Kadotetut Suomenhevoset

TYH-cup 26.05.2016

  • Kilpailupäivä: 26.05.2016, VIP: 23.05.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
  • 10 hevosta/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin, joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna TYH-cup 05/16
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (vain 1–4-vuotiaille, luokkaan osallistuva ei saa osallistua muihin luokkiin)
    Luokka 2. Käyttöajo
    Luokka 3. Metsäajo
    Luokka 4. Kyntö
    Luokka 5. Veto
    Luokka 6. Juoksukoe (vain suomen-, döle- ja pohjoisruotsinhevosille)
    Luokka 7. Käyntikoe

    Päivitetty klo 14:55, 24. toukokuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (5 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Seymour 
    2. siinau (TYH-0110) - O.R. Ferrari 
    3. siinau (TYH-0110) - Lyckans ost Fritjof
    4. Pierre (TYH-0002) - Mini-Muskotti
    5. siinau (TYH-0110) - Ruskon Tohveli 
    
    
    Luokka 2. Käyttöajo (25 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    2. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt 
    3. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona 
    4. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava 
    5. Nerita (TYH-0018) - Osito de Peluche 
    6. Pierre (TYH-0002) - Comino Zoom
    7. Pierre (TYH-0002) - Koistilan Javina
    8. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    9. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN
    10. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    11. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    12. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    13. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    14. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    15. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    16. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    17. Pierre (TYH-0002) - CB Dreamcatcher
    18. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    19. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor
    20. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    21. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    22. Pierre (TYH-0002) - Adelaide 5594
    23. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    24. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    25. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    
    
    Luokka 3. Metsäajo (25 osallistujaa)
    1. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    2. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    3. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN 
    4. Pierre (TYH-0002) - Frontend
    5. Pierre (TYH-0002) - Iki-Veksi
    6. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    7. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    8. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    9. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    10. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    11. Nerita (TYH-0018) - Osito de Peluche
    12. Pierre (TYH-0002) - Murkula
    13. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    14. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    15. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    16. Pierre (TYH-0002) - Radioactive
    17. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    18. Pierre (TYH-0002) - Vesililja
    19. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    20. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    21. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    22. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    23. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    24. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    
    
    Luokka 4. Kyntö (26 osallistujaa)
    1. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    2. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt 
    3. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    4. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    5. Pierre (TYH-0002) - Mini-Manteli 
    6. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    7. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    8. Nerita (TYH-0018) - Rohkean Herrahuu
    9. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    11. Nerita (TYH-0018) - Osito de Peluche
    12. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    13. Pierre (TYH-0002) - Comino Zoom
    14. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    15. Nerita (TYH-0018) - Ainsley BRN
    16. Nerita (TYH-0018) - Aígneis
    17. Pierre (TYH-0002) - Brynhild Askøy
    18. Pierre (TYH-0002) - Adelaide 5594
    19. felissa (TYH-0082) - Wyrda Caitriona
    20. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    21. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    22. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    23. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    24. Pierre (TYH-0002) - Dylannat
    25. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    26. Nerita (TYH-0018) - Fake Odilbart
    
    
    Luokka 5. Veto (21 osallistujaa)
    1. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava 
    2. Pierre (TYH-0002) - Visterin Koherenttu 
    3. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    4. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri 
    5. Nerita (TYH-0018) - Bolodenka BRN
    6. Pierre (TYH-0002) - Joopajoo K
    7. Pierre (TYH-0002) - Snillin Tornihuhu
    8. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    9. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    10. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    11. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    12. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    13. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    14. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    15. Pierre (TYH-0002) - Leiju
    16. Pierre (TYH-0002) - Rellan Rallatus
    17. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    18. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    19. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    20. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    21. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu 
    
    
    Luokka 6. Juoksukoe (15 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko 
    2. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli 
    3. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    4. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    5. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    6. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    7. Pierre (TYH-0002) - Killeri KAS
    8. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    9. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    10. Pierre (TYH-0002) - Mini-Marenki
    11. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    12. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    13. Pierre (TYH-0002) - Altto KAS
    14. Pierre (TYH-0002) - Kihitti
    15. Pierre (TYH-0002) - Havitella
    
    
    Luokka 7. Käyntikoe (19 osallistujaa)
    1. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    2. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    3. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki 
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda 
    5. Sparrow-mind (TYH-0113) - Erkki-Lopsteri
    6. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    7. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    8. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    9. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    10. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    11. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    12. Sparrow-mind (TYH-0113) - Suomursu
    13. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    14. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    16. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    17. Pierre (TYH-0002) - Exactly Inca
    18. Pierre (TYH-0002) - Tinglev Mivir
    19. Alexiina (TYH-0057) - Finlandiachoir
    20. Sparrow-mind (TYH-0113) - Metsälammen Halla
    21. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti