Kadotetut Suomenhevoset

TYH:n alaiset työhevoskisat 06.11.2015

  • Kilpailupäivä: 06.11.2015, VIP: 02.11.2015
  • Vastuuhenkilö: Pierre (TYH-0002)
  • Järjestyspaikka: Kadotetut Suomenhevoset, Suomi
  • Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla puolueettomasti arvontakonetta käyttäen

    Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan 30 valjakkoa
  • 3 valjakkoa/ohjastaja/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kaikkiin luokkiin joihin se on oikeutettu (luokkaohjeet), mutta vain kerran yhteen luokkaan

    Osallistuminen

  • Vastuuhenkilön sähköpostiin, [email protected], otsikoituna tyh036-040 (tai tyh036), muodossa

    Yksilöluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen
    Pariluokat: Luokka/Luokat [rivinvaihto] Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevonen & Hevonen

    TYH-tunnus on pakollinen. Ei VRL- tai VH-tunnuksia tai mitään tageja osallistumiseen!

    Luokat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (vain 1–4-vuotiaille, luokkaan osallistuva ei saa osallistua muihin luokkiin)
    Luokka 2. Käyttöajo
    Luokka 3. Metsäajo
    Luokka 4. Kyntö
    Luokka 5. Veto
    Luokka 6. Juoksukoe (vain suomen-, döle- ja pohjoisruotsinhevosille)
    Luokka 7. Käyntikoe

    Päivitetty klo 22:50, 25. lokakuuta 2015

    Osallistujat

    Luokka 1. Tottelevaisuus (7 osallistujaa)
    1. Elisa (TYH-0068) - Ionin Apilas 
    2. Meeri N. (TYH-0035) EP Aatos
    3. Meeri N. (TYH-0035) Snillin Haltiatanssi
    4. Elisa (TYH-0068) - Varjopuoli
    5. Meeri N. (TYH-0035) Snillin Joukahainen
    6. Pierre (TYH-0002) - Comino Zoom
    7. Elisa (TYH-0068) - Tuikun Valetta 
    
    
    Luokka 2. Käyttöajo (16 osallistujaa)
    1. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    2. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    3. Latu (TYH-0010) - Velhon Oppipoika NU 
    4. Meeri N. (TYH-0035) - O.R. Mileena 
    5. Sylvester (TYH-0078) - Team Greg's Thea Thii
    6. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    7. Sylvester (TYH-0078) - Oddmellow's Nati Nati
    8. Wilhood (TYH-0098) - Tuttihutari
    9. Pierre (TYH-0002) - Concurrent
    10. Meeri N. (TYH-0035) - O.R. Casanova
    11. Pierre (TYH-0002) - Counterize
    12. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    13. Wilhood (TYH-0098) - Karhukainen
    14. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Balladi
    15. Sylvester (TYH-0078) - Night Knight
    16. Pierre (TYH-0002) - Hypnotize
    
    
    Luokka 3. Metsäajo (16 osallistujaa)
    1. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki 
    2. Wilhood (TYH-0098) - Tuttihutari 
    3. Wilhood (TYH-0098) - Karhukainen 
    4. Latu (TYH-0010) - Velhon Oppipoika NU 
    5. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Tukkijätkä
    6. Sylvester (TYH-0078) - Night Knight
    7. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Killermo
    8. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto
    9. Laura K. (TYH-0103) - Drum Roll Please
    10. Sylvester (TYH-0078) - Oddmellow's Nati Nati
    11. Sylvester (TYH-0078) - Team Greg's Thea Thii
    12. Pierre (TYH-0002) - Brynhild Askøy
    13. Pierre (TYH-0002) - Kihitti
    14. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    15. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Kaunokainen
    16. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    
    
    Luokka 4. Kyntö (16 osallistujaa)
    1. Meeri N. (TYH-0035) - EP Jojopiina 
    2. Pierre (TYH-0002) - Lakean Liekki 
    3. Sylvester (TYH-0078) - Pourquoi! Gryffindor 
    4. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka 
    5. Sylvester (TYH-0078) - Mustang's Gold Mind
    6. Pierre (TYH-0002) - Kihitti
    7. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    8. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Tukkijätkä
    9. Sylvester (TYH-0078) - Rohkean Hippasilla
    10. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    11. Wilhood (TYH-0098) - Karhukainen
    12. Meeri N. (TYH-0035) - Vastarannan Valssi
    13. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto
    14. Pierre (TYH-0002) - Mini-Manteli
    15. Wilhood (TYH-0098) - Tuttihutari
    16. Laura K. (TYH-0103) - Drum Roll Please 
    
    
    Luokka 5. Veto (15 osallistujaa)
    1. Wilhood (TYH-0098) - Näkymätön Eliina 
    2. Pierre (TYH-0002) - Arrone 
    3. Pierre (TYH-0002) - Tinglev Mivir 
    4. Sylvester (TYH-0078) - Pourquoi! Gryffindor
    5. Pierre (TYH-0002) - Pikku-Ukko
    6. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    7. Sylvester (TYH-0078) - Mustang's Gold Mind
    8. Wilhood (TYH-0098) - Naukaisun Amalia
    9. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto
    10. Wilhood (TYH-0098) - Kadotettu Tuulentuike
    11. Meeri N. (TYH-0035) - Eevertti I.F.
    12. Meeri N. (TYH-0035) - Polka Snilli
    13. Meeri N. (TYH-0035) - EP Jojopiina
    14. Sylvester (TYH-0078) - Rohkean Hippasilla
    15. Melina (TYH-0102) - Dyantha's Flurry
    
    
    Luokka 6. Juoksukoe (14 osallistujaa)
    1. Pierre (TYH-0002) - Valonvälke 
    2. Pierre (TYH-0002) - Railakka 
    3. Milja (TYH-0070) - Harmokkaan Iltatähti
    4. Sylvester (TYH-0078) - Rohkean Hippasilla
    5. Latu (TYH-0010) - Velhon Oppipoika NU
    6. Wilhood (TYH-0098) - Kadotettu Tuulentuike
    7. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka
    8. Meeri N. (TYH-0035) - EP Jojopiina
    9. Pierre (TYH-0002) - Viritti
    10. Meeri N. (TYH-0035) - Polka Snilli
    11. Meeri N. (TYH-0035) - Snillin Balladi
    12. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto
    13. Wilhood (TYH-0098) - Naukaisun Amalia
    14. Wilhood (TYH-0098) - Näkymätön Eliina 
    
    
    Luokka 7. Käyntikoe (14 osallistujaa)
    1. Melina (TYH-0102) - Runon Kikka 
    2. Meeri N. (TYH-0035) - Roudan Tulitar 
    3. Latu (TYH-0010) - Murheen Muisto 
    4. Melina (TYH-0102)  - Dyantha's Flurry
    5. Pierre (TYH-0002) - Nuorna
    6. Wilhood (TYH-0098) - Näkymätön Eliina
    7. Pierre (TYH-0002) - Hallakka
    8. Sylvester (TYH-0078) - Rohkean Hippasilla
    9. Latu (TYH-0010) - Velhon Oppipoika NU
    10. Meeri N. (TYH-0035) - Simsalabim I.F.
    11. Pierre (TYH-0002) - Väkevä
    12. Wilhood (TYH-0098) - Naukaisun Amalia
    13. Wilhood (TYH-0098) - Kadotettu Tuulentuike
    14. Meeri N. (TYH-0035) - Eevertti I.F. 
    
    

  • Ulkoasu © NM. | Ulkoasun kuva © SN | virtuaalitalli / virtuaalihevonen (sim game stable / sim game horse) | s-posti