kalskag 10p.
    2. Pierre - Gaegir frá Kalskag 9p.
    3. Pierre - Nykur frá Kalskag 8p.
    4. Dimma - Sultan al Zahira 7p.
    5. Pierre - Crampton Arizing Honey 6p.
    6. Pierre - Dyngja frá Kalskag 5p.
    7. Pierre - Hringja frá Kalskag 4p.
    8. Pierre - Classy Cuteness 3p.
    9. Nicky - Crampton Silcox 2p.
    10. Nicky - Crampton Balthasar 1p.
    11. Pierre - Galsi frá Kalskag 1p.
    12. Pierre - AWA Imagine Hope 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Dýri frá Kalskag
    Dimma - Abd al-Wali 
    
    
    Luokka 3. 50 km ihanneaika (15 osallistujaa)
    1. Pierre - Just One Yesterday 10p.
    2. Pierre - Jewel Range Rico 9p.
    3. Nicky - Crampton Catman 8p.
    4. Pierre - B.B. Cold Spinner 7p.
    5. Pierre - Cut the Cuteness 6p.
    6. Pierre - Topspin 5p.
    7. Pierre - Tip Toeing Radon 4p.
    8. Pierre - RWR Michigan Moon 3p.
    9. Dimma - Sadaf Nadya 2p.
    10. kati - Zendacne's Jama 1p.
    11. Nicky - Crampton Jillian 1p.
    12. Pierre - Accidentally Genius 1p.
    13. Dimma - Uprising Madness 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Nouvion Red Flag
    Pierre - Sleeping Canadiens 
    
    
    Luokka 4. 80 km ihanneaika (13 osallistujaa)
    1. Pierre - Pink About It 10p.
    2. Nicky - Crampton Ashman 9p.
    3. Nicky - Ramona ABG 8p.
    4. Pierre - Hear Hurricanes Now 7p.
    5. Nicky - Zickerick Hot Rod WE! 6p.
    6. Pierre - Namys Ms. Nightingale 5p.
    7. Pierre - Sancia Lymie 4p.
    8. Pierre - RWR Silent Running 3p.
    9. Pierre - Just One Predators 2p.
    10. Pierre - Ekkostirling 1p.
    11. Pierre - Light Jets Up 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Pereyra
    Pierre - Panthers Are Not Alone 
    
    
    Luokka 5. 15 km nopeusaika (13 osallistujaa)
    1. Nicky - Blue Rock Rafael 10p.
    2. Pierre - Anarchy Vs Monarchy 9p.
    3. kati - Serpens Cauda 8p.
    4. Nicky - Kinnanelly of S 7p.
    5. Pierre - Wolf Creek Radiant Red 6p.
    6. Pierre - Za Za Star 5p.
    7. Pierre - Fifth Gravity Control 4p.
    8. Pierre - Miss Sixgun Sally 3p.
    9. Pierre - Daffidazey 'DW 2p.
    10. Pierre - Taken by Taboo Things 1p.
    11. Pierre - May Belle 'DW 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - RWR Empress O'Ceana
    Pierre - Fleeting Fancy WCR 
    
    
    Luokka 6. 30 km nopeusaika (12 osallistujaa)
    1. Pierre - Roc Ibáñez 10p.
    2. Pierre - Cristiane Delm 9p.
    3. Pierre - Comin' On the Horizon 8p.
    4. Pierre - Illinois Z-42 7p.
    5. Pierre - Maverick 6p.
    6. Nicky - Crampton Bayleigh 5p.
    7. Pierre - Last Nite Invasion 4p.
    8. Pierre - Unspeakable Truth 3
    9. Pierre - All About Agony 2p.
    10. Pierre - Bang Bang 1p.
    
    Hylätty:
    Nicky - Growling Hippogriff
    Pierre - Needlessly Attraction
    
    
    Luokka 7. 50 km nopeusaika (12 osallistujaa)
    1. Pierre - An Varela 10p.
    2. Pierre - Comin' Outta Sight 9p.
    3. Pierre - Todavia 8p.
    4. Pierre - Maiden From Mojave 7p.
    5. Pierre - Meostat Agron 6p.
    6. Nicky - Hafa Farihah al Qismat 5p.
    7. Pierre - Mail Breaker 4p.
    8. Pierre - Accuracy 81 3p.
    9. Pierre - Don Jarau 2p.
    10. Nicky - Hotfuzzorino ABG 1p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Duro DLHS
    Pierre - Queen And Queens 
    
    
    Luokka 8. 80 km nopeusaika (11 osallistujaa)
    1. Pierre - All About Guess 10p.
    2. Pierre - Rainbow Six Siege 9p.
    3. Pierre - Paxon Chávez 8p.
    4. Pierre - Ironsky Ion 7p.
    5. Pierre - Win Win Ionity 6p.
    6. Pierre - Vásqaz Acosta 5p.
    7. Pierre - Pánchialdo 4p.
    8. Nicky - Liovbo Ree 3p.
    9. Pierre - Coz Cícero 2p.
    
    Hylätty:
    Pierre - Malibu Jimmy Q 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | virtuaalitalli