Kadotetut Suomenhevoset

TYH-cup 26.06.2016

  • Kilpailupäivä: 26.06.2016, VIP: 23.06.2016
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
  • 10 hevosta/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin, joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna TYH-cup 06/16
  • Osallistumiset alla olevassa muodossa:

    Luokka/Luokat [rivinvaihto]
    Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (vain 1–4-vuotiaille, luokkaan osallistuva ei saa osallistua muihin luokkiin)
    Luokka 2. Käyttöajo
    Luokka 3. Metsäajo
    Luokka 4. Kyntö
    Luokka 5. Veto
    Luokka 6. Juoksukoe (vain suomen-, döle- ja pohjoisruotsinhevosille)
    Luokka 7. Käyntikoe

    Päivitetty klo 14:55, 28. kesäkuuta 2016

    Osallistujat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (5 osallistujaa)
    1. Pölhö (TYH-0010) - Närhen Musiikkimestari 
    2. siinau (TYH-0110) - O.R. Ferrari 
    3. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jupiter
    5. siinau (TYH-0110) - Ruskon Tohveli
    
    
    Luokka 2. Käyttöajo (24 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Seymour 
    2. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko 
    3. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    4. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    5. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    7. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    8. Pierre (TYH-0002) - O'Aingealag
    9. Pierre (TYH-0002) - Frontline
    10. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    11. Pierre (TYH-0002) - Iki-Vässi
    12. Pierre (TYH-0002) - Abarrane
    13. Pölhö (TYH-0010) - Gospodin VEC
    14. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    15. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    16. Pierre (TYH-0002) - Rannikkojannu
    17. Pierre (TYH-0002) - Hovivalhe
    18. Pierre (TYH-0002) - Havitella
    19. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    20. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    21. Pölhö (TYH-0010) - Makovyj
    22. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    23. Melina (TYH-0102) - Baloo
    24. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    
    
    Luokka 3. Metsäajo (20 osallistujaa)
    1. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki 
    2. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    3. felissa (TYH-0082) - Seymour
    4. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli 
    5. Pierre (TYH-0002) - Vesililja
    6. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    7. Pölhö (TYH-0010) - Makovyj
    8. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy
    9. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    10. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    11. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    12. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    13. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    14. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    15. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    16. Pölhö (TYH-0010) - Gospodin VEC
    17. Pierre (TYH-0002) - Joopajoo K
    18. Pierre (TYH-0002) - Murkula
    19. Pierre (TYH-0002) - Häilyvä
    20. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    
    
    Luokka 4. Kyntö (21 osallistujaa)
    1. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    2. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti 
    3. felissa (TYH-0082) - Framåt Daisy 
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda 
    5. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    6. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    7. Pierre (TYH-0002) - Lorette d'Ion
    8. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    9. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    10. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    11. Pierre (TYH-0002) - Leiju
    12. Pölhö (TYH-0010) - Makovyj
    13. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    14. Pierre (TYH-0002) - Rellan Rallatus
    15. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    16. felissa (TYH-0082) - Seymour
    17. Pierre (TYH-0002) - Lumihiutaleen Haaveilija
    18. Pölhö (TYH-0010) - Gospodin VEC
    19. Pierre (TYH-0002) - Vriendelijk Gryffindor
    20. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    21. Pierre (TYH-0002) - Häilyvä
    
    
    Luokka 5. Veto (23 osallistujaa)
    1. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho 
    2. Pierre (TYH-0002) - Murkula 
    3. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    4. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda 
    5. Pierre (TYH-0002) - Joopajoo K
    6. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir
    7. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    8. Pierre (TYH-0002) - Visterin Koherenttu
    9. Pölhö (TYH-0010) - Makovyj
    10. Melina (TYH-0102) - Baloo
    11. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    12. Pierre (TYH-0002) - Mini-Ukko
    13. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    14. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    15. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    16. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    17. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    18. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    19. Pölhö (TYH-0010) - Gospodin VEC
    20. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    21. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    22. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    23. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki
    
    
    Luokka 6. Juoksukoe (21 osallistujaa)
    1. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu 
    2. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri 
    3. Pierre (TYH-0002) - Duanin Joiku 
    4. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori 
    5. Pierre (TYH-0002) - Selväpäivä
    6. Pierre (TYH-0002) - Routavaara I.F.
    7. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    8. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    9. Pierre (TYH-0002) - Mini-Marenki
    10. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    11. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko
    12. Pierre (TYH-0002) - Killeri KAS
    13. Pierre (TYH-0002) - Snillin Helima
    14. Pierre (TYH-0002) - Altto KAS
    15. Pierre (TYH-0002) - Mini-Manteli
    16. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    17. Pierre (TYH-0002) - Koistilan Javina
    18. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    19. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    20. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    21. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    
    
    Luokka 7. Käyntikoe (21 osallistujaa)
    1. Alexiina C. (TYH-0057) - Finlandiachoir 
    2. siinau (TYH-0110) - Pika-Ristikko 
    3. Pierre (TYH-0002) - Vesililja 
    4. Melina (TYH-0102) - Baloo 
    5. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki
    6. siinau (TYH-0110) - Repolan Viktori
    7. felissa (TYH-0082) - Rohkean Hulahula
    8. Kiiskinen (TYH-0112) - Rosevelt
    9. Pölhö (TYH-0010) - Murheen Muisto
    10. felissa (TYH-0082) - Pompeji Tuuri
    11. Melina (TYH-0102) - Snillin Houska
    12. Kiiskinen (TYH-0112) - Seljasaaren Rovasti
    13. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Perttuli
    14. felissa (TYH-0082) - Pompeji Leimu
    15. Kiiskinen (TYH-0112) - Vaapukan Hallava
    16. siinau (TYH-0110) - Ruskon Urho
    17. Pierre (TYH-0002) - Reyvena Eleni
    18. Pierre (TYH-0002) - Lumihiutaleen Haaveilija
    19. siinau (TYH-0110) - Ingermarie Snilli
    20. Pierre (TYH-0002) - Gallien Radon
    21. siinau (TYH-0110) - Ruskon Jovanda
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti